closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

"Дніпро-1": вірші для Адамюка та підготовка до спарингу

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
"Дніпро-1": вірші для Адамюка та підготовка до спарингу
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1732
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Помітною подією в житті СК "Дніпро-1" стало повернення до складу Володимира Адамюка. Захисник пропустив декілька днів через застуду. Цей час він займався у тренажерній залі у готелі, а сьогодні вийшов на поле у загальній групі, інформує офіційний сайт клубу. Його повернення партнери не могли не відзначити, і наприкінці тренування навіть присвятили йому декілька жартівливих віршів.

Перед початком тренування головний тренер Дмитро Михайленко поцікавився самопочуттям футболістів, які у першій половині збору витримували великі навантаження, що чергувалися з матчами, і оголосив, що сьогодні буде лише одне заняття.

Більшу його частину футболісти працювали над тактикою. Гравці розділилися на дві групи: оборонці розбирали ігрові ситуації та аналізували пропущені у спарингах голи із Сергієм Дірявкою, а група атаки займалася з Дмитром Михайленко та Артемом Куслієм. Вони награвали вміння розвивати атаки. Повторюючи раз по раз одне й те саме, футболісти відпрацьовували дії, переміщення, шліфуючи взаєморозуміння та знання своїх маневрів. Голкіпери провели тренування з Валерієм Городовим.

Вже у четвер, 30 січня, "Дніпро-1" проведе черговий контрольний матч. Суперником стане віденська "Аустрія". Початок гри – о 16 годині за київським часом.

Читайте также: Товариський матч. "Дніпро-1" - "Богеміанс" (Чехія). Пряма трансляція

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →