Eng yaxshi turnirlar
Ko'proq ko'rsatish
Deportivo Wanka

Deportivo Wanka

Peru
Peru

Deportivo Wanka Oxirgi natijalar

Deportivo Wanka Stol

# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 26 19 4 3 48:16 32 61
2 26 19 2 5 53:26 27 59
3 26 15 5 6 45:28 17 50
4 26 13 6 7 50:24 26 45
5 26 11 7 8 30:26 4 40
6 26 10 7 9 32:29 3 37
7 26 9 8 9 24:33 -9 35
8 26 9 3 14 40:44 -4 30
9 26 8 6 12 31:41 -10 30
10 26 7 9 10 21:37 -16 30
11 26 7 7 12 28:43 -15 28
12 26 6 7 13 28:40 -12 25
13 26 5 9 12 28:42 -14 24
14 26 2 4 20 21:50 -29 10
# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 26 16 2 8 55:37 18 50
2 26 14 5 7 40:26 14 47
3 26 11 11 4 41:26 15 44
4 26 11 10 5 34:28 6 43
5 26 12 6 8 41:34 7 42
6 26 10 8 8 31:23 8 38
7 26 10 8 8 35:30 5 38
8 26 10 7 9 38:40 -2 37
9 26 8 9 9 37:38 -1 33
10 26 9 5 12 47:41 6 32
11 26 8 6 12 45:42 3 30
12 26 7 7 12 24:39 -15 28
13 26 7 4 15 27:62 -35 25
14 26 3 4 19 19:48 -29 13
# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 13 12 0 1 24:4 20 36
2 13 11 1 1 32:9 23 34
3 13 9 2 2 19:8 11 29
4 13 8 2 3 33:13 20 26
5 13 6 4 3 23:15 8 22
6 13 6 4 3 16:9 7 22
7 13 6 3 4 20:12 8 21
8 13 7 0 6 29:24 5 21
9 13 5 5 3 20:16 4 20
10 13 5 5 3 12:10 2 20
11 13 5 4 4 20:14 6 19
12 13 5 4 4 12:14 -2 19
13 13 3 6 4 17:15 2 15
14 13 2 2 9 14:25 -11 8
# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 13 10 0 3 32:16 16 30
2 13 8 5 0 27:9 18 29
3 13 9 2 2 30:18 12 29
4 13 9 2 2 22:12 10 29
5 13 7 5 1 21:13 8 26
6 13 7 4 2 24:14 10 25
7 13 7 4 2 17:7 10 25
8 13 6 6 1 24:14 10 24
9 13 7 3 3 20:17 3 24
10 13 6 3 4 32:21 11 21
11 13 6 3 4 18:12 6 21
12 13 5 4 4 11:11 0 19
13 13 5 3 5 25:13 12 18
14 13 3 2 8 12:22 -10 11
# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 13 9 1 3 22:13 9 28
2 13 7 4 2 24:12 12 25
3 13 8 1 4 21:17 4 25
4 13 5 4 4 17:11 6 19
5 13 4 4 5 12:19 -7 16
6 13 4 3 6 16:20 -4 15
7 13 2 5 6 11:18 -7 11
8 13 2 4 7 9:27 -18 10
9 13 2 3 8 11:20 -9 9
10 13 2 3 8 11:27 -16 9
11 13 2 3 8 11:29 -18 9
12 13 2 2 9 8:27 -19 8
13 13 1 3 9 8:26 -18 6
14 13 0 2 11 7:25 -18 2
# Shakl Primera Division OO Y C M M BF K
1 13 6 2 5 23:21 2 20
2 13 5 3 5 18:14 4 18
3 13 4 5 4 17:18 -1 17
4 13 4 5 4 13:15 -2 17
5 13 3 6 4 14:17 -3 15
6 13 3 4 6 14:16 -2 13
7 13 3 4 6 11:16 -5 13
8 13 3 3 7 20:29 -9 12
9 13 3 3 7 14:26 -12 12
10 13 3 2 8 15:20 -5 11
11 13 2 3 8 13:24 -11 9
12 13 2 3 8 13:28 -15 9
13 13 0 2 11 7:26 -19 2
14 13 0 1 12 7:45 -38 1

Haqida

FK Deportivo Wanka haqida bilishingiz kerak bo'lgan hamma narsa. footboom1.com da statistika, ballar va boshqalar. FC Deportivo Wanka ni kamaytirish haqida gap ketganda, footboom1.com dan boshqa narsani qidirmang. Oxirgi oʻyin natijalarini, transfer gʻiybatlarini yoki toʻliq mavsum statistikasini kuzatayotgan boʻlsangiz ham, bu sizning yagona oyna. Keling, tafsilotlarga to'xtalib o'tamiz.

FC Deportivo Wanka Umumiy ko'rinish

O'yin statistikasi. g'alaba, durang va mag'lubiyat

Endi, kichik statistikaga o'tamiz. Bu yerda FC Deportivo Wanka ushbu mavsumda qanday natijalarga erishayotgani haqida qisqacha maʼlumot.

Jami mosliklar: 10. Yutuqlar: 3. Chizma: 1. Yo'qotishlar: 6.

FK Deportivo Wanka uchun mavsum xulosasi

Vaqt talab qilganlar uchun bu yerda FC Deportivo Wanka ning joriy mavsumining qisqacha surati:

  • [ Turnir: Peru Chempionati. Primera Divizioni ] [ Lavozim: 11 ] [ Ballar: 28 ] [ G‘alabalar: 7 ] [ Chizma: 7 ] [ Yo'qotishlar: 12 ] [ Urilgan gollar: 28 ] [ O‘tkazib yuborilgan gollar: 43
  • [ Turnir: Peru Chempionati. Primera Divizioni ] [ Lavozim: 13 ] [ Ballar: 25 ] [ G‘alabalar: 7 ] [ Chizma: 4 ] [ Yo'qotishlar: 15 ] [ Urilgan gollar: 27 ] [ O‘tkazib yuborilgan gollar: 62

Barcha soʻnggi oʻzgarishlardan xabardor boʻlish uchun footboom1.com manzilini belgilab qoʻying.

Top bukmeykerlar
gift-icon-gray 100 USD
Bonus olish
rate-star
4.7/5
gift-icon-gray for $19.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $15.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray for $2.99
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Bonus olish
rate-star
4.0/5
gift-icon-gray 100%
Bonus olish
rate-star
4.0/5
Deportivo Wanka
jamoa haqida ma'lumot
  • To'liq ismi sharif:
    Deportivo Wanka
  • Qisqartma:
    WAN