TOP turniri
Prikaži više
Perth Redstar FC U23

Perth Redstar FC U23

Australija
Australija

Perth Redstar FC U23 Najnoviji rezultati

Perth Redstar FC U23 Raspored

Perth Redstar FC U23 Tablica

# Tim GP W D L G GD P
1 16 14 1 1 59:18 41 43
2 16 10 3 3 43:25 18 33
3 16 9 2 5 40:30 10 29
4 15 9 1 5 40:28 12 28
5 15 6 6 3 35:26 9 24
6 16 7 1 8 30:33 -3 22
7 16 5 5 6 18:24 -6 20
8 16 5 3 8 25:43 -18 18
9 16 5 2 9 30:29 1 17
10 16 4 2 10 17:29 -12 14
11 16 4 2 10 26:43 -17 14
12 16 1 4 11 13:48 -35 7
  • Playoffs

O nama

Sve što trebate znati o FC Perth Redstar FC U23. statistika, rezultati i više na footboom1.com. Kada se radi o smanjenju FC Perth Redstar FC U23, ne tražite dalje od footboom1.com. Bilo da pratite najnovije rezultate mečeva, tračeve o prijenosima ili opsežnu statistiku sezone, ovo je mjesto na kojem možete sve pronaći. Uronimo u detalje.

Pregled FC Perth Redstar FC U23

Statistika igre. pobjede, remije i porazi

Sada, na manje statistike. Evo kratkog pregleda kako FC Perth Redstar FC U23 ide ove sezone.

Ukupno podudaranja: 9. Pobjede: 3. Izvlačenja: 5. Gubici: 1.

Sažetak sezone za FC Perth Redstar FC U23

Za one u stisci s vremenom, evo kratke snimke trenutne sezone FC Perth Redstar FC U23:

  • [ Turnir: U23 Western Australia NPL ] [ Pozicija: 5 ] [ Bodovi: 24 ] [ Pobjeda: 6 ] [ Neriješeno: 6 ] [ Gubici: 3 ] [ Postignuti golovi: 35 ] [ Propušteni golovi: 26

Držite footboom1.com označenu kako biste bili u tijeku sa svim najnovijim događanjima.

Najbolji kladionici
gift-icon-gray 100 USD
Dobijte bonus
gift-icon-gray for $19.99
Dobijte bonus
gift-icon-gray for $15.99
Dobijte bonus
gift-icon-gray for $2.99
Dobijte bonus
gift-icon-gray for $2.99
Dobijte bonus
gift-icon-gray 100%
Dobijte bonus
gift-icon-gray 100%
Dobijte bonus
Perth Redstar FC U23
informacije o timu
  • Puno ime:
    Perth Redstar FC U23
  • Kratica:
    RED
Perth Redstar FC U23
turniri