closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Джерело: Андрія Шевченка висунуто на крісло президента УАФ (+Фото)

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Джерело: Андрія Шевченка висунуто на крісло президента УАФ (+Фото)
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1174
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Кандидатуру Андрія Шевченка на крісло президента УАФ офіційно висунуто. Про це повідомив журналіст Ігор Бурбас.

Кандидатуру Андрія Шевченка на крісло президента УАФ офіційно висунуто. Це зробила Запорізька обласна асоціація футболу в особі її голови, одіозного екс-"регіонала" Віктора Межейка. Але куди цікавіше те, за яких обставин це відбувалось.

Так от відповідну заяву Межейко писав у кабінеті Губернатора Запорізької Облдержадміністрації і за присутності очільника служби безпеки регіону. Я ні в якому разі не натякаю, що рішення про висунення кандидата Шевченка робилося під тиском, просто констатую сам факт.

За моєю інформацією, обирати президента УАФ таки збираються 20-го грудня. Тобто в той самий зручний період, коли по чинному голові Андрію Павелку ведеться слідство. Гмммм… А як же рішення Печерського Суду про заборону проведення виборів в УАФ? Воно ж ще досі в дії. Ясна річ, що в ручному режимі скасувати його можуть в будь-яку мить. Головне лиш бажання та наявність адмінресурсу. Але ж залишається ще статут організації, де чорним по білому прописані терміни, в які за законом дозволяється проводити позачерговий Конгрес і обирати на ньому керівний склад. І в даному випадку вони порушуються повністю. І тут виникає велике запитання, чи такі вибори в УЄФА та ФІФА визнають легітимними.

До речі, сам Андрій Шевченко не в захваті, що на посаду його просувають, нехтуючи законами. Екс-наставник збірної розуміє, що цей кейс явно шкодить його репутації. Побачимо, чи до самих грудневих виборів ще дійде справа. Аби зібрати для них позачерговий Конгрес, потрібні заяви щонайменше 3/4 колективних членів, і подані вони мають бути у правовому полі.

І ще. Не менш важливий нюанс, який не варто впускати. Шевченко є резидентом Великої Британії, а цей статус зобов’язує його перебувати у цій країні мінімум 183 дні з 365 у календарному році. Керувати українським футболом дистанційно це не діло, тому на двох стільцях теж не всидиш. Тут або резидентом залишатись і забути про президентство, або навпаки. Цікаво, що обере Шевченко?

Читайте также: УАФ планує скликати позачерговий конгрес на 20 грудня, де обиратимуть президента та керівний склад

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →