closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Юрій Береза: "Запровадили воєнний стан на території бази "Дніпра-1": закрили всіх з сім'ями"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Юрій Береза: "Запровадили воєнний стан на території бази "Дніпра-1": закрили всіх з сім'ями"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2739
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Президент "Дніпра-1" Юрій Береза в коментарі програмі #ЗалишайсязФутболом на телеканалі "Футбол 1" розповів про те, як клуб переживав карантин.

- Був два дні тому на "Дніпро-Арені" і можу сказати, що стан газону на ній відмінний. Це найприємніша новина для мене за останні дні. Що стосується "Дніпра-1", то ми маємо сьогодні прекрасну базу. З початку карантину ми по суті запровадили воєнний стан на території бази: закрили всіх з сім'ями, обмежили спілкування і вихід з бази. По суті, ми змогли проконтролювати пересування всіх людей, пов'язаних з клубом. Команди U-21 і U-19 ми розпустили, залишивши лише основну команду. Всі гравці залишилися на базі та поставилися з розумінням, ми всі конфлікти владнали. Тренерський штаб також на базі, а Дмитро Михайленко - постійний її житель.

Ми поділилися на кілька груп. Основна група - це гравці, які відновлювалися і працювали з лікарями. Ми прислухалися до рекомендацій МОЗ, які стосувалися збереження життів. Думаю, що за цей час команда ще більше налагодила морально-духовні відносини. Всі розуміли, що їх поведінка сьогодні вплине на команду завтра. Радий повідомити, що цей карантин ми пройшли досить впевнено. Гравці тренувалися окремо завдяки великій кількості ігрових полів. Ми більше працювали над індивідуальними якостями футболістів.

Читайте также: Юрій Береза - про Томаса Грімма: "Сидить в Швейцарії, та вказує, як доїти корову"

На цьому тижні пройдемо повне тестування, а контроль за станом футболістів та працівників ми вели і ведемо щодня. Це було з початку карантину. Члени правління сьогодні не змогли прийняти рішення щодо відновлення тренувань. Є кілька зауважень від членів нашої команди, які пов'язані з медициною. До спільного рішення ми поки не прийшли. Дуже хотілося б закінчити цей чемпіонат і почати новий. Але ці виклики змушують нас приймати непрості рішення. Поки не знаю, як ми будемо діяти в разі зараження когось з гравців. Однак людське життя залишається головним, - зазначив Юрій Береза.

Нагадаємо, що з 12 травня клуби УПЛ отримали дозвіл на поновлення тренувань. Сезон-2019/20 можуть відновити 30 травня.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →