closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
successful

Спасибо!

Готово! Проверьте свою электронную почту, чтобы узнать о специальном предложении!
closer-popup

Євген Власенко: "За перемогу над талліннським "Динамо" кожному футболісту дали 1 рубль 17 копійок"

Изменить размер a+ a-
1159
0
Фавбет Бонус 10 000 грн
получить

Цей гравець став першовідкривачем маршруту «Харків — Львів — Харків», за яким потім слідували десятки слобожанських і галицьких футболістів.

Євген Власенко: "За перемогу над талліннським "Динамо" кожному футболісту дали 1 рубль 17 копійок" - изображение 1Михайло Лупол, Ростислав Поточняк, Юрій Цимбалюк, Вадим Колесник, Іван Панчишин, Сергій Пшеничних, Павло Ксьонз — кожен із них змінював «Металіст» на «Карпати», й навпаки, за останні п’ять десятків років.

Євген Власенко не просто був свідком того, як харківський «Авангард» «доклався» до першого чемпіонства «Динамо», а й був учасником вирішального «золотого» матчу для киян, у якому зберіг свої ворота на замку. У Львові Євген Олександрович власноручно писав історію новонароджених «Карпат» і провів у складі львів’ян більше 100 матчів.

Нині Власенко, якому в грудні виповнилося 75 років, мешкає у Харкові, відтак уже зі сторони слідкує за грою двох головних команд його життя — «Металіста» й «Карпат».

«Із ветеринарів у футболісти»

Євгене Олександровичу, ви народилися в російському Воронежі. Кажуть, що це місто є близьким по духу для українців…

— Звичайно, Воронеж — місто, яке має певний український колорит, адже розташоване на кордоні з нашою державою. Окрім того, так склалося історично, що у цьому місті було чимало україномовного населення. Уся моя родина мешкала у Харкові. Мій батько працював на місцевому авіазаводі. У Воронежі організували аналогічне підприємство, тож усіх провідних інженерів у галузі авіабудування перевели в російське місто. Там працювали такі відомі фахівці, як Андрій Туполєв і Сергій Іллюшин. Мої батьки поїхали у Воронеж, де я й народився.

— Проте дитячі роки ви провели у Харкові…

— Усьому причина — війна. Авіазавод на час війни перевели в місто Куйбишев, яке тепер називається Самарою. Певний період часу ми жили там, але згодом, коли Харків звільнили у серпні 1943-го, ми повернулися додому. 23 серпня місто було звільнене від нацистів, а 23 вересня наша сім’я повернулася у Харків. Я — корінний харків’янин, але завдяки випадку з’явився на світ у іншому місті.

Коли саме футбол з’явився у вашому житті?

— Я закінчив школу-десятилітку. У моїй родині існувала традиція — майже всі мої родичі були ветеринарами. Наприклад, мій брат став академіком ветеринарних наук. Моя мати працювала ветеринаром. Цією справою займався дідусь. Я вступив у виш ветеринарного спрямування, навчався там три роки. Разом із тим, цікавився футболом, і поступово мене залучали до матчів у складі харківського «Авангарду», що із часом був перейменований на «Металіст».

— Грати у футбол і займатися ветеринарною медициною, здається, ці речі зов­сім непоєднувані…

— Саме тому я перевівся у Харківський педагогічний інститут на факультет фізичної культури.

Невже ваші родичі не били на сполох у зв’язку з тим, що ви не пішли їхніми стежками?

— Ні, абсолютно. Вони бачили, що мене з дитинства вабив спорт. Свого часу я займався греблею, плаванням, боксом, волейболом, баскетболом. Футболом я серйозно зайнявся в 10-му класі. Сталося це завдяки випадку. Мій брат, який виступав за юнацьку команду, одного разу захворів і попросив мене замінити його. Я провів лише два матчі й потрапив у збірну Харкова з футболу (сміється).

— Про свій вибір ви, очевидно, зовсім не шкодуєте…

— Безперечно. Завдяки футболу я побачив світ, знайшов себе в житті. А ветеринарна медицина відкривала для мене дорогу у село і сільське господарство. Футбол подарував мені вдосталь приємних емоцій, завдяки йому я побачив понад 20 країн! У Львові я завершив навчання в інституті фізичної культури. Згодом я закінчив Львівський торгово-економічний інститут. Відтак у мене дві з половиною освіти.

«У 24 роки збирався розпрощатися з футболом»

— У складі харківського «Авангарду», в якому ви розпочинали професіональну кар’єру, вам довелося виступати пліч-о-пліч із відомими футболістами того часу: Миколою Корольовим, Станіславом Костюком. Які спогади про перші кроки вашого футбольного життя?

— Розпочну з невеликої перед­історії. 1960-го року футбольні чиновники вирішили розширити географію гри мільйонів. Було розширено клас «А» шляхом створення додаткових місць для Вільнюса, Ташкента, а також Харкова. Головним тренером харківського «Авангарду» став Олександр Семенович Пономарьов. Це прекрасний в минулому гравець, що намагався знайти себе як тренер, у Харкові. Проте той стрижень, який сформувався в «Авангарді», був чужорідним, бо приїхало чимало моск­вичів, грузинів, вірмен. Харків’ян було небагато, я був одним із них. Моїм колегою по воротарському цеху став Микола Уграїцький, який також був уродженцем Харкова.

Чи тяжко було конкурувати з таким визнаним авторитетом, як Микола Тихонович?

— У нас не було основного воротаря, який би проводив рівно весь сезон. Був певний період, коли мені вдалося завоювати місце у воротах, але я серйозно травмувався — зазнав струсу мозку, розбив плече, й вибув на півроку. Якоїсь миті я вирішив завершити кар’єру. На той момент мені було лише 24 роки… Повернувся у футбол лише завдяки тому, що 1963-го року у Львові створили «Карпати».

— Кажуть, що Уграїцький обож­нював голубів…

— (Сміється). У нас тоді півкоманди займалися голубами. Уграїцький, я, Євген Панфілов, Володимир Ожередов, який, до речі, є дядьком Миколи Тихоновича, хоча за віком був молодшим за Уграїцького. Це тепер футбол уважається інтелектуальною грою, а тоді ним займалися так звані «босяки». Ми грали на вулицях, пустищах, городах… У нашій команді була шалена дисципліна, оскільки Пономарьов був деспотом. За два роки він витиснув із гравців все, що тільки можна було. 1961-го року ми посіли високе 6-те місце, та вже наступного року провалилися. Команда просто не бігла. Схожу методику запровадив Євген Лемешко. Його команди завжди давали результат, але по-доброму можу порівняти його з бульдогом — Лемешко славився жорстким стилем управління командою.

— У жовтні 1961-го року ви стали учасником одного з най­яскравіших матчів у історії «Авангарду». У передостанньому турі харківська команда зустрічалася з київським «Динамо», якому потрібно було перемагати, адже завдяки перемозі кияни вперше у своїй історії завоювали би звання чемпіонів СРСР. Микола Уграїцький травмувався, вам довелося вступити в гру…

— Для того, щоби здобути 6-те місце й отримати звання майстрів спорту, нам не можна було програвати, а киян не влаштовував жоден результат, окрім перемоги. Паралельно з нами грало московське «Торпедо», основний конкурент «Динамо», яке звело свій матч унічию. Але тоді не було телебачення, Інтернету чи онлайну. Тому про перебіг подій у матчі конкурентів кия­ни не знали.

— Проте бажану для вас нічию ви таки вистояли…

— Київський стадіон розривав нас на шматки. Усі думали, що ми здамо цей матч, але ми вчинили інакше. На щастя для нас, гра завершилася «нулями». У останньому турі ми без проблем обіграли ташкентський «Пахтакор» із рахунком 4:1, і завоювали 6-те місце. Одразу після матчу ми полетіли в Південну Корею.

«Карпати» мали свій почерк. Нас можна було впізнати без форми»

— Після виступів у рідному Харкові вам довелося поїхати у сєверодонецький «Хімік»…

— Я зіграв лише один матч за «Хімік» у Кривому Розі. Туди приїхав представник «Карпат» Борис Гончаров, який запросив мене до складу новоствореної команди.

— Спочатку «Карпати» були такою собі «солянкою»…

— Саме так. Команда була створена фактично на порожньому місці. Ситуація була схожою із харківською — футбольні чиновники вирішили розширити футбольну географію та виділили місце для Львова. На той час у місті вже була команда СКА, яка демонструвала досить непогані результати. Але виникла потреба створити цивільну команду, яка би не мала відношення до армії. Гравці з’їхалися до Львова звідусіль: Москва, Ленінград (тепер Санкт-Петербург), Донецьк, Харків. Відсоток львів’ян був невеликий. Проте ця «солянка» мала своє обличчя. Наприклад, люди прийшли на футбол, не знають, хто грає, але без проблем можуть здогадатися, що це — «Карпати»! У нас був свій почерк, який одразу виокремлював нас із-поміж інших. Ми могли навіть без форми грати, але зразу було все зрозуміло — це грають «Карпати».

Головним тренером «новостворених» «Карпат» був донеччанин Олег Жуков…

— Але фактично командою керував начальник команди Євген Горянський. Це — геніальна людина, яка стояла біля витоків «Карпат». Де-факто Євген Іванович був старшим тренером, а Олег Жуков допомагав йому.

— Перший офіційний матч «Карпат» відбувся в квітні 1963 року. У воротах зайняв місце Юрій Сусла. На той момент ви вже були в розташуванні команди?

— Я ще не був офіційно заявлений. Зранку я приїхав на збори, а в обід уже розпочалася гра. Офіційно Сусла був єдиним воротарем. Але Горянський сказав мені, щоби одягнув форму й біг розминатися: «Якщо вороги взнають, що в нас тільки один воротар, то можуть навмисно травмувати його». Ось так я створював видимість…

Про взаємини з вашим колегою в «Авангарді» Миколою Уграїцьким ми поговорили. А як складалися ваші стосунки з кіпером «Карпат» Юрієм Суслою?

— Жодних проблем. Часто у воротарів далеко не найкращі взаємини, інколи вони взагалі не складаються. Наприклад, із Віктором Турпаком, Царство йому Небесне, який прийшов згодом у «Карпати», стосунки в мене не склалися. Кажу, як є… Із Суслою все було нормально. Свого часу я пробував сили в Одесі, оскільки морський клімат був корисний для моєї сім’ї, але довше місяця я там не провів, бо почувався некомфортно. Повернувся в «Карпати», де тренером уже працював Сергій Коршунов, який запропонував мені та Суслі почергово займати місце у воротах. Але я сказав, що по праву основним воротарем має бути Юра.

Із іншими партнерами також дружили?

— Я добре ладив із третім воротарем Рудольфом Ісуповим, який, щоправда, надовго у Львові не затримався. Загалом же, футбольна команда, як театральна трупа. Без угрупувань і дружби за інтересом не обійтися. Мене, наприклад, уважали донбасівцем, хоча я родом із Харкова. Але кривих слів у свій бік я не чув. Це стосується як партнерів по команді, так і вболівальників. Багато залежало від характеру людини. Наприклад, Дюла Баканчош од природи був одинаком, а Ігор Кульчицький — товариським, веселим і навіть екстремальним. Своїми друзями в команді можу назвати Вітю Асланяна, Володимира Валіонту, якого ми називали Лимоном, Стаса Береговського. Окрім того, тільки приємні слова можу сказати про лікаря тодішніх «Карпат» Анатолія Картиша. Він, напевне, чемпіон СРСР по довголіттю роботи в одній команді. Працював у Міністерстві охорони здоров’я, був заступником міністра.

Євген Власенко: "За перемогу над талліннським "Динамо" кожному футболісту дали 1 рубль 17 копійок" - изображение 2

«Зарплатні вистачило на півлітра сухого вина»

— У серпні 1963-го року у Львові було збудовано й відкрито новий стадіон, який назвали «Дружбою». Недавно наштовхнувся на фото з матчу-відкриття арени, де ви стоїте поруч із партнерами, а на голові у вас — картуз. Ви полюбляли грати з головним убором?

— У мої часи всі воротарі грали в головних уборах. У мене була вагома причина користуватися цим атрибутом — я переніс струс мозку. Якби не картуз, то мені голову ще й не так би розтовкли. Гляньте на воротаря «Челсі» Петера Чеха. Не пригадую, де саме, але ще один воротар грає в такому шоломі. Окрім того, кепка допомагає тоді, коли ворота — навпроти сонця. 1963-го року всі в картузах грали, крім Юрія Сусли.

— Кажуть, що все місто допомагало будувати стадіон — дехто фінансово, дехто додатковою парою рук. Футболісти «Карпат» долучалися до будівництва «Дружби»?

— Ми відраховували гроші із заробітної платні. Відрахування були невеликі, але й тодішні зарплатні і поруч не стояли з тими грошима, які зараз отримують сопливі хлопчаки. Вони ще не знають, що м’яч круглий, але зате на машину й квартиру заробили. Зарплатні гравців тоді були поділені на три категорії: 110 рублів, 130 рублів і 160 рублів. Щоправда, нас годували й забезпечували всім необхідним. За виграш отримували преміальні в розмірі 80 рублів. Одного разу ми грали в Таллінні, де перемогли місцеве «Динамо». Знаєте, скільки ми отримали? Кожному футболісту дали 1 рубль 17 копійок за перемогу. У ті часи півлітра сухого вина коштувало саме 1,17 рубля (сміється). Повертаючись до теми стадіону, скажу, що часу будувати його в нас не було. Постійні перельоти з географічно віддаленого Львова майже не залишали часу на щось інше, ніж на матчі й тренувальний процес. До речі, ніяк не можу зрозуміти, навіщо збудували цей теперішній стадіон у Львові для матчів чемпіонату Європи? Не розумію, чому таку зручну «Дружбу-Україну» не реконструювали під потреби Євро-2012? Туди ж можна пішки дійти ледве не з будь-якої частини міста!

— Вам довелося попрацювати під керівництвом тренера, з іменем якого пов’язують найгучніші звитяги «Карпат», Ернестом Юстом. Побутує думка, що це — неймовірна постать, спокій і виваженість якого заворожували…

— Справді, це — прекрасна людина. Кажуть, що він був чудовим футболістом, але це вам не скажу, бо не бачив. Щодо тренерських і людських якостей, то Юст був зразком для наслідування.

1965-го року з приходом Миколи Дементьєва в «Карпати» було запрошено ледь не десяток нових футболістів. Отой почерк, про який ви згадували, став дещо змазаним?

— Ви бачите, що зараз із «Динамо» коїться? У «Карпатах» тоді теж таке було. Набрали прекрасних гравців, але команду «зліпити» не могли. Манько, Варламов, Гусєв — чудові футболісти, але зорганізувати їх правильно не вміли. Дементьєв був сильним футболістом і навіть тренером, але організаторські якості в нього шкутильгали.

— У Львові існували дві команди: СКА та «Карпати». Наскільки вороже ставилися футболісти й уболівальники обох команд стосовно одне одного?

— СКА постійно нас обігрував у товариських матчах. Зате в офіційних іграх ми частіше брали гору. Звичайно, без антагоністичних настроїв не обходилося. Не скажу, що ворогували, але дружби в уболівальників точно не було. Футболісти зустрічалися лише на полі, де й з’ясовували стосунки.

Ви згадували про те, що завдяки футболу відвідали чимало країн. Яка з них уразила вас найбільше?

— Нам, радянським людям, усе тоді здавалося дуже дивним і незвичним. Навіть не знаю, що саме можна виокремити. Напевне, Копенгаген і Стокгольм. По-перше, це — краса, а, по-друге, чистота. Париж? Був там кілька разів… Гарно, але не так, аби «вищий клас». Сподобалися міста в Північній Африці. Наприклад, у Марокко здивували хороші дороги — в Касабланці, Рабаті.

Умови для життя у Львові вас влаштовували?

— Львів — це моє улюб­лене місто. Я любив вийти на вулицю й просто прогулятися. Особливо полюбляв район Високого Замку. Я мешкав на вулиці Пасічній. Навкруги — ліс, птахи співають. На тренування на «Дружбу» ходив парком. Голов­не, що мені люди подобалися. Моя дружина інколи каже: «Ці «бандери»…» І так далі. Кажу їй, що це — дурниці. Політики спеціально загострюють ситуацію, а звичайні люди насправді дуже мирні й доброзичливі. Після того, як я повісив бутси на цвях, працював завідувачем магазином, адже мав відповідну освіту. У Львові мене жодного разу не обманули, а у Харкові, куди я потім повернувся, продавці постійно хотіли мене пошити в дурні. Не кажу, що варто на цьому акцентувати увагу, але й у Львові, й у Харкові вистачає порядних і добрих людей. Стереотипами не можна жити.

Після завершення кар’єри футболіста не було бажання залишитися у спорті?

— Ні, я не був готовий до тренерської роботи. Працював економістом, головним інженером на заводі, керівником промислових проектів. На футбол просто часу не було. Кілька разів відвідав стадіон. Але грати й дивитися — це різні речі. Коли сидиш на стадіоні, а поруч із тобою хтось палить цигарки, хтось кричить… Голова розривається. Але по телевізору слідкую за всіма матчами. Ось зараз «Манчестер Юнайтед» гратиме. Обов’язково дивитимусь. Футбол у мене вдома транслюється з ранку й до ночі.

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (0)

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Лента новостей

03 мая
00:25
"Хетафе" – "Атлетик". Анонс и прогноз матча
02 мая
23:55
Лига Европы. "Рома" – "Байер" 0:2. Видео голов
23:49
Определился первый соперник сборной Украины U-23 на Олимпиаде
23:44
Комитет арбитров УАФ объяснил спорные эпизоды в матчах с участием "Шахтера", "Динамо", "Днепра-1"
23:23
"Хоффенхайм" – "РБ Лейпциг". Анонс и прогноз матча
23:14
Президент "Верес" - о документе о прекращении сотрудничества с Лавриненко: "Он направил его официальной почтой, есть его подпись"
22:59
Мбаппе трогательно поддержал травмированного Эрнандеса
22:49
Сергей Лавриненко: "Никакого письма об уходе из "Вереса" я не подписывал"
22:39
Защитник "Реала" может стать одноклубником Лионеля Месси
22:29
"Милан" летом хочет приобрести нападающего "Астон Виллы"
22:20
32-летняя женщина возглавила немецкий мужской клуб
22:02
"Лутон" - "Эвертон". Анонс и прогноз матча
22:01
"Ланс" - "Лорьян". Анонс и прогноз матча
21:58
Известно, кто летом возглавит "Наполи"
21:45
Жозе Моуриньо отклонил несколько предложений ради "Баварии"
21:28
Bild: "Баварии" не интересен Зидан, поскольку он не является "тактическим гуру"
21:16
"Рома" - "Байер": стартовые составы
21:12
"Марсель" - "Аталанта": стартовые составы
20:56
Много помощников, спад в игре - "Бавария" сомневается в способностях Де Дзерби
20:45
Михаил Мудрик - в стартовом составе "Челси" на "Тоттенхэм"
20:30
"Кривбасс" готовится к "Днепру-1"
20:01
"Тулуза" - "Монпелье". Анонс и прогноз матча
19:45
АПЛ объявила шесть номинантов на приз лучшему игроку апреля
19:31
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 02.05.2024
Больше новостей
02 мая
23:49
Определился первый соперник сборной Украины U-23 на Олимпиаде
23:44
Комитет арбитров УАФ объяснил спорные эпизоды в матчах с участием "Шахтера", "Динамо", "Днепра-1"
23:14
Президент "Верес" - о документе о прекращении сотрудничества с Лавриненко: "Он направил его официальной почтой, есть его подпись"
22:49
Сергей Лавриненко: "Никакого письма об уходе из "Вереса" я не подписывал"
20:30
"Кривбасс" готовится к "Днепру-1"
19:31
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 02.05.2024
19:31
Дирекция УПЛ утвердила даты и время проведения матчей 29-го тура чемпионата Украины
18:59
"Днепр-1" ожидает приход новых инвесторов, уход лидеров команды и трансферный бан - источник
17:31
Вадим Ющишин - о матче с "Динамо": "В последний раз в официальном матче играл год назад"
17:16
Вячеслав Фридман: "Максимов говорил, что бразильцы в порядке и нам помогут, но начали без них"
16:16
Дмитрий Михайленко: "Мы увидели наш резерв, который приступит к подготовке к квалификации Евро-2025 (U-19)"
16:12
Первая лига. 7-й тур (второй этап). Анонс матчей
15:15
38 лет победе "Динамо" в финале Кубка обладателей Кубков - УЕФА вспомнил триумф киевлян (Видео)
14:46
Юрий Максимов: "Если мы не победим "Кривбасс", то я покину "Днепр-1"
14:30
Сборная Украины по футзалу сохранила пятое место в рейтинге УЕФА
14:14
Марлон Гомес: "Играть вместе с футболистами уровня Судакова, Бондаря, Крыськива – это здорово"
14:12
Вторая лига. 27-й тур. Анонс матчей
13:55
Валерий Бондарь: "Очень хочется забить гол. Уже и в церковь хожу - ничего не помогает"
13:35
Артур Авагимян: "Не знаю, выиграл бы "Шахтер", если бы не ошибки "Черноморца"
13:15
Владислав Кабаев провел 50-й матч в составе "Динамо"
12:45
Ярмоленко установил национальный рекорд в составе украинских команд, обойдя Реброва
12:10
Виталий Пономарев: "Рух" серьезно настраивается на матч с "Александрией"
11:35
Виталий Буяльский: "Еще рано готовиться к матчу с "Шахтером"
11:15
Владимир Маханьков: "Цыганков заслуживает быть там, где он есть сейчас"
Больше новостей
03 мая
00:25
"Хетафе" – "Атлетик". Анонс и прогноз матча
02 мая
23:55
Лига Европы. "Рома" – "Байер" 0:2. Видео голов
23:23
"Хоффенхайм" – "РБ Лейпциг". Анонс и прогноз матча
22:59
Мбаппе трогательно поддержал травмированного Эрнандеса
22:39
Защитник "Реала" может стать одноклубником Лионеля Месси
22:29
"Милан" летом хочет приобрести нападающего "Астон Виллы"
22:20
32-летняя женщина возглавила немецкий мужской клуб
22:02
"Лутон" - "Эвертон". Анонс и прогноз матча
22:01
"Ланс" - "Лорьян". Анонс и прогноз матча
21:58
Известно, кто летом возглавит "Наполи"
21:45
Жозе Моуриньо отклонил несколько предложений ради "Баварии"
21:28
Bild: "Баварии" не интересен Зидан, поскольку он не является "тактическим гуру"
21:16
"Рома" - "Байер": стартовые составы
21:12
"Марсель" - "Аталанта": стартовые составы
20:56
Много помощников, спад в игре - "Бавария" сомневается в способностях Де Дзерби
20:45
Михаил Мудрик - в стартовом составе "Челси" на "Тоттенхэм"
20:01
"Тулуза" - "Монпелье". Анонс и прогноз матча
19:45
АПЛ объявила шесть номинантов на приз лучшему игроку апреля
19:16
"Манчестер Юнайтед" готов выложить за Майкла Олисе 50-60 млн фунтов
18:44
Официально: ПСЖ назвал срок восстановления Лукаса Эрнандеса
18:30
Гарри Кейн рассказал, как Беллингем хотел сбить его с толку перед пробитием пенальти в ворота "Реала"
18:15
Даниэле Де Росси: "Роме" есть чего бояться - как "Байер" играет, их серии"
17:59
"Челси" направил выгодное предложение Антонио Конте
17:46
Дисквалификация Сандро Тонали за игру на ставках продлена еще на два месяца
Больше новостей
03 мая
01:00
Ботафого - Витория: прямая трансляция матча
01:30
Агия ди Мараба - Сан-Паулу: прямая трансляция матча
02:30
КРБ - Сеара: прямая трансляция матча
03:30
Палмейрас - Ботафого СП: прямая трансляция матча
03:30
Гоияс - Куиаба: прямая трансляция матча
11:45
Реал-Фарма - Скала 1911: прямая трансляция матча
12:00
МФК Металлург - Металлист: прямая трансляция матча
12:30
Виктория - Карпаты: прямая трансляция матча
13:00
Агробизнес - Левый берег: прямая трансляция матча
13:30
Кремень - Подолье: прямая трансляция матча
14:00
Чайка - Нива: прямая трансляция матча
19:00
Краковия - Гурник: прямая трансляция матча
19:30
Фортуна - Нюрнберг: прямая трансляция матча
19:30
Гамбург - Санкт-Паули: прямая трансляция матча
20:00
Тулуза - Монпелье: прямая трансляция матча
20:00
Бешикташ - Ризеспор: прямая трансляция матча
20:00
Анкарагюджю - Аланьяспор: прямая трансляция матча
20:00
Санта-Клара - Белененсеш САД: прямая трансляция матча
21:00
Алмере - Херенвен: прямая трансляция матча
21:00
Фортуна - Гоу Эхед Иглз: прямая трансляция матча
21:00
Бордо - Аяччо: прямая трансляция матча
21:00
Родез - Анси: прямая трансляция матча
21:00
Кевийи - Дюнкерк: прямая трансляция матча
21:00
Гренобль - Конкарно: прямая трансляция матча
Больше новостей
03 мая
00:25
"Хетафе" – "Атлетик". Анонс и прогноз матча
02 мая
23:23
"Хоффенхайм" – "РБ Лейпциг". Анонс и прогноз матча
22:02
"Лутон" - "Эвертон". Анонс и прогноз матча
22:01
"Ланс" - "Лорьян". Анонс и прогноз матча
20:01
"Тулуза" - "Монпелье". Анонс и прогноз матча
12:01
"Астон Вилла" - "Олимпиакос". Анонс и прогноз матча
12:01
"Рома" - "Байер". Анонс и прогноз матча
12:01
"Фиорентина" - "Брюгге". Анонс и прогноз матча
12:01
"Марсель" - "Аталанта". Анонс и прогноз матча
11:30
"Челси" - "Тоттенхэм". Анонс и прогноз матча
17:30
Гоияс - Куиаба: прогноз на матч
17:30
Палмейрас - Ботафого СП: прогноз на матч
16:30
КРБ - Сеара: прогноз на матч
15:30
Агия ди Мараба - Сан-Паулу(СП): прогноз на матч
15:00
Ботафого - Витория(С): прогноз на матч
15:00
Агробизнес - Левый берег: прогноз на матч
15:00
Виктория - Карпаты: прогноз на матч
15:00
Чайка - Нива: прогноз на матч
15:00
Реал-Фарма - Скала 1911: прогноз на матч
12:00
Марсель - Аталанта: прогноз на матч
12:00
Фиорентина - Брюгге: прогноз на матч
12:00
Астон Вилла - Олимпиакос: прогноз на матч
01 мая
12:00
"Боруссия" (Д) - ПСЖ. Анонс и прогноз матча
10:00
"Черноморец" – "Шахтер". Анонс и прогноз матча
Больше новостей

Рейтинг казино

4500 грн + 100FS
Забрать подарок →