closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
successful

Спасибо!

Готово! Проверьте свою электронную почту, чтобы узнать о специальном предложении!
closer-popup

Дмитро Кубряк: "Коли нас "приймали" в Оленівці – одного тяжкопораненого бійця забили до смерті"

Дмитро Кубряк: "Коли нас "приймали" в Оленівці –  одного тяжкопораненого бійця забили до смерті"
Изменить размер a+ a-
543
0
Фавбет Бонус 10 000 грн
получить

Звільнений торік з російського полону 34-річний лікар-нейрохірург, футбольний арбітр Дмитро Кубряк розповів, як у бункері меткомбінату ім. Ілліча у Маріуполі рятував поранених військових та навіть провів там операцію на відкритому мозку, про сумнозвісні події в колонії Оленівки, свідком яких він був, та про плани на майбутнє.

Дмитре, як так сталося, що ви - футбольний арбітр та нейрохірург?

Я родом з Кропивницького, але у 2005 році вступив до Одеського медичного інституту. Бувши студентом 4-го курсу, захопився нейрохірургією, зокрема, познайомившись із відомим медиком Анатолієм Сергійовичем Соном (професор Сон очолює кафедру нефрології та нейрохірургії Одеського національного медуніверситету, – прим.). Захоплювався його філігранною роботою – приходив на операції в одну з лікарень... Після закінчення вишу інтернатуру проходив в Одеській обласній лікарні і, частково, у Дніпропетровській медичній академії на базі лікарні І. І. Мечникова. Зараз мій стаж у нейрохірургії – десять років.

Щодо арбітражу, то судив матчі ще з 2-го курсу вишу. У дитинстві займався футболом, дуже люблю цей вид спорту та хотів себе в ньому зберегти. Проте медицина залишає йому вкрай мало часу. Тому вибрав проміжний варіант – арбітраж. Спочатку це було хобі, потім стало своєрідною другою професією.

Як ви стали військовим хірургом?

У 2015 році поїхав з Одеси, клінічну ординатуру пройшов у Київському інституті нейрохірургії. Через два роки вступив до аспірантури, приступив до написання дисертації, але так склалося, що з'явилося бажання спробувати себе у якості військового нейрохірурга. Тому у 2020 році взяв академічну відпустку й уклав 2-річний контракт із ЗСУ.

Служив у Дніпровському військовому шпиталі, їздив у зону проведення Операції об'єднаних сил, зокрема, півроку провів у Бахмуті. Була ротація, повернувся до Дніпра. Потім, після відпустки, приступив до служби й почалося повномасштабне вторгнення. Одразу – величезний потік поранених з усіх напрямків: Донецького, Харківського, Запорізького…

Читай також: "Рух" - "Карпатам": "Або труси одягніть, або хрестик зніміть"

Ви були серед добровольців, які прибули на допомогу медикам в Маріуполь, що вже був в облозі. Як там опинились?

Ми постійно були на зв'язку з Маріупольським госпіталем (він у підпорядкуванні Дніпра) та розуміли, що із забезпеченням, кількістю персоналу та медикаментами там катастрофа. Якоїсь миті російська армія розбомбила медзаклад, і нашим колегам довелося перебратися в бункери – на завод "Азовсталь" та меткомбінат ім. Ілліча… Наприкінці березня керівництво повідомило: потрібні добровольці для посилення шпитальних підрозділів у Маріуполі. Це була пропозиція, а не наказ. Четверо медиків, зокрема я, виявили бажання.

Ми до кінця не розуміли, як потрапимо в місто – все відбувалося в режимі найсуворішої таємниці. Доставили нас гелікоптером рано-вранці 31 березня. Той самий транспорт забирав поранених. На вивантаження нас з речами, обладнанням та завантаження поранених дали десять хвилин. Здавалося, це нереально, але впоралися.

Скільки поранених тоді забрали з Маріуполя?

Було два вертольоти, у кожен можна було помістити близько 12 поранених. Тобто, ймовірно, забрали 24 особи. Але по дорозі назад один з вертольотів, на жаль, збили російські військові – всі наші загинули… І наш політ став останнім серед таких спецрейсів, які здійснювалися з середини березня.

Знаю, що й раніше український транспорт збивали – дорогою до Маріуполя чи по дорозі назад. Однак те, що сталося тоді, стало останньою краплею – росіяни вже точно знали про такі рятувальні рейди й ризики стали набагато вищими за користь…

Пам'ятаєте свій перший день у Маріуполі?

Ми потрапили в інший світ – вибухи снарядів, чорний дим… Певний час були у бункері порту, потім – у медпункті полку "Азов", ближче до вечора нас мали перекинути на "Азовсталь". Але дорогою години три пролежали просто неба - на березі, поряд із заводом. Його весь цей час російська авіація бомбила, і ми не могли просунутися далі. Тоді все життя пролетіло перед очима – будь-якої миті бомба могла прилетіти прямо в нас…

Читай також: "Кремінь": підготовку поновлено

Загалом дорога з Дніпра до маріупольського заводу тривала понад добу. На "Азовсталь" ми потрапили вночі 1 квітня. Поспали кілька годин, і о 6-й ранку двоє з нас мали вирушити на комбінат ім. Ілліча. На його території, як уже казав, працювала частина Маріупольського шпиталю та базувалася 36-та бригада морської піхоти.

Щоб потрапити на комбінат, потрібно було проїхати через все місто дорогою, яка фактично не контролювалася українськими військовими та масово обстрілювалася ворогом. Їхати вирішили я та мій колега – анестезіолог. Добиралися хвилин сорок під снарядами, мінами, автоматними чергами... Прибули приблизно о 9 ранку й одразу приступили до роботи.

Чи можете описати свій робочий день?

Все залежало від потоку тяжко поранених. Якщо інтенсивність російських атак зменшувалася, вдавалося годину-дві відпочити… Загалом ми працювали без зупинки – стерлися межі між днем, ранком, вечором, ніччю. Адже до нашого приїзду бункер уже був заповнений пораненими бійцями – у ньому було близько 250 людей. Всі потребували перев'язки, оглядів, коригування лікування... Нагадаю, вертолітні рейди припинилися – поранених вже не забирали, а їх кількість продовжувала зростати... У якийсь момент ми приймали тільки найважчих – з травматичними ампутаціями, проникаючими пораненнями черевної порожнини, грудної клітини. За добу через нас проходило 35-40 таких бійців. З них 5-7 потребували оперативного втручання – за день робили дві-три ампутації та стільки ж порожнинних операцій.

Для розуміння: бункер, у якому розгорнули шпиталь, – бомбосховище, яке не призначене для облаштування лікарні. У ньому немає стерильних умов, місць для лежачих хворих. Тобто це підвальне приміщення, в якому дуже щільно лежали тяжко поранені люди. При цьому я вражений тим, як маріупольські медики все організували – підземний госпіталь працював, як годинник. Ці люди виконували свій обов'язок на межі людських можливостей. В умовах обмежених ресурсів, нестачі фахівців та ліків вони надавали допомогу на найвищому рівні.

Читай також: "Полісся" вирушає до Туреччини

Яких ліків не вистачало?

Звичайних медикаментів, перев'язувальних матеріалів, якихось таблеток, розчинів, можна сказати, вистачало – плюс-мінус… А ось витрата препаратів, які потрібні для наркозу, була дуже велика – запас закінчувався. Адже вони потрібні не лише під час операцій, а й для перев'язок. Зокрема, людям, у яких наскрізні поранення, тим, хто переніс хірургічне втручання, ампутацію. Будь-яка така перев'язка – моторошний біль.

Чи були у вас хірургічні інструменти, необхідні для операцій? Запаси крові?

Перебираючись під землю, співробітники Маріупольського військового шпиталю забрали з собою все, що змогли. Звісно, якихось специфічних, нейрохірургічних інструментів не було. Доводилося обходитися без них. Звичайно, запасу крові не було. Ми робили забір крові у хлопців з ідентичною групою та резусом й одразу переливали тим, хто її потребував. Таких переливань зробили кілька, але не всі вижили після них.

У бункері ви провели унікальну операцію на відкритому мозку, яка врятувала життя морпіха Павла Самбура.

Так, як виявилось. Але спочатку ми не розраховували на успіх. Як не важко говорити про це, але нам доводилося дотримуватися принципу медичного сортування. Інакше кажучи, безнадійними пацієнтами майже не займалися, щоб допомогти тим, кого реально можна було врятувати.

Тому спочатку ми вирішили, що не займатимемося цим чоловіком – наскрізне поранення черепа не обіцяє нічого доброго (боєць 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти Павло Самбур одразу після поранення впав у кому, – прим.). Але коли ми трохи звільнилися, одразу до нього повернулися. Попри прогнози, людина все ще була жива. Анестезіолог наполягав: "Давай спробуємо щось зробити...". Зізнатися, сприйняв операцію як авантюру, але ми спробували...

Читай також: "Полтава" вийшла з відпустки

Чи була можливість провести у бункері обстеження, чи зробити рентген?

Звичайно, ні. Ми діяли наосліп. Розуміли, що в голові людини катастрофа, але її масштаб оцінити не могли. Операція тривала години чотири. Періодично зникала електрика, яка надходила до бункера через генератори. Ще у нас були налобні ліхтарі... Ми підняли пацієнтові кістку, розсікли тверду мозкову оболонку. Частина мозку виявилася зруйнованою – довелося просто її прибрати. Прибрали третину правої півкулі, бо вона була нежиттєздатною, тиск падав до "50 на 0".

Іншими словами, ризик був колосальний – і під час операції, і після неї. Коли нас взяли в полон, російські військові медики сказали, мовляв, кількох наших тяжко поранених можуть забрати до донецької лікарні. Я вказав на свого морпіха, пояснив, що він переніс у бункері дуже серйозну нейрохірургічну операцію. Але вони одразу не повірили. Вже потім, зрозумівши, що це правда, навіть якось нас почали поважати (посміхається)...

Коли бійця забрали до Донецька, я критично поставився до його шансів на життя. Як виявилося, марно. Мабуть, Богові завгодно, щоби він вижив. Вже навіть бачився з ним (обидва – Самбур та Кубряк – звільнені з полону за обміном, – прим.). Чоловік добре відновився. У нього повністю збережені рухові функції рук та ніг. Він не потребує стороннього догляду. Не постраждав інтелект. Поки, звичайно, є якісь координаційні порушення, трохи постраждали пам'ять та концентрація уваги, але це все дрібниці. І я щасливий, що так сталося.

Розкажіть, як ви потрапили до полону?

Як вже казав, я був на території комбінату ім. Ілліча, де тоді розташовувалися підрозділи 36-ї бригади морської піхоти. До цього вони обороняли підступи до Маріуполя, однак росіяни їх звідти відтіснили. Територія комбінату просто величезна, це місто в місті. Обороняти його було дуже складно, але морпіхи воювали до останнього. Вже 10-12 квітня вони зробили дві спроби прориву з Маріуполя. На жаль, це не увінчалося успіхом. Під час цих проривів загинули багато наших хлопців, ситуація була критичною…

Читай також: Борис Крушинський став гравцем "Полісся"

Чесно кажучи, можливість полону ми не розглядали. Припускали, що росіяни просто увійдуть у бункер і всіх нас перестріляють. Були думки якось вийти й діставатися до своїх полями-лісами, але 12 квітня нам наказали разом з пораненими піднятися на поверхню.

Вас відправили до колонії в Оленівці?

Чотири дні перебували у фільтраційному таборі у селищі Сартана під Маріуполем, звідти 16 квітня нас забрали до Оленівки.

Якщо брати загалом, то з комбінату ім. Ілліча до Оленівки було доставлено 1600-1700 українських військовополонених. Мене помістили з іншими медиками та пораненими в окремий тюремний барак, нас там було близько 200 людей. Спочатку ми спали просто на бетонній підлозі, потім – на якихось матрацах. Годували, як і решту, тобто ніяк... Заводили в приміщення, садовили за стіл, давали гарячу кашу та три хвилини на прийом їжі. Звичайно, що за цей час з'їсти розпечену їжу неможливо. Тому всі перебували у напівголодному стані, і значна частина полонених дуже втратили у вазі (Дмитро схуд на 20 кг, – прим.).

Чи була можливість умитися, прийняти душ?

Якоюсь мірою пощастило, що було тепло, в основному, літня пора року. Воду до колонії щодня доставляла пожежна машина. Ця вода використовувалася як для пиття, так і для особистої гігієни. Тобто була можливість прийняти літній душ. Дуже рідко видавали миючі засоби та й то в обмеженій кількості, яка розподілялася між усіма хлопцями. Потім на кожен барак видали машинку для стрижки – з'явилася можливість поголитися та підстригтися, тому що хлопці вже мали дуже поганий вигляд… Через проблеми з гігієною був ризик кишкових інфекцій та педикульозу.

Чи для полонених був якийсь спеціальний розпорядок дня?

Щодня о 06:00 підйом під звуки гімну Росії. Потім загальне шикування, сніданок. Після чого ми, медики, працювали з нашими пораненими – перев'язки, огляди… Періодично проводилися слідчі дії...

Читай також: "Карпати" оголосили про припинення співпраці з Андрієм Ткачуком та Юрієм Репетою

З особливою пристрастю допитували українських танкістів, снайперів, розвідників, артилеристів – тих, хто, на думку окупантів, міг знати якусь цінну інформацію. Тих, на кого намагалися повісити вбивство мирного населення. До цих хлопців застосовували тортури, щоб змусити підписувати абсурдні звинувачення. Мене залучали до надання допомоги цим військовополоненим – я бачив наслідки тортур… Їх жорстоко били, катували електричним струмом. Як приклад – одному військовослужбовцю в анальний отвір засовували запалений сірник. У хлопця були опіки промежини, мошонки.

Чи знали імена поранених, яких рятували? Хто вам запам'ятався, окрім морпіха Павла Самбура?

Не зміг, на жаль, запам'ятати усі імена. Їх було дуже багато, а події змінювалися з такою калейдоскопічною швидкістю, що все змішалося. Але окремі люди буквально стоять перед очима. Були хлопці з проникаючими пораненнями черевної порожнини, грудної клітини, яких ми прооперували. Вони вижили, я бачив їх у Оленівці... Запам'ятався один із бійців. Він зазнав тяжкого поранення, пережив авіаудар по нашому бункеру. Ми разом потрапили в полон, а коли нас "приймали" в Оленівці, охоронці колонії його вбили – забили до смерті.

Ви також стали очевидцем страшних подій в Оленівці 29 липня, коли загинули багато військовополонених…

Так, і особисто мені зрозуміло, що то був за вибух і хто його скоїв. Події були настільки послідовними, що говорити про якусь випадковість не доводиться. Так, днів за десять до трагедії розпочали ремонтувати барак, у якому ніхто не жив. Потім за якимись списками відібрали 200 військовополонених, переважно "азовців", і відселили туди 28 липня, а 29-го вночі стався вибух. Я в такий збіг не вірю.

Розкажіть, будь ласка, що тієї ночі відбувалося в Оленівці? Як поводилися конвойні, адміністрація колонії?

Уявіть, обстріли не припинялися: ми чули і "виходи", і "приходи". Якщо припустити, що мала місце реальна небезпека – ймовірність попадання снаряда в колонію, то її персонал мав би подбати про свою безпеку. Однак вони спокійно пересувалися всією територією без бронежилетів, касок... Раптом цей вибух...

Наш корпус був за триста метрів, але ми чітко чули гучні моторошні крики. Таких звуків мені чути не доводилося ні до того, ні після... Несамовиті крики агонізуючих людей розносилися по всій колонії... Це не передати словами!

Вибух стався десь о 23:30, і лише через 30-40 хвилин нас, українських медиків, залучили для надання допомоги. Ми прибігли на місце трагедії – побачене шокувало. П'ятдесят людей загинули одразу – згоріли живцем. Решта, як могли, виповзли з барака назовні... Величезна кількість поранених! Вони корчилися від болю та кричали: "Допоможіть!". А нам, у цьому хаосі, у темряві треба було визначитися: кому допомогти в першу чергу, кому не допомагати, хто може зачекати.

Вам видали ліки, підручні засоби?

Було трохи знеболювального, турнікетів, джгутів... Все, що могли зробити, це зупинити зовнішню кровотечу – не дати людям спливти кров'ю. І хоч якось знеболити, полегшити страждання.

Уявіть, перший "КАМАЗ" із пораненими виїхав з Оленівки лише о п'ятій ранку. Тобто майже шість годин люди, які отримали глибокі опіки, осколкові поранення, травматичні ампутації кінцівок, пошкодження внутрішніх органів, просто лежали на землі... Ми бігали між ними, відчайдушно намагаючись врятувати, а працівники колонії просто стояли біля паркану, ігноруючи наші благання відправити постраждалих до лікарні. Стояли з усмішками, відпускаючи цинічні репліки... Таке пасивне споглядання чужих мук...

Склалося враження, що адміністрація колонії чекає: хто виживе, а хто ні. І за цей час померли п'ятеро людей, вісімдесят – забрали до Донецька, до лікарні. Ще близько тридцяти дістали легкі поранення – їх залишили в Оленівці, приблизно стільки ж майже не постраждали. Дуже сподіваюся більше ніколи не бачити такого жаху.

Дмитре, можливо, питання здаватиметься дещо недоречним, але чи вдавалося вам у колонії якось відволіктися?

Там була бібліотека, у певний час у мене з'явився доступ до обмеженої кількості книг. Я натрапив на Ремарка (німецький письменник Еріх Марія Ремарк, відомий своїми антивоєнними романами, у Німеччині нацисти називали його зрадником, – прим.). Перечитав "Три товариші", "На західному фронті без змін", "Повернення". Дуже актуальні твори. У них Ремарк описує події Першої світової війни. Минуло сто років, але у світі взагалі нічого не змінилося. Війна приносить жах, розруху.

Як довго ви перебували у полоні?

П'ять із половиною місяців. З колонії нашу групу забрали 20 вересня, з Оленівки їхали близько півтори доби. Можу сказати, що першим зі звільненням мене привітав керівник Української асоціації футболу, який взяв велику участь у моєму визволенні.

Як вважаєте, спортивні навички якось допомогли вам впоратися із ситуацією, пройти через жахливі події, які вам довелося пережити?

Так, адже фізично я завжди був витривалим, а професія медика вплинула психологічно – хірурги в цьому плані стійкі. Звичайно, все це допомогло пережити Маріуполь, полон і більш-менш відновитись після цього жаху.

Дмитре, які у вас плани на майбутнє?

Ще влітку 2022 року мав повернутися до наукової роботи, але війна скоригувала плани. Зараз перебуваю у розпорядженні ЗСУ. 6 січня закінчилася моя відпустка. Планую вийти на службу до Дніпровського військового шпиталю. Далі – життя покаже. Думаю, кандидатська нікуди не втече.

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (0)

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Лента новостей

26 апреля
13:15
Даниила Игнатенко во Франции обвинили в расизме, начато расследование
13:00
Дарио Срна: "Мне нравятся Ротань и Иващенко, но европейские тренеры могут дать "Шахтеру" больше, чем украинские"
12:45
Руслан Черненко: "У президента "Оболони" есть планы построить очень амбициозную команду"
12:30
Андрей Ярмоленко: "У "Динамо" сейчас каждый поединок, словно финал"
12:15
"Карпаты" планируют подписать летом шестерых новичков
12:05
Первая лига. "Металлист" - "Кремень". Прямая трансляция
12:00
"Реал Сосьедад" – "Реал". Анонс и прогноз матча
12:00
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
12:00
Дарио Срна: "Уверен, что "Шахтер" получит за Судакова более 60 миллионов евро"
11:45
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
11:45
Иван Дибанго: "Шевченко - легенда Украины, Это'О - Камеруна. Их нецелесообразно сравнивать"
11:30
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
11:30
Руслан Черненко: "Оболонь" на каждую игру выходит, как на последнюю и хочет остаться в УПЛ"
11:15
Дарио Срна: "Вообще не верю в допинг в футболе"
11:00
"Тростянец" уволил главного тренера Валерия Шаповалова
10:45
Андрей Смалько: "Нас называли "чернобыльскими ежиками", в первое время - показывали пальцами"
10:30
Жуниор Мораес: "За последние 15 дней я отказал 5 клубам, хочу вернуться в Европу"
10:15
Умер бывший тренер "Подолья" и тернопольской "Нивы" Леонид Ищук
10:00
Мичел: "С Цыганковым все хорошо"
09:45
"Колос" вошел в Союз европейских клубов
09:30
Богдан Леднев: "Задача "Днепра-1" не изменилась - попадание в еврокубки"
09:00
В Минмолодьспорта состоялась рабочая встреча с участием президента УАФ Андрея Шевченко
08:45
U-16: юношеская сборная Украины на Турнире развития УЕФА в Эстонии обыграла хозяев
08:30
Плюс 950 человек, 7 танков, 31 артсистема: общие боевые потери противника с 24.02.22 по 26.04.24
Больше новостей
26 апреля
13:15
Даниила Игнатенко во Франции обвинили в расизме, начато расследование
13:00
Дарио Срна: "Мне нравятся Ротань и Иващенко, но европейские тренеры могут дать "Шахтеру" больше, чем украинские"
12:45
Руслан Черненко: "У президента "Оболони" есть планы построить очень амбициозную команду"
12:30
Андрей Ярмоленко: "У "Динамо" сейчас каждый поединок, словно финал"
12:15
"Карпаты" планируют подписать летом шестерых новичков
12:05
Первая лига. "Металлист" - "Кремень". Прямая трансляция
12:00
Дарио Срна: "Уверен, что "Шахтер" получит за Судакова более 60 миллионов евро"
11:45
Иван Дибанго: "Шевченко - легенда Украины, Это'О - Камеруна. Их нецелесообразно сравнивать"
11:30
Руслан Черненко: "Оболонь" на каждую игру выходит, как на последнюю и хочет остаться в УПЛ"
11:15
Дарио Срна: "Вообще не верю в допинг в футболе"
11:00
"Тростянец" уволил главного тренера Валерия Шаповалова
10:45
Андрей Смалько: "Нас называли "чернобыльскими ежиками", в первое время - показывали пальцами"
10:15
Умер бывший тренер "Подолья" и тернопольской "Нивы" Леонид Ищук
10:00
Мичел: "С Цыганковым все хорошо"
09:45
"Колос" вошел в Союз европейских клубов
09:30
Богдан Леднев: "Задача "Днепра-1" не изменилась - попадание в еврокубки"
09:00
В Минмолодьспорта состоялась рабочая встреча с участием президента УАФ Андрея Шевченко
08:45
U-16: юношеская сборная Украины на Турнире развития УЕФА в Эстонии обыграла хозяев
08:30
Плюс 950 человек, 7 танков, 31 артсистема: общие боевые потери противника с 24.02.22 по 26.04.24
08:15
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 06.00 26.04.2024
25 апреля
22:22
Георгий Судаков - трансферная цель "Арсенала" и "Челси"
21:46
Таллес: "Акцент - на действиях при завершении атак"
20:43
Степаненко слушает, Кевин празднует, Матвиенко отжимается: как "Шахтер" готовится к ЛНЗ (Видео)
19:52
Генштаб ВСУ: Оперативная информация по состоянию на 18.00 25.04.2024
Больше новостей
26 апреля
13:15
Даниила Игнатенко во Франции обвинили в расизме, начато расследование
12:00
"Реал Сосьедад" – "Реал". Анонс и прогноз матча
12:00
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
11:45
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
11:30
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
10:30
Жуниор Мораес: "За последние 15 дней я отказал 5 клубам, хочу вернуться в Европу"
10:00
Мичел: "С Цыганковым все хорошо"
01:29
Чемпионат Англии. "Брайтон энд Хоув" – "Манчестер Сити" 0:4. Видеообзор матча
25 апреля
23:54
Физическая готовность и профилактика травм - в "Барселоне" произошли изменения
23:49
Атакующий полузащитник "Баварии" сделал выбор между Месси и Роналду
23:31
Алиссон Бекер – лидер рейтинга лучших вратарей на текущий момент по версии FourFourTwo
23:19
На стадионе "Майнца" обнаружили 500-килограммовую бомбу Второй мировой войны
22:51
Чемпионат Италии "Удинезе" – "Рома" 1:2. Видеообзор матча
22:36
Австрийская федерация футбола требует от "Баварии" 15 миллионов евро за Рангника
22:20
Арне Слот: "Я хотел бы стать новым тренером "Ливерпуля"
21:51
"Мы не забыли" - Месси почтил память Тито Вилановы (Фото)
21:27
Сержиу Консейсау прокомментировал продление контракта с "Порту"
21:14
Ультрас "Баварии" запустили петицию против приглашения в клуб Рангника
20:35
Сульшер может возглавить сборную Канады
20:14
"Бавария" готова выплатить 2,5 миллиона евро сборной Австрии в качестве отступных за Рангника
18:45
Официально: "Порту" объявил о продлении контракта с Сержиу Консейсау
18:16
Криштиану Роналду диктовал Ральфу Рангнику свои правила игры за "Манчестер Юнайтед"
17:59
Игроки "Барселоны" регулярно приходили в офис, пытаясь уговорить Хави остаться
17:44
Карло Анчелотти: "Куртуа в порядке – думаю, он будет доступен на следующей неделе"
Больше новостей
26 апреля
12:30
Металлист - Кремень: прямая трансляция матча
19:00
Пяст - Варта: прямая трансляция матча
19:30
Санкт-Паули - Ганза: прямая трансляция матча
19:30
Герта - Ганновер: прямая трансляция матча
20:00
Адана Демирспор - Галатасарай: прямая трансляция матча
21:30
Бохум - Хоффенхайм: прямая трансляция матча
21:30
Андорра - Расинг: прямая трансляция матча
21:30
Венеция - Кремонезе: прямая трансляция матча
21:30
Пиза - Катандзаро: прямая трансляция матча
21:30
Ягеллония - Погонь: прямая трансляция матча
21:45
Фрозиноне - Салернитана: прямая трансляция матча
21:45
Эйпен - Шарлеруа: прямая трансляция матча
22:00
Реал Сосьедад - Реал: прямая трансляция матча
22:00
Монпелье - Нант: прямая трансляция матча
22:00
Куинз Парк Рейнджерс - Лидс: прямая трансляция матча
22:15
Жил Висенте - Арока: прямая трансляция матча
25 апреля
02:00
Апаресиденсе - Сампайо Корреа: прямая трансляция матча
19:45
Херенвен - ПСВ: прямая трансляция матча
20:00
Лейрия - Пенафиел: прямая трансляция матча
21:00
Удинезе - Рома: прямая трансляция матча
21:30
Антверпен - Юнион: прямая трансляция матча
22:00
Брайтон энд Хоув - Манчестер Сити: прямая трансляция матча
22:00
Гоу Эхед Иглз - Фейеноорд: прямая трансляция матча
24 апреля
03:00
Бруски - Мирасол: прямая трансляция матча
Больше новостей
26 апреля
12:00
"Реал Сосьедад" – "Реал". Анонс и прогноз матча
12:00
"Монпелье" – "Нант". Анонс и прогноз матча
11:45
"Фрозиноне" - "Салернитана". Анонс и прогноз матча
11:30
"Бохум" – "Хоффенхайм". Анонс и прогноз матча
12:15
Жил Висенте - Арока: прогноз на матч
12:00
Куинз Парк Рейнджерс - Лидс: прогноз на матч
12:00
Монпелье - Нант: прогноз на матч
12:00
Реал Сосьедад - Реал: прогноз на матч
11:45
Эйпен - Шарлеруа: прогноз на матч
11:45
Фрозиноне - Салернитана: прогноз на матч
11:30
Венеция - Кремонезе: прогноз на матч
11:30
Пиза - Катандзаро: прогноз на матч
11:30
Андорра - Расинг(С): прогноз на матч
11:30
Бохум - Хоффенхайм: прогноз на матч
11:30
Ягеллония - Погонь: прогноз на матч
10:00
Адана Демирспор - Галатасарай: прогноз на матч
25 апреля
12:00
"Брайтон" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
11:00
"Удинезе" - "Рома". Анонс и прогноз матча
09:45
"Херенвен" - ПСВ. Анонс и прогноз матча
24 апреля
12:00
"Аякс" – "Эксельсиор". Анонс и прогноз матча
12:00
"Монако" – "Лилль". Анонс и прогноз матча
12:00
"Манчестер Юнайтед" – "Шеффилд Юнайтед". Анонс и прогноз матча
12:00
"Марсель" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
12:00
"Кристал Пэлас" - "Ньюкасл". Анонс и прогноз матча
Больше новостей

Рейтинг казино

4500 грн + 100FS
Забрать подарок →