closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Олег Протасов: "Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Олег Протасов: "Готові були зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, але не за добу, як нам пропонували"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
5804
4
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Перший віце-президент УАФ Олег Протасов підтвердив готовність збірної України до гри зі Швейцарією у Лізі націй, яка не відбулася.

- Збірна була готова до матчу, на чому ми наголошували в переговорах і зі швейцарською стороною, і з УЄФА. Команда готова була здати тести на Covid-19 повторно, щоби підтвердити наявність мінімум 13-ти здорових гравців, але нам відмовили, перекресливши всі наші зусилля. Хоча отримані одразу після повернення до України результати тестування в акредитованій УЄФА лабораторії довели нашу правоту.

До речі, гравці збірної Сергій Кривцов і Жуніор Мораес, які мали підозру на повторне захворювання на Covid-19, теж отримали негативний результат тесту й уже тренуються зі своєю командою та готуються до матчу чемпіонату України. Дивною відмова швейцарського лікаря виглядає ще й тому, що незадовго до цього цей же медик дозволив місцевій команді ФК "Люцерн" узяти участь у матчі проти ФК "Цюрих", хоча напередодні поєдинку в обох командах в окремих футболістів виявили позитивний результат тесту на Covid-19.

Ми були готові зібрати нову команду й привезти її до Швейцарії, однак для цього потрібен час, щонайменше 48 годин — це збір гравців, тестування, оформлення віз тим футболістам, які не мають біометричних паспортів, і організація чартеру. Будь-який менеджер, який працював зі збірною, підтвердить, що організувати це за добу, як нам пропонували у Швейцарії, для виїзного матчу — нереально, — цитує Протасова офіційний сайт УАФ.

Читайте также: Сергей Кривцов: "Хотим, чтобы игру со сборной Швейцарии перенесли на март 2021 года"

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (4) Все комментарии

все і так зрозуміло з цими медиками швейцарії

Готовы были собрать новую команду? Все ясно давно с федерацией, но Протасов то футбольный чел и должен понимать, что новая команда слила бы без вариантов. Лизоблюдство сплошное.

А можно полное вью Протасова? Почему обрезали?

Ответ на сообщение Atlant

А можно полное вью Протасова? Почему обрезали?

Дійсно, навіщо ми у 15:38 20.11 обрізали повне інтерв'ю, яке з'явилось на сайті УАФ у 19:05? ) Це два різних інтерв'ю. Спочатку, на 4.5 години раніше був коментар в комплекті з іншими представниками УАФ (який ми дали у 15:38): https://uaf.ua/article/40773 А потім, у 19:05 було окреме більш об'ємне в'ю: https://uaf.ua/article/40776 Але ж чому ми обрізали? )

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →