Levante Las Planas Badalona (Women)
Španija
Levante Las Planas Badalona (Women) Najnoviji rezultati
Sezona Statistika
Postignuti golovi
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže gol svakih 96 minuta u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže u prosjeku 0.93 golova po utakmici
Levante Las Planas Badalona (Women) je prva ekipa koja je postigla gol u 27% tijekom Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) ne uspijeva zabiti u 47% na Primera Divizija Žene
Primljeni golovi
Levante Las Planas Badalona (Women) prima gol svakih 59 minuta na Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) prima prosječno 1.53 golova po utakmici
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže 37% utakmica bez primljenog gola na Primera Divizija Žene
Više / Manje Golova
Golovi iznad/ispod računaju se na temelju ukupnog broja golova u utakmicama u kojima je %team name% sudjelovao u %tournament name%.
Levante Las Planas Badalona (Women) ukupno golova po utakmici 2.47 u svakoj utakmici na Primera Divizija Žene
Postotak utakmica s više od 2.5 gola iznosi 37% za Levante Las Planas Badalona (Women) na Primera Divizija Žene
Postotak utakmica s manje od 3.5 gola iznosi 70% za Levante Las Planas Badalona (Women) na Primera Divizija Žene
ODP Stats
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže da obje ekipe zabiju u 34% utakmica na Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi da obje ekipe zabiju u prvom poluvremenu u 17% utakmica na Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi da obje ekipe zabiju u drugom poluvremenu u 10% utakmica ove ekipe na Primera Divizija Žene
Vrijeme Golova
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže najviše golova u utakmicama tijekom 81-90+ minuta, čineći 40% golova u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 31-40 minuta, što čini 14% golova u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 81-90+ minuta, što čini 27% golova u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) postiže najviše golova u utakmicama tijekom 76-90+ minuta, čineći 47% golova u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 31-45+ minuta, što čini 20% golova u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 76-90+ minuta, što čini 34% golova u Primera Divizija Žene
Hendikep Statistika
Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najveći uspjeh u +2.5, postižući 84% u Primera Divizija Žene
U prvom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najveći uspjeh u +1.5, postižući 94% u Primera Divizija Žene
U drugom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) bilježi najvišu učinkovitost u +1.5, s 80% u Primera Divizija Žene
Kartoni
Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kartonima u 34% utakmica u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 1.97 kartona u utakmicama Primera Divizija Žene
U prvom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kartonima u 27% utakmica u Primera Divizija Žene
U prvom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 0.77 kartona u utakmicama Primera Divizija Žene
U drugom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kartonima u 24% utakmica u Primera Divizija Žene
U drugom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 1.20 kartona u utakmicama Primera Divizija Žene
Korneri Statistika
Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kroz korner u 20% utakmica u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 4.93 kornera u utakmicama Primera Divizija Žene
U prvom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kroz korner u 24% utakmica u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 2.23 kornera u utakmicama Primera Divizija Žene
U drugom poluvremenu Levante Las Planas Badalona (Women) pobjeđuje kroz korner u 27% utakmica u Primera Divizija Žene
Levante Las Planas Badalona (Women) ima prosječno 2.70 kornera u utakmicama Primera Divizija Žene
Statistika Igrača
H2H Statistika
Tim protivnik
Najviše strijelaca golova
Levante Las Planas Badalona (Women) Tablica
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | 29 | 0 | 1 | 130:9 | 121 | 87 | |
| 2 | 30 | 23 | 3 | 4 | 65:18 | 47 | 72 | |
| 3 | 30 | 20 | 6 | 4 | 61:27 | 34 | 66 | |
| 4 | 30 | 14 | 12 | 4 | 49:22 | 27 | 54 | |
| 5 | 30 | 14 | 9 | 7 | 63:39 | 24 | 51 | |
| 6 | 30 | 13 | 6 | 11 | 36:42 | -6 | 45 | |
| 7 | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:44 | -9 | 44 | |
| 8 | 30 | 12 | 5 | 13 | 33:46 | -13 | 41 | |
| 9 | 30 | 11 | 4 | 15 | 41:59 | -18 | 37 | |
| 10 | 30 | 10 | 9 | 11 | 28:46 | -18 | 36 | |
| 11 | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:44 | -16 | 31 | |
| 12 | 30 | 8 | 7 | 15 | 34:54 | -20 | 31 | |
| 13 | 30 | 8 | 4 | 18 | 18:47 | -29 | 28 | |
| 14 | 30 | 4 | 9 | 17 | 29:54 | -25 | 21 | |
| 15 | 30 | 3 | 5 | 22 | 23:78 | -55 | 14 | |
| 16 | 30 | 2 | 3 | 25 | 18:62 | -44 | 9 |
- Champions League
- Champions League Qualification
- Relegation
Levante Las Planas Badalona (Women) Momčad
| Golman | Nacionalnost | Dob | Visina |
|
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
12
Canales A.
|
|
23 | 175 | - | - | - | - | - | - |
| |
23 | 174 | - | - | - | - | - | - | |
|
26
Abdon C.
|
|
19 | - | - | - | - | - | - | |
| Branič | Nacionalnost | Dob | Visina |
|
|
||||
| |
29 | 158 | - | - | - | - | - | - | |
| |
25 | 162 | - | - | - | - | - | - | |
| |
23 | 170 | - | - | - | - | - | - | |
|
27
Doltra B.
|
|
22 | - | - | - | - | - | - | |
|
16
Pinillos I.
|
|
25 | - | 5 | - | - | - | - | |
|
23
Cubedo C.
|
|
26 | - | 1 | - | - | - | - | |
| |
26 | 173 | - | - | - | - | - | - | |
| |
24 | - | - | - | - | - | - | ||
|
29
Abdon L.
|
|
19 | - | - | - | - | - | - | |
|
31
Rojo M.
|
|
20 | - | - | - | - | - | - | |
| |
22 | - | - | - | - | - | - | ||
| Srednji vezist | Nacionalnost | Dob | Visina |
|
|
||||
| |
34 | 167 | - | - | - | - | - | - | |
| |
26 | - | - | - | - | - | - | ||
| |
27 | 172 | - | 5 | - | - | - | - | |
| |
25 | 161 | - | 2 | - | - | - | - | |
|
20
Gonzalez A.
|
|
31 | 161 | - | 1 | - | - | - | - |
|
28
Meya A.
|
|
22 | - | - | - | - | - | - | |
|
17
Sanchez P.
|
|
20 | - | 1 | - | - | - | - | |
|
40
Carmona N.
|
|
19 | 169 | - | - | - | - | - | - |
| Napadač | Nacionalnost | Dob | Visina |
|
|
||||
|
14
Kullashi L.
|
|
27 | 171 | - | 1 | - | - | - | - |
| |
25 | 151 | - | 1 | - | - | - | - | |
|
10
Banini E.
|
|
36 | 160 | - | 3 | - | - | - | - |
|
7
Uribe I.
|
|
27 | - | 4 | - | - | - | - | |
|
11
Julve E.
|
|
25 | 154 | - | 1 | - | - | - | - |
|
30
Hoekstra I.
|
|
22 | 168 | - | - | - | - | - | - |
| Manager | Nacionalnost | Dob | Visina |
|
|
||||
| |
- | - | - | - | - | - |
- Odigrane utakmice
- Ukupni Golovi
- Assists
- Žuti kartoni
- Crveni kartoni
- Zamjene u nastupu