closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
301
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Milrem Robotics у співпраці з KMW поставить в Україну 14 безпілотників THeMIS. Про це повідомили на сайті естонської компанії, пише Мілітарний.

Безпілотники призначені для перевезення поранених та розчищення маршрутів руху.

Розробник робототехніки та автономних систем Milrem Robotics що базується в Естонії та німецька оборонна компанія Krauss-Maffei Wegmann (KMW) підписали контракт на поставку в Україну 14 безпілотних наземних транспортних засобів (UGV) THeMIS.

Із 14 транспортних засобів сім будуть призначені для евакуації поранених та будуть поставлені в Україну до кінця цього року. Решта сім будуть поставлені в другому кварталі 2023 року й призначатимуться для очищення доріг. Для цього вони матимуть спеціальне обладнання від французького виробника CNIM Systèmes Industriels.

Закупівлю наземних безпілотників фінансує міністерство оборони Німеччини.

"Евакуація поранених і розчищення маршруту – це два трудомісткі види діяльності, які вимагають залучення кількох людей, які залишаються під постійною загрозою ворожого вогню. Автоматизація цих завдань за допомогою безпілотних транспортних засобів зменшує цю небезпеку та дозволяє більшій кількості військових залишатися в безпечній зоні або виконувати більш важливі завдання", – пояснив Юрі Паюсте (Jüri Pajuste), директор з оборонних досліджень і розробок Milrem Robotics.

У компанії зазначили, що цього року Milrem Robotics передала українській благодійній організації один THeMIS для евакуації поранених, який виявився цінним активом.

Безпілотник THeMIS від Milrem Robotics – це багатоцільовий гусеничний транспортний засіб, який можна оснащувати різними системами. Він має камери, які дозволяють перевіряти небезпечні зони і зайвий раз не піддавати небезпеці військових.

Читайте также: Допомога від Франції: ще одна далекобійна система залпового вогню прибула в Україну

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →