Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+)
Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+)
Юнацька Ліга УЄФА / /
Інтер (19)
Італія
Закінчено
4 : 0

Трансляція

Відео 1
Дивіться інші трансляції тут:
Поділитися

Події матчу

Матч закінчено. Арбітр дав фінальний свисток.
90+3'
Від гравця команди Славія (U19) м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
90'
Червона картка. Тим часом вилучення! Michal Hosek (Славія (U19)) залишає футбольне поле.
90'
Гол із пенальті. Едоардо Вергані (Інтер (19)) бере м’яч і готується до удару. М’яч у сітці воріт!
89'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Славія (U19) виконує удар від воріт.
89'
Арбітр вказує на кутовий. Гравець Інтер (19) виконуватиме кутовий удар.
86'
З’являється жовта картка. Арбітр показує жовту картку, Гравець Славія (U19) порушив правила.
86'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
85'
Жовта картка. Футболіст Славія (U19) порушує правила. Арбітр вирішує показати йому жовту картку.
85'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
84'
З’являється жовта картка. Гравець Інтер (19) отримує жовту картку, яку арбітр показує за серйозний фол.
84'
Гру зупинено. Гравець команди Славія (U19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
83'
Гру зупинено. Гравець команди Інтер (19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
82'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
81'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
81'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
80'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Інтер (19) отримують право на штрафний удар.
78'
М'яч у воротах! Гаетано Орістаніо (Інтер (19)) забив блискучий гол.
74'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Інтер (19) виконує удар від воріт.
74'
Від гравця команди Славія (U19) м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
73'
Арбітр вказує на кутовий. Футболіст Славія (U19) виконуватиме кутовий удар.
70'
Голкіпер виконає удар від воріт.
69'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
67'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Інтер (19) виконує удар від воріт.
66'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
64'
Гравці команди Славія (U19) отримують право на кутовий удар. Футболіст Славія (U19) йде подавати від прапорця.
63'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
62'
З’являється жовта картка. Футболіст Славія (U19) отримує жовту картку, яку арбітр показує за серйозний фол.
62'
Голкіпер виконає удар від воріт.
60'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Інтер (19) отримують право на штрафний удар.
60'
Голкіпер виконає удар від воріт.
58'
Забитий пенальті. Себастьяно Еспозіто (Інтер (19)) забиває з пенальті. Команда Інтер (19) використовує свою можливість.
57'
Жовта картка. Футболіст Славія (U19) отримав жовту картку. Арбітр матчу показує жовту картку за серйозний фол.
55'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Інтер (19) виконує удар від воріт.
54'
Гру зупинено. Гравець команди Славія (U19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
54'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
53'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Славія (U19) отримують право на штрафний удар.
52'
Від гравця команди Інтер (19) м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
51'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
50'
Гру зупинено. Гравець команди Славія (U19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
49'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
46'
Арбітр вказує на кутовий. Гравець Славія (U19) виконуватиме кутовий удар.
Гра відновилася після перерви. Гравці залишають роздягальні. Команди чекають на початок другого тайму.
Перерва в матчі. Під час перерви гравці зможуть трохи відпочити та послухати настанови тренера. Команди Інтер (19) і Славія (U19) залишають поле, коли арбітр дає свисток. Рахунок — 1:0.
45+4'
Гру зупинено. Гравець команди Інтер (19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
45+2'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
45+1'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Інтер (19) виконуватиме штрафний удар.
45+1'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
45'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Інтер (19) виконуватиме штрафний удар.
45'
Фол карається жовтою карткою. Гравець Славія (U19) отримує жовту картку, яку арбітр показує за серйозний фол.
45'
Гру зупинено. Гравець команди Інтер (19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
43'
Голкіпер виконає удар від воріт.
43'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Інтер (19) отримують право на штрафний удар.
41'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
38'
Гравці команди Інтер (19) отримують право на кутовий удар. Футболіст Інтер (19) йде подавати від прапорця.
37'
Гру зупинено. Гравець команди Славія (U19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
36'
Гру зупинено. Гравець команди Інтер (19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
35'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Славія (U19) виконує удар від воріт.
34'
Від гравця команди Інтер (19) м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
33'
Гравці команди Інтер (19) отримують право на кутовий удар. Футболіст Інтер (19) йде подавати від прапорця.
31'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Славія (U19) виконує удар від воріт.
29'
Гол! М’яч перетнув лінію воріт. Арбітр зафіксував гол, автор гола — Себастьяно Еспозіто (Інтер (19)).
28'
Гравці команди Інтер (19) отримують право на кутовий удар. Гравець Інтер (19) йде подавати від прапорця.
27'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
26'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
19'
Жовта картка. Арбітр показує жовту картку, Гравець Славія (U19) порушив правила.
19'
Гравець команди Інтер (19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
18'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Інтер (19) отримують право на штрафний удар.
17'
З’являється жовта картка. Команда Інтер (19) отримує ще одну жовту картку.
17'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
15'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
12'
Гравець команди Славія (U19) фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
12'
Гру зупинено. Гравець команди Інтер (19) порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
11'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
8'
Гравці команди Інтер (19) отримують право на кутовий удар. Футболіст Інтер (19) йде подавати від прапорця.
8'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
7'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Інтер (19) отримують право на штрафний удар.
4'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Славія (U19) виконуватиме штрафний удар.
3'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
2'
Голкіпер виконає удар від воріт.
Матч розпочався. Арбітр дивиться на годинник і дає свисток, щоб розпочати матч.

Рейтинг букмекерів

Стрічка новин

02 липня
15:05
"Зоря" орендувала півзахисника "Оболоні"
14:57
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна 1:2. Дважды Глют - и мы в полуфинале
14:56
Іспанія - Австрія: стартові склади
14:55
Півзахисник збірної України U-19: "Вже провів з США пару зборів, але Україна була у серці"
14:52
"Оболонь" підписала голкіпера ЮКСА
14:29
Костадинос Пліш: "Думаю, я схожий на Шапаренка"
14:29
ЛНЗ оголосив про відхід центрального захисника
14:21
Патрік Сікут: "Я народився в Лондоні, але обрав збірну України"
14:15
"Лівий Берег" не підписав Владислава Калитвинцева
14:01
Австралія - Єгипет. Прогноз та анонс матчу
13:48
"Динамо" внесло до заявки на сезон ще трьох гравців
13:41
Центральний захисник "Оболоні" отримав статус вільного агента
13:23
Для домашніх матчів у Лізі чемпіонів "Шахтар" розглядає чотири стадіони
13:16
Контрольний матч. "Полісся" - "Вергль" (Австрія). Пряма трансляція
13:02
Контрольний матч. "Динамо" - "Рапід" 1:3. Незручні румуни
12:48
Олександр Каменський: "Після камбеку з Хорватією U-19 — чітко зрозуміли, що нам усе під силу"
12:48
"Епіцентр" оголосив про підписання 23-річного форварда
12:40
Стартовий склад збірної України U-19 на матч юнацького Євро-2026 із Сербією
12:21
Сергій Кравченко: "Без Кріштіану Роналду португальці виглядали б краще в плані командних дій"
11:58
"Раян Шеркі страждає від безсоння - відома причина": L'Equipe
11:46
Олівер Бірхофф: "Збірна Німеччини не має рівня якості, як у Франції, Іспанії, або Аргентини"
11:31
Прокуратура Італії допитає Ріккардо Калафіорі в рамках розслідування у справі ескорту
11:16
Сандро Тоналі близький до переходу в "Тоттенгем Хотспур"
10:59
"Динамо": стартовий склад на матч з "Рапідом" (Бухарест)
10:44
Даріо Срна: "Другий сезон Судакова в "Бенфіці" буде кращим"
10:29
Юліану Нагельсманну запропонували добровільно піти у відставку
10:15
Ентоні Гордон - про гру Гаррі Кейна на ЧС-2026: "Він не збавляє обертів"
09:59
Контрольний матч. "Динамо" - "Рапід" (Бухарест, Румунія). Пряма трансляція
09:46
Офіційно: "Зоря" подовжила угоду із Ігорем Пердутою
09:31
"Манчестер Сіті" підтвердив перехід Елліота Андерсона
09:16
"Верес" переглядає гравця "Динамо" (Тбілісі) - джерело
09:00
"Оболонь" повідомила про завершення співпраці з Русланом Черненком
08:47
"Борнмут" близький до підписання Альваро Родрігеса
08:32
Офіційно: "Колос" повідомив про відхід Альбіна Краснічі
08:16
Офіційно: Матеуш Фернандеш - гравець "Тоттенгем Хотспур"
07:59
Санті Касорла повідомив про завершення ігрової кар'єри
07:45
Контрольний матч. "Карпати" – "Фенікс-Маріуполь" 1:1
07:29
"Колос" може продати свого вінгера в Чехію - джерело
07:15
"Харків" подовжив угоду з 20-річним вихованцем клубу
06:59
Артем Довбик: "Я продавав Дуелунда в "Динамо"
Більше новин
02 липня
15:05
"Зоря" орендувала півзахисника "Оболоні"
14:57
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна 1:2. Дважды Глют - и мы в полуфинале
14:55
Півзахисник збірної України U-19: "Вже провів з США пару зборів, але Україна була у серці"
14:52
"Оболонь" підписала голкіпера ЮКСА
14:29
Костадинос Пліш: "Думаю, я схожий на Шапаренка"
14:29
ЛНЗ оголосив про відхід центрального захисника
14:21
Патрік Сікут: "Я народився в Лондоні, але обрав збірну України"
14:15
"Лівий Берег" не підписав Владислава Калитвинцева
13:48
"Динамо" внесло до заявки на сезон ще трьох гравців
13:41
Центральний захисник "Оболоні" отримав статус вільного агента
13:16
Контрольний матч. "Полісся" - "Вергль" (Австрія). Пряма трансляція
13:02
Контрольний матч. "Динамо" - "Рапід" 1:3. Незручні румуни
12:48
Олександр Каменський: "Після камбеку з Хорватією U-19 — чітко зрозуміли, що нам усе під силу"
12:48
"Епіцентр" оголосив про підписання 23-річного форварда
12:40
Стартовий склад збірної України U-19 на матч юнацького Євро-2026 із Сербією
10:59
"Динамо": стартовий склад на матч з "Рапідом" (Бухарест)
09:59
Контрольний матч. "Динамо" - "Рапід" (Бухарест, Румунія). Пряма трансляція
09:46
Офіційно: "Зоря" подовжила угоду із Ігорем Пердутою
09:16
"Верес" переглядає гравця "Динамо" (Тбілісі) - джерело
09:00
"Оболонь" повідомила про завершення співпраці з Русланом Черненком
08:32
Офіційно: "Колос" повідомив про відхід Альбіна Краснічі
07:45
Контрольний матч. "Карпати" – "Фенікс-Маріуполь" 1:1
07:29
"Колос" може продати свого вінгера в Чехію - джерело
07:15
"Харків" подовжив угоду з 20-річним вихованцем клубу
06:39
"Чернігів" орендував захисника "Кудрівки"
05:59
Тимур Пузанков залишив "Колос" та повернувся до "Шахтаря"
05:39
"Оболонь" презентувала нового асистента головного тренера
05:19
Младен Бартулович: "Профіні та Яцик збільшили конкуренцію, ми дуже задоволені першим спарингом"
04:59
Максим Малишев – головний тренер "Шахтаря" U19
04:19
Патрік ван Леувен: "Поки це не той рівень, до якого ми прагнемо. Чекаємо на новачків"
03:59
"Епіцентр" повертається додому і гратиме матчі УПЛ у Кам"янці-Подільському
03:39
Валерій Бондаренко – перший літній новачок "Лівого Берега"
03:19
Володимир Адамюк – гравець "Олександрії"
02:59
"Епіцентр" оголосив про перехід Андрія Бойка
02:39
Остап Притула, Юрій Копина та Денис Слюсар – гравці "Олександрії"
02:19
Бразильський "Ремо" орендував легіонера "Карпат" з правом викупу
01:59
Ексголкіпер "Динамо" та бомбардир з Албанії: "Колос" підписав п'ятьох гравців
01:39
Олексій Гуцуляк попрощався з "Поліссям"
01:19
Назарій Русин – гравець "Карпат"
01 липня
17:58
"Шахтар": промова Турана, коридор для новачків
Більше новин
02 липня
14:56
Іспанія - Австрія: стартові склади
14:01
Австралія - Єгипет. Прогноз та анонс матчу
13:23
Для домашніх матчів у Лізі чемпіонів "Шахтар" розглядає чотири стадіони
12:21
Сергій Кравченко: "Без Кріштіану Роналду португальці виглядали б краще в плані командних дій"
11:58
"Раян Шеркі страждає від безсоння - відома причина": L'Equipe
11:46
Олівер Бірхофф: "Збірна Німеччини не має рівня якості, як у Франції, Іспанії, або Аргентини"
11:31
Прокуратура Італії допитає Ріккардо Калафіорі в рамках розслідування у справі ескорту
11:16
Сандро Тоналі близький до переходу в "Тоттенгем Хотспур"
10:44
Даріо Срна: "Другий сезон Судакова в "Бенфіці" буде кращим"
10:29
Юліану Нагельсманну запропонували добровільно піти у відставку
10:15
Ентоні Гордон - про гру Гаррі Кейна на ЧС-2026: "Він не збавляє обертів"
09:31
"Манчестер Сіті" підтвердив перехід Елліота Андерсона
08:47
"Борнмут" близький до підписання Альваро Родрігеса
08:16
Офіційно: Матеуш Фернандеш - гравець "Тоттенгем Хотспур"
07:59
Санті Касорла повідомив про завершення ігрової кар'єри
06:59
Артем Довбик: "Я продавав Дуелунда в "Динамо"
06:19
Ешлі Коул залишив "Чезену", команду очолив Алессандро Діаманті
04:57
Юрі Тілеманс: "Потрібно проаналізувати, чому все складалося не так, як слід"
04:42
Офіційно: "Фіорентина" підписала молодого захисника з Бразилії
04:39
"Були якісь закулісні ігри": Артем Довбик пояснив, чому не перейшов до "Атлетіко"
04:24
Мерц став об'єктом для критики через компліментарний твіт на адресу збірної Німеччини: реакція офісу канцлера
04:00
Офіційно: "Парма" підписала юного голкіпера з "Ювентуса"
03:41
Офіційно: "Брайтон" підписав вінгера збірної Португалії U-21
03:21
Партнери по збірній Франції дали Мбаппе "диктаторське" прізвисько (Відео)
03:01
Маєле – про гру з Англією: "Ніхто не очікував побачити ДР Конго на такому рівні"
02:42
Герой Бельгії: Тілемансу підкорилися кілька досягнень у матчі проти Сенегалу
02:26
Одне з відкриттів Бундесліги посилить склад "Ньюкасла"
02:00
Барбарез – про поразку від США: "Ми не повинні сумувати, тому що це частина життя"
01:43
Почеттіно – про перемогу над Боснією і Герцеговиною: "Важко описати наші відчуття"
01:24
Офіційно: іменитий французький тренер очолив "Марсель"
00:59
Офіційно: "Баварія" підписала одного з лідерів збірної Марокко
00:38
"Це жорстока поразка", – Тіав прокоментував гру проти Бельгії
00:22
Гарсія – про матч із Сенегалом і конфлікт між Троссаром та Тілемансом: "Це означає, що у нас жива команда"
01 липня
23:01
Швейцарія – Алжир. Прогноз та анонс матчу
22:50
ЧС-2026. США - Боснія і Герцеговина 2:0. Відеоогляд матчу
22:44
No surprises: збірна США очікувано пройшла Боснію і Герцеговину
19:28
ЧС-2026. Бельгія - Сенегал 3:2 (після д.ч.). Відеоогляд
19:04
Неймовірний камбек: Бельгія лишає Сенегал в сльозах
19:00
Португалія - Хорватія. Прогноз та анонс матчу
17:28
Англія вперше в історії здійснила вольовий камбек, поступаючись до перерви на ЧС
Більше новин
02 липня
14:01
Австралія - Єгипет. Прогноз та анонс матчу
01 липня
23:01
Швейцарія – Алжир. Прогноз та анонс матчу
19:00
Португалія - Хорватія. Прогноз та анонс матчу
15:52
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна. Прогноз та анонс матчу
15:45
Іспанія – Австрія. Прогноз та анонс матчу
30 червня
20:01
США – Боснія та Герцеговина. Прогноз та анонс матчу
17:14
Бельгія – Сенегал. Прогноз та анонс матчу
17:10
Англія – ДР Конго. Прогноз та анонс матчу
29 червня
21:03
Мексика – Еквадор. Прогноз та анонс матчу
20:06
Кот-д'Івуар – Норвегія. Прогноз та анонс матчу
28 червня
21:01
Нідерланди – Марокко. Прогноз та анонс матчу
19:25
Бразилія – Японія. Прогноз та анонс матчу
16:31
Німеччина - Парагвай. Прогноз та анонс матчу
16:27
Євро-2026 (U-19). Хорватія - Україна. Прогноз та анонс матчу
27 червня
15:01
ПАР - Канада. Прогноз та анонс матчу
26 червня
22:01
Йорданія – Аргентина. Прогноз та анонс матчу
22:01
Алжир – Австрія. Прогноз та анонс матчу
19:53
ДР Конго – Узбекистан. Прогноз та анонс матчу
19:36
Колумбія – Португалія. Прогноз та анонс матчу
17:15
Хорватія - Гана. Прогноз та анонс матчу
17:01
Панама - Англія. Прогноз та анонс матчу
25 червня
23:01
Нова Зеландія – Бельгія. Прогноз та анонс матчу
23:01
Єгипет – Іран. Прогноз та анонс матчу
20:03
Кабо-Верде – Саудівська Аравія. Прогноз та анонс матчу
20:02
Уругвай – Іспанія. Прогноз та анонс матчу
15:15
Норвегія - Франція. Прогноз та анонс матчу
15:01
Сенегал - Ірак. Прогноз та анонс матчу
24 червня
22:01
Туреччина – США. Прогноз та анонс матчу
22:01
Парагвай – Австралія. Прогноз та анонс матчу
19:15
Японія - Швеція. Прогноз та анонс матчу
19:01
Туніс - Нідерланди. Прогноз та анонс матчу
16:02
Кюрасао – Кот-д'Івуар. Прогноз та анонс матчу
16:02
Еквадор – Німеччина. Прогноз та анонс матчу
10:16
ПАР – Південна Корея. Прогноз та анонс матчу
09:55
Чехія – Мексика. Прогноз та анонс матчу
23 червня
19:24
Боснія і Герцеговина – Катар. Прогноз та анонс матчу
19:12
Швейцарія – Канада. Прогноз та анонс матчу
18:11
Шотландія - Бразилія. Прогноз та анонс матчу
18:01
Марокко - Гаїті. Прогноз та анонс матчу
22 червня
22:01
Колумбія – ДР Конго. Прогноз та анонс матчу
Більше новин

Особисті зустрічі

Усього 3 матчів
i
У базі статистики Footboom
1
Інтер (19) Нічия Славія (U19)
Всі зустрічі

Прогнози

Всі прогнози