Amsg FC
SAD
Amsg FC Najnoviji rezultati
Amsg FC Raspored
Sezona Statistika
Postignuti golovi
Amsg FC postiže gol svakih 99 minuta u USL Liga Dva
Amsg FC postiže u prosjeku 0.91 golova po utakmici
Amsg FC je prva ekipa koja je postigla gol u 0% tijekom USL Liga Dva
Amsg FC ne uspijeva zabiti u 37% na USL Liga Dva
Primljeni golovi
Amsg FC prima gol svakih 30 minuta na USL Liga Dva
Amsg FC prima prosječno 3.00 golova po utakmici
Amsg FC postiže 10% utakmica bez primljenog gola na USL Liga Dva
Više / Manje Golova
Golovi iznad/ispod računaju se na temelju ukupnog broja golova u utakmicama u kojima je %team name% sudjelovao u %tournament name%.
Amsg FC ukupno golova po utakmici 3.91 u svakoj utakmici na USL Liga Dva
Postotak utakmica s više od 2.5 gola iznosi 73% za Amsg FC na USL Liga Dva
Postotak utakmica s manje od 3.5 gola iznosi 37% za Amsg FC na USL Liga Dva
ODP Stats
Amsg FC postiže da obje ekipe zabiju u 64% utakmica na USL Liga Dva
Amsg FC bilježi da obje ekipe zabiju u prvom poluvremenu u 37% utakmica na USL Liga Dva
Amsg FC bilježi da obje ekipe zabiju u drugom poluvremenu u 28% utakmica ove ekipe na USL Liga Dva
Vrijeme Golova
Amsg FC postiže najviše golova u utakmicama tijekom 21-30 minuta, čineći 0% golova u USL Liga Dva
Amsg FC bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 21-30 minuta, što čini 0% golova u USL Liga Dva
Amsg FC bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 21-30 minuta, što čini 0% golova u USL Liga Dva
Amsg FC postiže najviše golova u utakmicama tijekom 16-30 minuta, čineći 0% golova u USL Liga Dva
Amsg FC bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 16-30 minuta, što čini 0% golova u USL Liga Dva
Amsg FC bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 16-30 minuta, što čini 0% golova u USL Liga Dva
Hendikep Statistika
Amsg FC bilježi najveći uspjeh u +2.5, postižući 73% u USL Liga Dva
U prvom poluvremenu Amsg FC bilježi najveći uspjeh u +1.5, postižući 82% u USL Liga Dva
U drugom poluvremenu Amsg FC bilježi najvišu učinkovitost u +1.5, s 73% u USL Liga Dva
Kartoni
Amsg FC pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u USL Liga Dva
Amsg FC ima prosječno 0 kartona u utakmicama USL Liga Dva
U prvom poluvremenu Amsg FC pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u USL Liga Dva
U prvom poluvremenu Amsg FC ima prosječno 0 kartona u utakmicama USL Liga Dva
U drugom poluvremenu Amsg FC pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u USL Liga Dva
U drugom poluvremenu Amsg FC ima prosječno 0 kartona u utakmicama USL Liga Dva
Korneri Statistika
Amsg FC pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u USL Liga Dva
Amsg FC ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama USL Liga Dva
U prvom poluvremenu Amsg FC pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u USL Liga Dva
Amsg FC ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama USL Liga Dva
U drugom poluvremenu Amsg FC pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u USL Liga Dva
Amsg FC ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama USL Liga Dva
Statistika Igrača
- No data for selected season
Amsg FC Tablica
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 3 | 0 | 29:6 | 23 | 24 | |
| 2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:14 | 7 | 18 | |
| 3 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:14 | 2 | 15 | |
| 4 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16:10 | 6 | 16 | |
| 5 | 9 | 4 | 2 | 3 | 20:18 | 2 | 14 | |
| 6 | 10 | 4 | 0 | 6 | 19:24 | -5 | 12 | |
| 7 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:23 | -12 | 8 | |
| 8 | 10 | 0 | 1 | 9 | 10:33 | -23 | 1 |
- Playoffs
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 15:2 | 13 | 13 | |
| 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | 6 | 10 | |
| 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:6 | 5 | 10 | |
| 4 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 13 | |
| 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:13 | -3 | 5 | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 7 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:16 | -12 | 1 |
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 14:4 | 10 | 11 | |
| 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | 1 | 8 | |
| 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | -3 | 5 | |
| 4 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 5 | 9 | |
| 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14:17 | -3 | 6 | |
| 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:14 | -11 | 0 | |
| 8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6:17 | -11 | 0 |