closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

ПФК "Львів" провів повторне тестування на Covid-19: нових захворювань не виявлено

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
ПФК "Львів" провів повторне тестування на Covid-19:  нових захворювань не виявлено
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2343
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Надійшли результати чергового ПЛР-тестування на коронавірус гравців, тренерського штабу та персоналу ПФК "Львів". За підсумками тестів нових захворювань у таборі команди не виявлено.

П’ятеро гравців та один представник тренерського штабу, у яких раніше підтвердили позитивні результати ПЛР-тестувань, продовжують режим самоізоляції. Ще одна підозра на захворювання не підтвердилась фактично. Решта команди поступово відновлює тренувальний процес.

Читайте также: Лікар ПФК "Львів": "У всіх шести інфікованих хвороба проходить безсимптомно"

"Дуже добре, що нам вдалося оперативно запобігти поширенню нових захворювань Covid-19 у команді. Ми зробили усе від себе залежне та вчасно перевели інфікованих на режим самоізоляції. Відтепер потроху повертаємось до тренувань та наполегливо готуємось до відновлення матчів чемпіонату України", – прокоментував ситуацію, яка склалася всередині клубу, генеральний директор ПФК "Львів" Андрій Паньків.

Нагадаємо, через виявлені позитивні результати ПЛР-тестувань у таборі "синьо-золотих левів" УПЛ довелося відкласти матч 1 туру Favbet ліги "Львів" – "Минай", який мав відбутися 22 серпня.

📣"Львів" провів повторне тестування на Covid-19 🏥Надійшли результати чергового ПЛР-тестування на коронавірус гравців, тренерського штабу та персоналу ПФК "Львів". За підсумками тестів нових захворювань у таборі команди не виявлено. 🏡П’ятеро гравців та один представник тренерського штабу, у яких раніше підтвердили позитивні результати ПЛР-тестувань, продовжують режим самоізоляції. Ще одна підозра на захворювання не підтвердилась фактично. Решта команди поступово відновлює тренувальний процес. 🎙️"Дуже добре, що нам вдалося оперативно запобігти поширенню нових захворювань Covid-19 у команді. Ми зробили усе від себе залежне та вчасно перевели інфікованих на режим самоізоляції. Відтепер потроху повертаємось до тренувань та наполегливо готуємось до відновлення матчів чемпіонату України", – прокоментував ситуацію, яка склалася всередині клубу, генеральний директор ПФК "Львів" Андрій Паньків. Нагадаємо, через виявлені позитивні результати ПЛР-тестувань у таборі "синьо-золотих левів" УПЛ довелося відкласти матч 1 туру Favbet ліги "Львів" – "Минай", який мав відбутися 22 серпня.

Публикация от PFC Lviv (@fclviv)

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →