closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup
Чемпионат Украины 2022/2023. 13-й тур / /
Окончен
0 : 0
Колос
Ковалевка

"Динамо" - "Колос" 0:0. Втрачений шанс Лонвейка

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
"Динамо" - "Колос" 0:0. Втрачений шанс Лонвейка
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
631
7

13.11.2022. Чемпіонат України. 13-й тур
Київ. Стадіон "Динамо" ім. Валерія Лобановського

Головний арбітр: Игорь Пасхал (Херсон)
Асистенти: Денис Марченко (Чернігів), Руслан Ермоленко (Чернігів)

"Динамо" - "Колос" 0:0

"Динамо": Бущан, Д.Попов, Забарний, Вівчаренко (Дубінчак, 65), Шепелєв (Сирота, 70), Сидорчук, Буяльський, Караваєв, Циганков, Кабаєв (Лонвейк, 65), Бєсєдін (Гармаш, 46)
Тренер: Мірча Луческу

"Колос": Волинець, Золотов, Гончаренко, Чоботенко, Чорноморець, Ільїн, Болбат, Мілько (Задоя , 81), Мякушко (Соловйов, 90+4), Оріховський (Богданов, 70), Безбородько (К.Попов, 70)
Тренер: Ярослав Вишняк

Попередження: Д.Попов, 25, Кабаєв, 48, Д.Попов, 68, Сирота, 90+4, Сидорчук, 90+4 - Оріховський, 14, Ільїн, 26, Болбат, 83, Богданов, 90+4

Вилучення: Д.Попов, 68

Состав команд

З перших  хвилин м’яч під контроль прогнозовано взяли динамівці. Втім, перше загострення сталось лише на сьомій хвилині, коли спочатку Шепелєв з Буяльським непогано обігрались в штрафному, але під останній пас вставив ногу захисник. А потім, з відскоку, "додав" Кабаєв, м’яч ще раз зрикошетив та пішов парашутом під поперечину – Волинець встиг зорієнтуватись, зміститись та відловити.

"Колос" відповів на 11-й хвилині, коли Забарний віддав неточну загострюючу передачу на Циганкова, а потім послизнувся на перехоплені. Врешті, ковалівці вивалилися вчотирьох на Попова, Сидорчук біг, але не встигав трошки перекрити. І що зробив Мякушко? Чудово перехопив, розігнав, а потім засильно "запхнув" Болбату кудись на фланг. Той поки дістав, поки розгорнувся, втратив темп, а коли скинув під подачу – в штрафний вже набігло динамівців, Сидорчук виніс головою.

За декілька хвилин динамівського контролю м’яча непогано прорізав першою передачею Попов – точнісінько на Циганкова, а Віктор миттєво прорізав далі на Бєсєдіна. Той міг і на побачення з Волинцем вивалюватись, втім чудово "прочитав" Гончаренко – встиг бутсу вставити, зрізати своєму голкіперу.

Один стандарт біля штрафного "Колоса", другий… Циганков крутить над стінкою в ближній верхній кут, Волинець навіть викидає рукавицю, переводячи за лицьову, але на повторі було помітно, що це було здебільшого перестраховкою – м’яч навряд в площину б пішов. А за пару хвилин – швидкий розіграш господарями стандарту після невеличкого фолу на Сидорчуку, Сергій котить Циганкову, доки ковалівці встигають зреагувати, Віктор пробиває в дальній кут – Волинець в стрибку накриває.

На 24-й хвилині заробляє жовту картку Денис Попов, зриваючи прохід Болбата після втрати Буяльського та швидкого виходу в три передачі ковалівців з оборони. Про це окремо можна було б і не згадувати, якби не друга картка Попова по перерві. Й тут варто зафіксувати, що перше попередження – цілком заслужене.

За хвилину – ще один цікавий епізод. Вівчаренко виборює м’яч на вході в свій штрафний, щоб миттєво прогавити Ільїна та втратити. Хапає правого вінгера "Колоса" за руку, фолить. Але Ільїн з м’ячем, заходить в штрафний, відчуває на плечі руку захисника й красиво падає на газон. Пасхал видає картку гравцеві "Колоса" за симуляцію, й тут варто лише сказати, що краще б було Олегові все ж падати на початку епізоду, коли фол був, хоч би стандарт небезпечний заробив практично на лінії. А погнавшись за потенційним пенальті, згаяв шанс.

В атаці-відповіді Буяльський розгортається в штрафному гостей буквальним чином з Мільком на спині, котить врозріз Циганкову на ближній кут воротарського, захисники сплять, але не спить Волинець – читає, випереджає.

Загалом, динамівці в ці хвилини багато комбінують в дрібний пас, на вході в штрафний та в межах, багато вдається, але кияни трошки заграються, бо кожна наступна передача ще більш ризикована, й в деяких епізодах варто пробивати в площину раніше. А так – лише два удари Сидорчука в метрі від дальньої стійки після перехоплень захисників "Колосу".

Сидорчук ефектно перекидає Оріховського, й не опускаючи м’яч на газон пробиває по воротах – знов, як зачарований, м’яч проходить в метрі від дальньої стійки. Наче запрограмований летіти певною траєкторією.

Пасхал, тим часом, доволі цікаво трактує деякі епізоди, в яких треба ставити в бік гостей стандарти за однозначні фоли, але… не ставить. Такий собі натяк на "англійський стиль суддівства" чи якось так. А ковалівці якось цікаво діють у відборі – замість того, щоб щільніше працювати з суперником на прийомі, чекають, доки динамівці приймуть, а потім підскакують та "вставляють". Інколи заробляючи фоли, інколи отримуючи "індульгенцію" від головного арбітра.

На останній хвилині тайму Бєсєдін завадив Шепелєву одразу пробити з напівкружжя, довелось Володимиру підробляти повз свого партнера, виконувати не так зручно, то й вище воріт вийшло. Динамівці до останніх секунд тайму буквально "висіли на штрафному" гостей, розкручуючи карусель, але так більше й не загострили, окрім несильного удару Вівчаренка головою прямо в Волинця. Знов забагато дрібних передач, дуже багато підготовчої роботи, й мало ударів саме з меж штрафного. Ті дев’ять штук, що пішли по воротах – всі здебільшого були  з середньої дистанції, вже після відскоків та рикошетів.

Отже, за підсумками першої половини зустрічі: 9-0 за ударами, 4-0 в площину, 3-0 за кутовими, 61 на 39 відсотків володіння. Тайм повністю за "Динамо", гості лише двічі натякнули на гостроту, але контратака "чотири на Попова" була згаяна поганою передачею Мякушка, а Ільїн не там впав після фолу. Все інше – тотальне домінування "Динамо". Хоча й тут справжньої гостроти на останній стадії бракували. "Хребці крутили" супернику добре, а от щоб Волинця примусити рятувати… З цим дефіцит.

По перерві Мірча Луческу зняв Бєсєдіна, відправивши вперед Гармаша, а гравці "Колос" вже на першій хвилині закрутили карусель в штрафному киян. Тричі господарі намагались винести, тричі не виходило, Вівчаренко врешті решт випхнув за бокову. Загалом, на стартових хвилинах гостям дали покатати в центрі поля, без особливого пресингу, наче запрошуючи трошки розвантажити дуже щільну оборону й подарувати динамівцям вільні зони.

Проходить хвилин п’ять, й знов на полі звична картина осади штрафного майданчику ковалівців. Прострілює справа Караваєв, Гончаренко на перехоплені не дотягується, не встигає вставити ногу у воротарському й Гармаш в боротьбі з Чоботенком. Подає з правого флангу Буяльський, чудово накидає прицільно на голову Гармашу, але тут дуже добре грає Чорноморець, встигаючи з запізненням вистрибнути, але зняти м’яч з голови динамівця.

На 60-й хвилині після нечастої позиційної атаки "Колоса" пробиває майже з лінії штрафного Оріховський – добряче так, щільно, в площину – Бущан відбивіає кулаками, потім забирає. Власне, забігаючи наперед, це був єдиний удар гостей в площину за весь матч.

Дубінчак виходить ліворуч замість Вівчаренка, а Лонвейк змінює Кабаєва. Формально змішуючись ліворуч, де грав Кабаєв, але прогнозовано тяжіючи до центру та звільнюючи бровку Дубінчаку. І майже одразу – загострення за участі нідерландця: Караваєв проскокує двох праворуч, котить в центр Буяльському, той скидає ще далі Лонвейку, який пробиває з-під Золотова. От тільки точно в зону роботи Волинця.

А на 68-й хвилині динамівці залишились вдесятьох. "Колос" після відбору на фланзі в Циганкова (повторів цього стику крупним планом не дали) розігнав контратаку зі зміщенням до центру, Шепелєв нав’язав боротьбу Мякушко, той проштовхнув собі на хід повз Дениса Попова й був скошений центрбеком "Динамо". Друга жовта, червона. По картці питань немає, питання є, по-перше, по епізоду на фланзі у відборі в Циганкова, а, по-друге, по діям Попова. Навіщо було стрибати в підкаті, якщо Мякушко все одно прокинув в ноги Дубінчаку? "Показати" відбір, поставити корпус, пропустити на партнера… Але Попов "зрізав". І пішов відпочивати.

Зі стандарту ковалівці пробили в Лонвейка у стінці, в центр оборони "Динамо" вийшов Сирота, у "Колоса" в центр поля – Богданов, в атаку замість Безбородька – Кирило Попов… А загалом картина не змінилась – навіть вдесятьох м’яч під контролем тримали кияни. І на 70-й хвилині врешті решт, створили по-справжньому "гольовий" епізод. Циганков розігнав праворуч, Гончаренко намагався схопити Віктора руками, той вирвався й протягнув до штрафного. Скинув Гармашу,  той – Буяльському, Віталій грамотно витримав паузу і закинув-підсік точнісінько на голову Гармашу, що увірвався майже "на одинадцять". Денис бити не став, холоднокровно головою скинув Лонвейку, який залишився наодинці навпроти порожнього кута воріт і… не влучив в площину!

"Динамо" продовжує атакувати, після скидки Гармаша пробиває з опорної зони Циганков – захисник кидається під м’яч, з відскоку додає Дубінчак – інший гравець "Колоса" в стрибку перекриває. На 86-й хвилині – цікавий епізод, коли Ігор Пасхал відверто шкодує іншого Попова – Кирила, який руками хапає Забарного. Фол є, картки немає. Потім ще порушення від Кирила, ще…

Динамівці, тим часом, більше працюють з м’ячем, влаштовують пожежу в штрафному "Колоса", після трьох рикошетів в повітрі Буяльський опускає на землю скидкою Сидорчуку, а той чудово ловить на підйом бутси. Якісно "вкладає" в кут, але там в стрибку тягне  цей удар Волинець!

Мякушко відповідає дальним ударом на поперечкою воріт під наглядом Бущана. Динамівці більше працюють правим флангом – проходить простріл Буяльського, але перехоплює захисник, проривається Лонвейк, але скидає неточно…

Доданий час проходить під знаком сварки Сидорчука з Богдановим. Сергій щось сказав, Андрій штовхнув, пішли розбірки, розтягали двома командами, причому, активніше всіх розтягав обох Гармаш. На правах такого ж дядька-ветерана.

Навіть після фінального свистка Пасхала з’ясування стосунків продовжилось, Сидорчук кивком голови показав Богданову пішли в підтрибунку, там закриємо питання… А свисток, до речі, зафіксував нульову нічию.

Дивіться також: "Динамо" – "Колос" 0:0. Відеоогляд матчу

61 на 39 за володінням, 16-5 за ударами, 6-1 за ударами в площину, 7-1 за кутовими… Господарі на перемогу напрацювали більше, і не стільки лише за статистикою. Загострювали недостатньо, але все одно більше за "Колос", який не загострював майже зовсім. Ну й момент Лонвейка – це, фактично, і був той самий "гольовий" вирішальний епізод. Забили б – одна справа, але не забили.

Власне, саме це й можна окреслити основною концепцією матчу – при тому, що "Динамо" багато комбінувало в дрібний пас та висіло на штрафному суперника, фактичних загострень було мало. Але в "Колоса" їх майже не було зовсім. Потенціал команди значно вищий, ніж "терпіти" в матчі з "кризисними" динамівцями, але… Дуже обережно, дуже щільно позаду, а коли вибігали – недбало з останніми передачами. В цьому запам’ятався Мякушко – він і дві чудові контратаки до перерви "запоров", але по перерві рейдом-ривком вилучення Попову заробив. Яке, натомість, зовсім гостям не допомогло. Бо занадто обережні. За принципом "краще синиця в руках…"

У підсумку, динамівці мають всі шанси сумувати за втраченими трьома очками, але: а) Попов з вилученням; б) Лонвейк з промахом впритул по порожньому куту. Дві складові однієї втрати.

Оцените материал
Поделиться
Комментарии (7) Все комментарии

Это новая фишка ДК - удаляться центральному защитнику?

кАлос - кАлос 0:0

Пишут, что Беседин последний раз забивал полтора года назад, в апреле 2021... ДК точно нужен этот опорный нападающий?

Невдалий результат цього матчу забезпечили два фактори: Колос, який сам не грав і не давав грати нашим, а також Пасхал, який не давав нічого створити обом командам. Якщо з Колосом все зрозуміло, бо зароблене очко не пахне, то Пасхал судив так, ніби він зарядив ставку на 0:0. Коли когось із наших били по ногам поруч із лінією штрафного, він принципово не свистів, бо буде небезпечний штрафний удар, можуть забити. Ці пропущені порушення призводили до контратак Колоса, які доводилося переривати фолами. Саме так Пасхал створив вилучення для Попова, після чого забити нашим стало ще складніше (першу жовту йому привіз Буяльський своєю втратою). Після вилучення Пасхал так само не хотів, щоб забив Колос, тому всі їхні небезпечні атаки припиняв свистками, вигадуючи фоли або офсайди. Обвішав Динамо картками, як новорічну ялинку, а на останок ще не дав явний пенальті, коли вдарили по нозі Сидорчука. ВАР немає, суддя може витворяти все, що заманеться, йому за це нічого не буде. "Зате у нас є футбол".

А якщо про Динамо, то воно примудрялося перемагати, навіть маючи на полі двох чи трьох чоловіків, яких не можна назвати футболістами, тому що вони є профнепридатними для футболу. А сьогодні таке не прокатило, бо Кабаєв та Бєсєдін псували всі атаки. До того ж дуже примітивно та бездумно грав і Вівчаренко. А решта наших гравців всі кроси та навіси віддавали точно в руки Волинцю. Вони дійсно тренуються, чи лише їздять та дають інтерв'ю? Чомусь у західних чемпіонатах більшість кросів є різаними та націленими, а в Динамо все йде парашутом до воротаря. Друга проблема в тому, що наші нікуди не поспішали, намагаючись дочекатися, що Колос стомиться, а потім ми його дотиснемо. Але цього не вийшло, бо вилучили Попова. Тим не менш, за контролем м'яча та гри (навіть у меншості) Динамо показало непоганий футбол та заслужило на перемогу. Просто Волинець зіграв дуже сильно, Лонвейк не влучив, а пенальті наприкінці матчу не дали. Тому маємо 0:0.

Буяльський дуже затримує розвиток атак Динамо. Попову треба шукати хліба в іншому виді спорту.

позорники

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Прогнозы

Все прогнозы

Спецпроекты

Как начать делать ставки?

1
Выбрать букмекерскую контору
2
Получить бонус
3
Выбрать события для ставки
узнать больше
production-mirror1
https://www.footboom1.com

Лента новостей

31 марта
18:15
Спортдир "Интера" - о продлении контракта Бастони: "Да, мы уверены в этом"
18:10
"Манчестер Юнайтед" может подписать вратаря "Интера"
18:02
"РБ Лейпциг" – "Майнц". Анонс и прогноз матча
18:01
"Осер" – "Труа". Анонс и прогноз матча
17:57
Мичел: "Цыганков - тот тип игрока, которого мы хотели подписать зимой"
17:40
The Athletic: "Манчестер Юнайтед" договорился с Шоу о новом контракте
17:33
"Ноттингем Форест" - "Вулверхэмптон". Анонс и прогноз матча
17:23
"Борнмут" - "Фулхэм". Анонс и прогноз матча
17:21
Вице-президент "Барселоны": "Мы контактируем с Месси по поводу его возвращения"
17:17
"Арсенал" - "Лидс". Анонс и прогноз матча
17:17
"Жирона" – "Эспаньол". Анонс и прогноз матча
17:10
"Брайтон" - "Брентфорд". Анонс и прогноз матча
17:01
"Кристал Пэлас" - "Лестер". Анонс и прогноз матча
16:59
Забарный готов сыграть с "Фулхэмом"
16:40
Кубок Африки-2023 пройдет с 13 января по 11 февраля 2024 года
16:18
Источник: Лучи отказался от услуг десятков киевских арбитров из-за ситуации с Арановским
15:47
Хави: "Хочу, чтобы Месси вернулся и помогал "Барселоне"
15:38
Микель Артета - лучший тренер марта в АПЛ
15:16
Судейские назначения на 19 тур чемпионата Украины
15:10
Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!
Больше новостей
31 марта
17:57
Мичел: "Цыганков - тот тип игрока, которого мы хотели подписать зимой"
16:59
Забарный готов сыграть с "Фулхэмом"
16:18
Источник: Лучи отказался от услуг десятков киевских арбитров из-за ситуации с Арановским
15:16
Судейские назначения на 19 тур чемпионата Украины
15:10
Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!
15:00
В апреле "Шахтер" и "Львов" проведут два поединка подряд
15:00
"Александрия" - "Ворскла". Анонс и прогноз матча
14:00
"Верес" - "Кривбасс". Анонс и прогноз матча
13:56
"Верес" во время матча с "Кривбассом" будет собирать донаты для нужд защитников Украины
13:00
"Металлист" - "Колос". Анонс и прогноз матча
12:24
Утверждены даты и время начала матчей 21 тура УПЛ
12:10
Денис Устименко: "В Ровно едем за реваншем"
12:00
"Минай" - "Ингулец". Анонс и прогноз матча
11:56
"Динамо" продлило контракт с Денисом Игнатенко
11:40
"Шахтер" запустил новый проект для детей (Видео)
11:26
Футболисты клубов УПЛ в мартовских матчах национальных сборных
10:04
Виталий Пономарев: "Козловский ни разу не влиял на решение тренера"
09:36
Самая корректная команда УПЛ: "Днепр-1" в текущем сезоне обходится без удалений
09:22
Валерий Федорчук о финале Лиги Европы, Маркевиче, Реброве и Кварцяном (Видео)
09:08
Плюс 460 человек: общие боевые потери противника с 24.02.22 по 31.03.23
Больше новостей
31 марта
18:15
Спортдир "Интера" - о продлении контракта Бастони: "Да, мы уверены в этом"
18:10
"Манчестер Юнайтед" может подписать вратаря "Интера"
18:02
"РБ Лейпциг" – "Майнц". Анонс и прогноз матча
18:01
"Осер" – "Труа". Анонс и прогноз матча
17:57
Мичел: "Цыганков - тот тип игрока, которого мы хотели подписать зимой"
17:40
The Athletic: "Манчестер Юнайтед" договорился с Шоу о новом контракте
17:33
"Ноттингем Форест" - "Вулверхэмптон". Анонс и прогноз матча
17:23
"Борнмут" - "Фулхэм". Анонс и прогноз матча
17:21
Вице-президент "Барселоны": "Мы контактируем с Месси по поводу его возвращения"
17:17
"Арсенал" - "Лидс". Анонс и прогноз матча
17:17
"Жирона" – "Эспаньол". Анонс и прогноз матча
17:10
"Брайтон" - "Брентфорд". Анонс и прогноз матча
17:01
"Кристал Пэлас" - "Лестер". Анонс и прогноз матча
16:59
Забарный готов сыграть с "Фулхэмом"
16:40
Кубок Африки-2023 пройдет с 13 января по 11 февраля 2024 года
15:47
Хави: "Хочу, чтобы Месси вернулся и помогал "Барселоне"
15:38
Микель Артета - лучший тренер марта в АПЛ
15:10
"Манчестер Сити" - "Ливерпуль". Анонс и прогноз матча
14:42
"Волшебство существует", - Месси восхитился татуировкой игрока сборной Аргентины с... Месси (+ Фото)
14:13
"В память о Ксане", - Луис Энрике рассказал, куда пошли деньги, которые он заработал в Twitch на ЧМ-2022 (+ Фото)
Больше новостей
31 марта
14:25
Мальорка - Осасуна: где и когда смотреть матч онлайн
14:25
Марсель - Монпелье: где и когда смотреть матч онлайн
13:55
Айнтрахт - Бохум: где и когда смотреть матч онлайн
28 марта
13:50
Германия - Бельгия: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Косово - Андорра: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Швейцария - Израиль: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Уэльс - Латвия: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Турция - Хорватия: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Шотландия - Испания: где и когда смотреть матч онлайн
11:20
Грузия - Норвегия: где и когда смотреть матч онлайн
06:20
Корея - Уругвай: где и когда смотреть матч онлайн
27 марта
13:50
Черногория - Сербия: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Венгрия - Болгария: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Австрия - Эстония: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Швеция - Азербайджан: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Молдова - Чехия: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Польша - Албания: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Ирландия - Франция: где и когда смотреть матч онлайн
13:50
Нидерланды - Гибралтар: где и когда смотреть матч онлайн
26 марта
13:50
Люксембург - Португалия: где и когда смотреть матч онлайн
Больше новостей
31 марта
18:02
"РБ Лейпциг" – "Майнц". Анонс и прогноз матча
18:01
"Осер" – "Труа". Анонс и прогноз матча
17:33
"Ноттингем Форест" - "Вулверхэмптон". Анонс и прогноз матча
17:23
"Борнмут" - "Фулхэм". Анонс и прогноз матча
17:17
"Арсенал" - "Лидс". Анонс и прогноз матча
17:17
"Жирона" – "Эспаньол". Анонс и прогноз матча
17:10
"Брайтон" - "Брентфорд". Анонс и прогноз матча
17:01
"Кристал Пэлас" - "Лестер". Анонс и прогноз матча
15:10
"Манчестер Сити" - "Ливерпуль". Анонс и прогноз матча
15:00
"Александрия" - "Ворскла". Анонс и прогноз матча
14:00
"Верес" - "Кривбасс". Анонс и прогноз матча
13:00
"Металлист" - "Колос". Анонс и прогноз матча
12:00
"Мальорка" – "Осасуна". Анонс и прогноз матча
12:00
"Марсель" – "Монпелье". Анонс и прогноз матча
12:00
"Минай" - "Ингулец". Анонс и прогноз матча
11:30
"Айнтрахт" – "Бохум". Анонс и прогноз матча
28 марта
11:45
Косово - Андорра. Анонс и прогноз матча
11:45
Уэльс - Латвия. Анонс и прогноз матча
11:45
Швейцария - Израиль. Анонс и прогноз матча
11:45
Шотландия – Испания. Анонс и прогноз матча
Больше новостей
FREEBET 300 грн
Забрать подарок →