closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Юрист УАФ: "Кошти, про які йде мова, – виплата за послуги, які надавав Колліна"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Юрист УАФ: "Кошти, про які йде мова, – виплата за послуги, які надавав Колліна"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
365
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Печерський суд обрав президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку міру запобіжного заходу у вигляді арешту на 2 місяці з можливістю внесення 9 мільйонів 880 тисяч гривень застави. Заставу за Павелка вже внесли.

"Сьогодні було засідання Печерського суду. На жаль, суд не дослухався до наших аргументів і прийняв рішення про арешт з можливістю внесення застави. Заставу вже сплачено. Вона сплачена УАФ. Наразі завершуються юридичні процедури щодо підтвердження платежу. І сподіваємося, що незабаром Павелко з’явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків", - повідомив юрист по справі УАФ Денис Бугай у коментарі "Українській правді".

За словами Бугая, термін арешту становив 2 місяці, а застава 9 мільйонів 880 тисяч гривень. Юрист додав, що наразі Павелко перебуває в Головному свідче управлінні поліції у слідчого. УАФ чекає, що "за кілька годин" питання з заставою вирішиться і Павелка відпустять. За словами Бугая, вони "категорично незгодні з рішенням суду і взагалі з кримінальним провадженням".

"Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це неправда. Кошти, про які йде мова, – це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П'єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази в суд не передали, а сховали.

Це кримінальне провадження більше 3 років розслідувалося НАБУ, і Офіс генерального прокурора прийшов до висновку ще рік тому, що будь-яких ознак злочину зі сторони Павелка немає, і передав цю справу в поліцію. І от пройшов рік – і чомусь ні з того ні з сього, без будь-яких додаткових дій була пред’явлена ця  підозра. Крім того, у справі повністю відсутня експертиза".

Бугай також підкреслив, що мова йде не про державні кошти, а про гроші Федерації, бо "за останні 7 років Федерація не отримувала жодного бюджетного фінансування". До того ж, за його словами, "у справі немає потерпілого". 

Бугай додав, що це рішення будуть оскаржувати.  Також він уточнив, що мова йде про провадження про можливу корупцію ФФУ при будівництві футбольних полів, яке Національне антикорупційне бюро розслідувало у 2018 році. Він додав, що в рамках цього розслідування днями Павелко та генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький отримали підозри вже у нібито розкраданні коштів.  

Читайте также: Джерело: "УАФ Маркетинг" внесла заставу за Павелка у розмірі 9 мільйонів 880 тисяч гривень

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →