closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Денис Босянок: радимо прочитати

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Денис Босянок: радимо прочитати
Изменить размер a+ a-
2897
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

FootBoom продовжує рубрику, де відомі тренери, футболісти, функціонери та журналісти поділяться з вами книгами, на які варто звернути увагу, приведуть список літератури, що торкнулася наших героїв до глибини душі, яка залишила приємне враження або наштовхнула на певні роздуми.

Сьогоднішній герой нашої рубрики - відомий коментатор Денис Босянок.

Не люблю хіт-паради загалом, особливо в музиці і літературі, бо на моє око, вони сильно псують розвій індивідуального смаку як неодмінну умову його народження у будь-якій розумній голові. Тому я просто перечислю свою улюблену "футбольну" колекцію", яку зберігаю у своїй книгарні.

Джон Фут - "Кальчо"

Історія італійського футболу чи суспільства, що в принципі є одним і тим самим явищем. Англієць Джон Фут написав її так пристрасно та глибоко, що відразу й не віриш , шо це написано англійським пером. Якщо будь-який поважний італійський журналіст чи фан вивчав історію улюбленої гри завдяки Джанні Брери і його настільної "Storia critica del calcio italiano", я вивчав кальчо за книжкою Джонні Фута.

Денис Босянок: радимо прочитати - изображение 1

Дієго Марадона - "Я, Дієго"

Автобіографія Дієго Марадони - одного із двох найулюбленіших моїх гравців - гадаю, найкраща , як на моє око, книга саме в цьому неймовірно плодовитому жанрі, які довелося прочитати. Відверта як пелуса першого сина Дієго та Ла Тоти та магічна немов голос "Бомбонери" , що не відпускає так довго, як тільки це можна уявити. Почитайте, ви відчуєте завдяки сповіді Ель Дієго цей одвічний голос у себе в квартирі!

Денис Босянок: радимо прочитати - изображение 2

Роберто Баджо - "Наступні мрії" ("Il sogno dopo")

Ще одна сповідь найулюбленішого гравця усіх прожитих часів та бачених народів має зовсім иншу партитуру та наповнення. Це не біографія за класикою, це зазирання в своє минуле та майбутнє футбольного ченця в душевних розмовах із близькими журналістами.

Денис Босянок: радимо прочитати - изображение 3

Ульрих Гессе-Ліхтенбергер - "TOR! Історія німецького футболу"

Якщо ви полюбляєте латинську "жогу" чи каталунську "тікі - таку", після прочитання епічної праці дортмундського журналіста ви точно "западете" на німецький футбол, як "втюрився" по-справжньому я, коли занурився в справжні народні міфи, розказані із холоднокровним хистом літературного Герда Мюллера.

Читайте также: Дмитро Джулай: радимо прочитати

Денис Босянок: радимо прочитати - изображение 4

Алекс Беллос - "Futebol. Бразильский шлях життя"

Це справжній роман про те, як біло-чорний м'яч перетворив індіанський народ на найвеличнішу футбольну цивілізацію на землі. Магічні та захопливі портрети, легенди, уболівальники та чаклуни. Гаррінча, Сократес, Роналду та навіть "вбивця мрії" Алсідес Ґіджа наче заходять до вас на кухню на каву чи кухоль cerveza... Дуже смачна читанка.

Денис Босянок: радимо прочитати - изображение 5

Більше цікавих статей від авторів порталу FootBoom ви можете знайти в розділі Публікації.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →