Вже буквально за декілька днів, 18 листопада 2017 року, у місті Тернополі, оспіваним великим Сергієм Кузьмінським з "Братів Гадюкіних", відбудеться турнір з футзалу "Вар’яти-Фест 2017".
Учасники
Згодилось взяти участь у цьому дійстві 10 футбольних колективів , а саме:
- Дніпро ЮА
- Зелені Штахети (Тернопіль)
- Збірна Друзів
- Тернопільські Вар'яти
- Полікор (Черкаси)
- Трактор (Ужгород)
- Легіон (Рівне)
- Ultras Nyva Ternopil
- "Затяті"(Львів)
- InterBetonBUD (Рівне).
Змагання пройдуть у спортзалах загальноосвітніх шкіл №26 та №27, що знаходять у найхолоднішому районі міста - "Аляска", за адресою бульвар П. Куліша № 9 та №7 відповідно.
Регламент турніру
Дві групи по п’ять команд. Дві кращі з кожної з груп виходять у півфінали, де переможці своїх груп зустрінуться з 2-ми місцями сусідніх груп.
Місце у підсумковій таблиці групового етапу визначаються за наступними критеріями:
1. Набрані очки в групі.
2. При рівності очок між командами наступними критеріями є:
- Результат очної зустрічі
- Різниця забитих м’ячів
- Кількість забитих м’ячів
- Жеребкування
Щодо гри: спрощені правила футзалу; в полі - 4+1 воротар, пас воротарю назад необмежену кількість разів, кількість фолів: після 3-х фолів четвертий пробивається, кількість замін - необмежена.
Пряма червона картка – гравець пропускає наступну гру, за неспортивну поведінку за рішенням суддів та організаторів гравець покидає змагання аж до їх завершення.
Жеребкування та групи
В результаті проведеного жеребкування у групі А зіграють :
Вар’яти
Полікор
Ultras Nyva
Тракторець
InterBetonBUD
Групу В сформували наступні колективи:
Штахети
Затяті
Легіон
Збірна Друзів
Дніпро УА
Календар
Матчі групового етапу будуть по 10 хв, півфінали по 12 хв., фінал -15 хв.
Календар матчів групового етапу:
група А (школа №27)
1 тур
8:00-8:22 Полікор - InterBetonBUD
8:22-8:44 Вар’яти – Ultras Nyva
2 тур
8:44-9:06 InterBetonBUD - Тракторець
9:06-9:28 Полікор - Вар’яти
3 тур
9:28-9:50 Ultras Nyva - Тракторець
9:50-10:12 Вар’яти - InterBetonBUD
4 тур
10:12-10:34 Ultras Nyva - Полікор
10:34-10:56 Вар’яти – Тракторець
5 тур
10:56-11:18 InterBetonBUD - Ultras Nyva
11:18-11:40 Тракторець - Полікор
Група В (школа №26)
1 тур
8:00-8:22 Легіон - Дніпро УА
8:22-8:44 Штахети – Збірна Друзів
2 тур
8:44-9:06 Дніпро УА - Затяті
9:06-9:28 Легіон - Штахети
3 тур
9:28-9:50 Затяті - Збірна Друзів
9:50-10:12 Штахети - Дніпро УА
4 тур
10:12-10:34 Збірна Друзів - Легіон
10:34-10:56 Штахети – Затяті
5 тур
10:56-11:18 Дніпро УА - Збірна Друзів
11:18-11:40 Затяті - Легіон
Півфінали (школа №27)
12:20-12:45 А1 – В2
12:45-12:10 В1 – А2
Фінал (школа №27)
13:30-14:00 переможець пари 1- переможець пари 2
* * *
Щодо неофіційної складової турніру, вона відбудеться в барі "Аляска" за адресою: Тернопіль, вул. В. Великого, 7а.
Партнерами футбольного фестивалю у Файному Місті стали РК "Максим" в особі Мариновського Віталія Володимировича та ТОВ "Микулинецький Бровар" в особі Трояна Володимира Степановича.
Чекаємо з нетерпінням на учасників та гостей турніру!
Футбол об’єднує !!!