closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Олександр Нойок: "Ордецю за такі гроші можна в "Динамо" і на лавці посидіти"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Олександр Нойок: "Ордецю за такі гроші можна в "Динамо" і на лавці посидіти"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
3549
23
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Журналіст "ПроФутболу" зустрівся з Олександром Нойоком у Білорусі.

Ким може стати після завершення кар’єри, на якій козі можна під’їхати до Мілевського зранку, хто вразив Сашка у Металісті і як він ставиться до Зеленського.

Якщо станеш чемпіоном Білорусі, що ти зробиш?

Виділю у бюджет України дві-три тисячі доларів. На смолу, щоб дорогу зробили з мого села до Херсона, пару латочок поклали. О, добрим словом згадуватимуть і Динамо Брест, і мене.

Що думаєш про Зеленського?

Я з великою надією ставлюся до нашого нового президента, як і увесь народ України…

Ти як зайчик зараз говориш! Такий голос став легенький…

Хочу, щоб він запам’ятався чимось хорошим для країни, щоб його пам’ятали, і діти мої майбутні. У нього всі можливості є. Хотілося б щоб щось змінилося. А то зараз таке… У нашого народу такий менталітет, що треба країну у твердих руках тримати.

Я вважаю, що країні потрібен такий президент, як тут. Тут порядок, де люди спокійно вулицями ходять, де безпечно, де дітей не крадуть на вулицях. Де немає зброї і так далі.

Кополовець казав, що від поліції, від штрафів парою пляшок шампанського може відкупитися…

Тут без шансів, без шансів.

Ти УПЛ дивишся?

Тільки ТОП матчі. Останній матч Динамо з Полтавою дивилися, пораділи, там Санька Караваєв грає, в херсонському інтернаті разом були. Я більше з Ордецем переписуюсь. Він тут під шквал критики потрапив. Він зараз без довіри тренера, важкувато йому. Але нічого, за такі гроші можна і на лавці посидіти.

Читайте также: Александр Нойок: "Я выдал пару неплохих сезонов, но шансов попасть в сборную Украины ноль"

Спорт – це політичне змагання, мабуть. По ситуації з Ордецем я все знаю, не все розповісти можу. Спочатку з Шахтарем за умови не домовилися, потім була ситуація з агентом, з Шаблієм, спершу він йому багато чого пропонував, а виявилося, що це неправда. Людина розраховувала на одне, а зрештою… А там (Динамо Москва – ред.) запропонували нормальні умови. І Ванька поїхав туди грати у футбол.

В Шахтарі йому давали менше, ніж було?…

Звичайно.

Вплив Шаблія у нас відчувається у багатьох клубах…

До речі, я знаю цю ситуацію з Арсентієвичем, Чижевським. Він у мене тренером був в Ужгороді. Я можу сказати, що це – шикарна людина, і тренер, і футболіст. Шкода, дуже шкода. Футболістом треба займатися, якщо ти агент. А не підписувати мільйон футболістів і не знати потім, у кого які справи. І хто взагалі з тобою працює. Моя думка.

А якщо у вас ці люди вже вирішують чиюсь долю. Як це називається? Коловерть г*вна в природі? Не варто забувати, що колись, з часом, тобі на голову впаде…

Какашечка?

Можливо, воронка якась…

Мілевський зранку злющий завжди

Він максималіст по життю. А якщо ще вранці він каву не випив – Господи… Якщо сідає в машину, я про себе вислуховую все, ну, не можна ж сказати легенді… А якщо скаже, отримаєш у відповідь (копіює говір Мілевського – ред.) Коли у нього гарний настрій – ми обговорюємо, де, з ким були, що пили.

Читайте также: Александр Нойок: "Самая большая зарплата была в "Металлисте" – 30 тысяч долларов"

А коли поганий настрій, що він каже про тебе?

Ну, що я таджик смерд*чий (сміється) Та, нормально. Напхає, потім руки піднімає, все нормально. Я багато з ним спілкуюся, ми живемо в одному домі, українці. А як?

Ти Циганика розумієш? Його швидкість мовлення?

До речі, інтерв’ю з Вацком взагалі ТОП. Я стільки коментаторських фішок дізнався, наскільки це серйозна діяльність. Потім Коте Махарадзе передивився. Як він Ігоря Беланова назвав "лучшим футболом". Не футболістом, а футболом.

У коментаторів робота така, обговорювати. Просто коли це образливо і нетактовно…

Ти б зміг прокоментувати?

Без проблем. Більше емоцій треба на футболі.

Ок. Ми тебе берем на Хаб, коментуємо матч. Ок?

Давай, без проблем.

Ти себе тренером не бачиш?

Ніколи в житті. Я – адміністратор, тренер з харизми, тренер з емоцій, з гуморесок. Начальник команди буду хороший – готельчик забронював, всі контакти налагодив. А тренером ні, не моє. Тренером з фізкультури – можливо! Он, бачиш, чувачок, Борис Єльцин? Отаке я легко: свисточок узяв, шкірянку одяг і черевики, штани спортивні – і пішов.

А ким ти себе бачиш? Експертом?

Експерт, до речі, так, дуже цікаво.

Міля – тренер?

100 відсотків – ні. Як директор клубу – так, обличчя – однозначно. Це тільки плюс комусь буде. Як Паша Недвед. Тренером ні. А що я можу в цьому житті? Треба ж теж розуміти: в 11 років до інтернату поїхав, у школі погано вчився. Якщо ти хороша людина – тобі потім ніхто 100 доларів не принесе.

Читайте также: Александр Нойок: "У нас страна православная, и здесь не надо парадов гейских"

УПЛ? Хтось запрошував?

Та ні, а навіщо кудись їхати? Я контракт з Динамо Брест переписав ще на два роки. Навіщо щось міняти? Все нормально. В Україні теж не скрізь порядок. Я ж півтора року взагалі ні копійки не отримав. Приїхав до Білорусі – Макс на квиток давав. Що говорити?

В Металісті ти з ким працював?

Рік з Маркевичем. Думав, на ейфорії, зараз прийду, як почну… Пеле! Як Гарінча, думав, зараз буду. Ага! Там швидко хлопці заспокоїли. Там така команда була!

Аргентинці дуріли там від грошей тощо?

Не сказав би. Просто вони були в такому порядку, чесно От Соса. Хай там грає ще до 300 років! Я такого профі в житті не бачив. До тернування приїжджає перший, рама накачана, прес, татухи. В тренажерці 40 хвилин працює ДО тренування. У нього тренер індивідуальний. На тренуванні годину двадцять він все на швидкості, удари, вибухи, все. І потім знову з тренером в тренажерці тягнуться, стабілізація. І так щодня. Прийде, макаронів отаку… похаває, фреша вип’є. Потім, дивишся, в Мілані. Я приїхав до Рима, як турист, оп, Мілан з Ромою грають. Я раз: Се, я з тобою колись грав. Я з ним грав! Я ж кажу, людина – ТОП. І таких було в Металісті багато хлопців.

Папа набожний?

Так, він мусульманин. Він класна людина. Якось граємо, м’яч вийшов від нього, а він показує, що від суперника. Йому кажем, Папа, не можна так, Аллах все бачить. Він такий: Так, так, вибачте.

Що там твій друг, Коля Морозюк. Ти з ним переписуєшся?

Так, він модний такий, татухи. Куарежма.

Що це за борода у нього?

Не знаю, може релігію поміняв? Йому там подобається все, Різе, там футбол дуже люблять, команда президента. Вони на ходу, там такі футболісти класні у них. Поїхав, і бачиш? Всі говорили на нього – куди ти там поїхав? А людина зараз грає проти Галатасарая, Бешикташа… Його чаєм безкоштовно поять, кишмиш дають.

Хто популярніший – Микола чи Ірина Морозюк?

Ірочка, мабуть. Я ніколи в житті не міг подумати, що є хтось епатажніший за Колю. Коля каблучара, ти що (жартую). У них гармонія. Вона хазяйка, красива, ще й борщі готує! - приводить слова Нойока FootballHub.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (23) Все комментарии

Красота

Страшно и грустно осознавать,что такие нойоки и морозюки составляю добрую половину нашего населения...

та шо его так много, а?

только от жены Морозюка сдыхались, теперь, простигоспаде, Нойок

Ответ на сообщение VВиталий

Страшно и грустно осознавать,что такие нойоки и морозюки составляю добрую половину нашего населения...

73%

уважаемая редакция, он зае.ал не надо новостей с этим подкацапчиком спасибо

Xy-йок

Ответ на сообщение Igorich

73%

Та не,не преувеличивай,где-то 24 процента,не больше:)

За редким исключением, проф спорт не даёт возможность получить образование. Это глобальная проблема в Украине.

Раньше про решения 26 съезда КПССС, которые в жизнь, меньше писали.

Ответ на сообщение Justas

Та не,не преувеличивай,где-то 24 процента,не больше:)

Та не)))) реально около 50%. И, что реально плохо, что все надеялись на новое поколение...а оно вот как получилось.

Ответ на сообщение Justas

Та не,не преувеличивай,где-то 24 процента,не больше:)

уже тільки 8% та і того мабуть менше

Ответ на сообщение drrust

уже тільки 8% та і того мабуть менше

бобіки, ану марш в будку)

Ответ на сообщение Igorich

бобіки, ану марш в будку)

не бобіки, а ПЕСики ))

Ответ на сообщение drrust

уже тільки 8% та і того мабуть менше

Ти хочеш сказати, що сернд виборців зеленського тільки кожни 8-й му.дак? Ні. Неправда всі ви. Всі хто проголосував за Зьо, кончені під...си.

Если бы в стране было всего лишь 8% идиотов - жили как в Швейцарии , или на худой конец, как в Эстонии. Но когда критическая масса в 73% идиотов ( значение этого слова в Др. Греции нагуглите самостоятельно) тогда все становится на свое место и мы там где мы есть сейчас. Пол страны Шариковых-поприколiв, втыкающая в дуроскопе 1+1, а потом выбирающее Голобородька- умные люди? Да идите вы на путина

Ответ на сообщение drrust

не бобіки, а ПЕСики ))

на все, що годні бобіки - це: сам дурак і за Пороха було ще гірше Більше конструктиву від розумово-відсталих голобородьків годі чекати. Інша справа, що більшість з них лоханувшись на виборах з піною з рота намагаються доказати, що вони не далбай-би.

Ответ на сообщение Igorich

на все, що годні бобіки - це: сам дурак і за Пороха було ще гірше Більше конструктиву від розумово-відсталих голобородьків годі чекати. Інша справа, що більшість з них лоханувшись на виборах з піною з рота намагаються доказати, що вони не далбай-би.

справжній довбойоб продемонсрував конструктив, коли у футбольній гілці почав реалізовувати свою попаболь від програних виборів )) уже і 40 днів минуло, попустіться нарешті поводите себе як істерички молитесь щоб щось погане сталось і була нагода порозказувати яке щастя втратила країна не проголосувавши за сивого клептомана. А нагоди все немає, то ви або із пальця висмоктуєте, або у футбольних гілках в падучій битись починаєте

Ответ на сообщение drrust

справжній довбойоб продемонсрував конструктив, коли у футбольній гілці почав реалізовувати свою попаболь від програних виборів )) уже і 40 днів минуло, попустіться нарешті поводите себе як істерички молитесь щоб щось погане сталось і була нагода порозказувати яке щастя втратила країна не проголосувавши за сивого клептомана. А нагоди все немає, то ви або із пальця висмоктуєте, або у футбольних гілках в падучій битись починаєте

як не має нагоди? Тобі з-під купола зеленого га-дона мабуть не видно моніки, штанмаєра, розведеня військ, цін на борщовий набір, ротердаму+, свинарчуків, ще багато чого іншого, ну і кінець з кінцем Порох не сидить. Продовжуй доказувати, що ти не долбо-об. Уважно слухаю

та все видно видно, як Порошенко із Луценком на вимогу Байдена закрили кримінальну справу по Бурізмі. А Трамп вимагав у Зеленського поновити розслідування видно підписані Порошенком Мінські угоди, котрі Зеленський намагається хоч трохи пом'якшити все видно і все зрозуміло, як і істерику порохоботів добре видно і зрозуміло її причини

Ответ на сообщение drrust

та все видно видно, як Порошенко із Луценком на вимогу Байдена закрили кримінальну справу по Бурізмі. А Трамп вимагав у Зеленського поновити розслідування видно підписані Порошенком Мінські угоди, котрі Зеленський намагається хоч трохи пом'якшити все видно і все зрозуміло, як і істерику порохоботів добре видно і зрозуміло її причини

Трамп вимагав! тепер путін вимагає. Ну і Нідерланди знайшли лоха опущеного. Не президент, а тєрпіла якись, впринципі, який електората, такий і презик. Все, закриваєм тему

Блин, ну на ровном месте с катушек слетели. Завязывайте. Путин, Трамп, да нах они вам надо, шоб пересраться...

Сбросьте вниз эту тему. Там ещё народу подтянется, да и матюки можно не скрывать. Дайте порезвиться людям!

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →