closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

"Агробізнес" закупив два апарати штучної вентиляції легень

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
"Агробізнес" закупив два апарати штучної вентиляції легень
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1849
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Почесний президент ФК "Агробізнес" Олег Собуцький поділився думками з "Україною футбольною" стосовно нових викликів, які стоять перед світом та які дії застосовуються в клубі.

- Ми стараємося зараз в такий важкий час для України та всього світу не стояти осторонь та допомагати нашим лікарям, тому що вони теж, як і наші воїни, знаходяться зараз на "передовій". Ми бачимо, що в Тернопільській області, зокрема в Монастириському районі, 24 медики на даний момент заразилися цим важким вірусом.

"Агробізнес" зараз закупив два апарати штучної вентиляції легень, які надаємо в Тернопільську та Хмельницьку області. Також замовили, десь завтра будуть доставлені, електронні термометри, багато медичних костюмів, масок десятки тисяч. Багато вже видали, й далі регулярно закупляємо і роздаємо, бо це зараз дуже необхідний засіб для існування.

Для наших ветеранів розпочали розвозити продуктові пайки. Допомагаємо фінансово нашим лікарням, кому що потрібно - по можливості докупляємо. Навіть при наявності фінансів деколи не вдається придбати необхідне, то намагаємось знайти.

Буквально сьогодні-завтра з Китаю вилетить літак з нашими посилками. Сподіваємось, закуплене Агробізнесом завтра-післязавтра буде в Києві на митниці.

Також виділяємо паливо для доставки медиків, щоб наших героїв-лікарів возили на роботу, тому що ці люди зараз знаходяться "на передовій, - приводить слова Собуцького пресслужба "Агробізнесу".

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →