closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Офіційно. Щодо участі збірної України з пляжного футболу на чемпіонаті світу в Росії

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Офіційно. Щодо участі збірної України з пляжного футболу на чемпіонаті світу в Росії
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2844
6
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

УАФ опублікувала на офіційному сайті інформацію щодо участі збірної України з пляжного футболу на чемпіонаті світу в Росії.

- Українська асоціація футболу підтримує рішення Виконкому Асоціації пляжного футболу України щодо відмови від участі національної збірної з пляжного футболу в чемпіонаті світу, який відбудеться в Москві з 19-го по 29 серпня. Така позиція наших колег з АПФУ є абсолютно обґрунтованою і закономірною, зважаючи на рекомендації Міністерства закордонних справ України й Міністерства молоді та спорту України.

Зокрема, у наказі Мінмолодьспорту від 11.04.2018 № 1554 "Щодо заборони участі національних збірних команд України в спортивних заходах на території Російської Федерації" міститься рекомендація всім спортивним федераціям утриматися від поїздок на спортивні заходи до Росії. Зокрема, "з метою уникнення безпідставного затримання членів збірних команд", - йдеться в документі Мінмолодьспорту.

МЗС зі свого боку рекомендує реально оцінювати безпекову ситуацію під час планування поїздок до Росії для всіх громадян України. Саме питання безпеки, як для футболістів, так і для наших уболівальників, у тому числі в контексті спалаху нової хвилі пандемії COVID-19 та найбільш небезпечного на сьогодні штаму цієї хвороби – "Дельта", є ключовим при ухваленні рішень щодо участі в змаганнях на території Росії.

5 липня про нові запобіжні заходи у зв’язку зі спалахом цього штаму в Росії, які починають діяти для тих, хто в’їжджає в Україну з території РФ, повідомили і в Міністерстві охорони здоров’я України.

Відповідно, якщо учасникам змагань чи вболівальникам з України загрожує реальна небезпека – їхньому життю чи здоров’ю, то рішення про відмову від участі в заходах, які відбуваються в РФ, є абсолютно логічним, - йдеться у повідомленні.

Оцените материал
Поделиться
Комментарии (6) Все комментарии

Підтримую. Спілкувався з товаришем разом навчалися в інституті живе в Іркутську там ковід їх косить по повній. К@цапи нація піда...в.

Тут без варіантів.

– "Дельта", є ключовим при ухваленні рішень щодо участі в змаганнях на території Росії. —— Дальше можно не читать

Ключевым должно быть - к врагу не поедем. А они - ковид... дельта. Павелку гнать надо

Ответ на сообщение МАГ

Ключевым должно быть - к врагу не поедем. А они - ковид... дельта. Павелку гнать надо

+++

Ответ на сообщение МАГ

Ключевым должно быть - к врагу не поедем. А они - ковид... дельта. Павелку гнать надо

Так там так и написано, что к врагу не поедем, поскольку есть угроза жизням украинцев, В ТОМ ЧИСЛЕ, от короны, а не только от короны.

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →