Eng yaxshi turnirlar
Ko'proq ko'rsatish
Payda Blek Enjels

Payda Blek Enjels

Uganda
Uganda

Payda Blek Enjels Oxirgi natijalar

Payda Blek Enjels Stol

# Jamoa OO Y C M M BF K
1 30 19 9 2 61:23 38 66
2 30 16 11 3 40:20 20 59
3 30 12 15 3 28:13 15 51
4 30 13 10 7 32:23 9 49
5 30 12 10 8 34:24 10 46
6 30 12 9 9 28:23 5 45
7 30 11 10 9 33:28 5 43
8 30 10 11 9 38:30 8 41
9 30 10 11 9 28:34 -6 41
10 30 10 10 10 30:30 0 40
11 30 10 7 13 41:48 -7 37
12 30 7 13 10 38:36 2 34
13 30 8 9 13 32:40 -8 33
14 30 6 9 15 23:41 -18 27
15 30 4 5 21 22:57 -35 17
16 30 2 7 21 17:55 -38 13
# Jamoa OO Y C M M BF K
1 15 11 3 1 40:13 27 36
2 15 10 4 1 23:7 16 34
3 15 10 3 2 21:8 13 33
4 15 9 5 1 18:8 10 32
5 15 8 3 4 22:14 8 27
6 15 7 6 2 14:7 7 27
7 15 6 7 2 17:12 5 25
8 15 6 7 2 18:16 2 25
9 15 7 3 5 25:25 0 24
10 15 6 6 3 12:6 6 24
11 15 5 9 1 22:10 12 24
12 15 5 4 6 18:20 -2 19
13 15 5 4 6 16:16 0 19
14 15 4 5 6 20:17 3 17
15 15 2 6 7 10:20 -10 12
16 15 3 3 9 9:21 -12 12
# Jamoa OO Y C M M BF K
1 15 8 6 1 21:10 11 30
2 15 6 9 0 16:7 9 27
3 15 6 8 1 19:12 7 26
4 15 5 3 7 14:16 -2 18
5 15 4 5 6 14:15 -1 17
6 15 3 8 4 18:19 -1 17
7 15 5 2 8 16:20 -4 17
8 15 3 7 5 11:14 -3 16
9 15 4 4 7 10:18 -8 16
10 15 4 3 8 13:18 -5 15
11 15 3 5 7 16:24 -8 14
12 15 3 4 8 16:23 -7 13
13 15 2 6 7 11:17 -6 12
14 15 1 5 9 5:21 -16 8
15 15 1 2 12 13:36 -23 5
16 15 0 1 14 7:35 -28 1

Haqida

FK Payda Blek Enjels haqida bilishingiz kerak bo'lgan hamma narsa. footboom1.com da statistika, ballar va boshqalar. FC Payda Blek Enjels ni kamaytirish haqida gap ketganda, footboom1.com dan boshqa narsani qidirmang. Oxirgi oʻyin natijalarini, transfer gʻiybatlarini yoki toʻliq mavsum statistikasini kuzatayotgan boʻlsangiz ham, bu sizning yagona oyna. Keling, tafsilotlarga to'xtalib o'tamiz.

FC Payda Blek Enjels Umumiy ko'rinish

O'yin statistikasi. g'alaba, durang va mag'lubiyat

Endi, kichik statistikaga o'tamiz. Bu yerda FC Payda Blek Enjels ushbu mavsumda qanday natijalarga erishayotgani haqida qisqacha maʼlumot.

Jami mosliklar: 10. Yutuqlar: 2. Chizma: 2. Yo'qotishlar: 6.

FK Payda Blek Enjels uchun mavsum xulosasi

Vaqt talab qilganlar uchun bu yerda FC Payda Blek Enjels ning joriy mavsumining qisqacha surati:

  • [ Turnir: Uganda Chempionati. Premer-liga ] [ Lavozim: 16 ] [ Ballar: 13 ] [ G‘alabalar: 2 ] [ Chizma: 7 ] [ Yo'qotishlar: 21 ] [ Urilgan gollar: 17 ] [ O‘tkazib yuborilgan gollar: 55

Barcha soʻnggi oʻzgarishlardan xabardor boʻlish uchun footboom1.com manzilini belgilab qoʻying.

Top bukmeykerlar
gift-icon-gray 100 USD
Bonus olish
rate-star
4.7/5
gift-icon-gray for $19.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $15.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Bonus olish
rate-star
4.0/5
Payda Blek Enjels
jamoa haqida ma'lumot
  • To'liq ismi sharif:
    Payda Blek Enjels
  • Qisqartma:
    PAI
  • Menejer:
    Ssekitto, Anthony