Afturelding (Žene)
Island
Afturelding (Žene) Najnoviji rezultati
Sezona Statistika
Postignuti golovi
Afturelding (Žene) postiže gol svakih 135 minuta u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) postiže u prosjeku 0.67 golova po utakmici
Afturelding (Žene) je prva ekipa koja je postigla gol u 0% tijekom 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) ne uspijeva zabiti u 56% na 1. deild, Žene
Primljeni golovi
Afturelding (Žene) prima gol svakih 27 minuta na 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) prima prosječno 3.39 golova po utakmici
Afturelding (Žene) postiže 6% utakmica bez primljenog gola na 1. deild, Žene
Više / Manje Golova
Golovi iznad/ispod računaju se na temelju ukupnog broja golova u utakmicama u kojima je %team name% sudjelovao u %tournament name%.
Afturelding (Žene) ukupno golova po utakmici 4.06 u svakoj utakmici na 1. deild, Žene
Postotak utakmica s više od 2.5 gola iznosi 73% za Afturelding (Žene) na 1. deild, Žene
Postotak utakmica s manje od 3.5 gola iznosi 62% za Afturelding (Žene) na 1. deild, Žene
ODP Stats
Afturelding (Žene) postiže da obje ekipe zabiju u 39% utakmica na 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi da obje ekipe zabiju u prvom poluvremenu u 0% utakmica na 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi da obje ekipe zabiju u drugom poluvremenu u 28% utakmica ove ekipe na 1. deild, Žene
Vrijeme Golova
Afturelding (Žene) postiže najviše golova u utakmicama tijekom 21-30 minuta, čineći 0% golova u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 21-30 minuta, što čini 0% golova u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 21-30 minuta, što čini 0% golova u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) postiže najviše golova u utakmicama tijekom 16-30 minuta, čineći 0% golova u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi najviše golova postignutih u utakmicama tijekom 16-30 minuta, što čini 0% golova u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) bilježi najviše primljenih golova u utakmicama tijekom 16-30 minuta, što čini 0% golova u 1. deild, Žene
Hendikep Statistika
Afturelding (Žene) bilježi najveći uspjeh u +2.5, postižući 56% u 1. deild, Žene
U prvom poluvremenu Afturelding (Žene) bilježi najveći uspjeh u +1.5, postižući 62% u 1. deild, Žene
U drugom poluvremenu Afturelding (Žene) bilježi najvišu učinkovitost u +1.5, s 50% u 1. deild, Žene
Kartoni
Afturelding (Žene) pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) ima prosječno 0 kartona u utakmicama 1. deild, Žene
U prvom poluvremenu Afturelding (Žene) pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u 1. deild, Žene
U prvom poluvremenu Afturelding (Žene) ima prosječno 0 kartona u utakmicama 1. deild, Žene
U drugom poluvremenu Afturelding (Žene) pobjeđuje kartonima u 0% utakmica u 1. deild, Žene
U drugom poluvremenu Afturelding (Žene) ima prosječno 0 kartona u utakmicama 1. deild, Žene
Korneri Statistika
Afturelding (Žene) pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama 1. deild, Žene
U prvom poluvremenu Afturelding (Žene) pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama 1. deild, Žene
U drugom poluvremenu Afturelding (Žene) pobjeđuje kroz korner u 0% utakmica u 1. deild, Žene
Afturelding (Žene) ima prosječno 0.00 kornera u utakmicama 1. deild, Žene
Statistika Igrača
- No data for selected season
Afturelding (Žene) Tablica
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 16 | 1 | 1 | 78:15 | 63 | 49 | |
| 2 | 18 | 12 | 2 | 4 | 43:22 | 21 | 38 | |
| 3 | 18 | 12 | 1 | 5 | 49:29 | 20 | 37 | |
| 4 | 18 | 12 | 1 | 5 | 38:25 | 13 | 37 | |
| 5 | 18 | 9 | 1 | 8 | 45:43 | 2 | 28 | |
| 6 | 18 | 7 | 1 | 10 | 28:44 | -16 | 22 | |
| 7 | 18 | 6 | 3 | 9 | 26:36 | -10 | 21 | |
| 8 | 18 | 4 | 4 | 10 | 23:30 | -7 | 16 | |
| 9 | 18 | 2 | 2 | 14 | 21:58 | -37 | 8 | |
| 10 | 18 | 2 | 0 | 16 | 12:61 | -49 | 6 |
- Promotion
- Relegation
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 37:7 | 30 | 25 | |
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:9 | 15 | 19 | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:10 | 13 | 19 | |
| 4 | 9 | 6 | 0 | 3 | 21:11 | 10 | 18 | |
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 28:23 | 5 | 15 | |
| 6 | 9 | 3 | 1 | 5 | 15:20 | -5 | 10 | |
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:19 | -6 | 10 | |
| 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:24 | -11 | 8 | |
| 9 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:14 | -2 | 7 | |
| 10 | 9 | 1 | 0 | 8 | 9:31 | -22 | 3 |
| # | Tim | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 41:8 | 33 | 24 | |
| 2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 3 | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 4 | 9 | 6 | 0 | 3 | 26:19 | 7 | 18 | |
| 5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:20 | -3 | 13 | |
| 6 | 9 | 4 | 0 | 5 | 15:25 | -10 | 12 | |
| 7 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | 11 | |
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:16 | -5 | 9 | |
| 9 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3:30 | -27 | 3 | |
| 10 | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:34 | -26 | 0 |