Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+)
Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+)
Національна ліга, Клаусура / /
Антігуа ГФК
Північна та Центральна Америка
Закінчено
1 : 0
Маркуензе
Гватемала

Трансляція

Відео 1
Дивіться інші трансляції тут:

Найбільш популярний результат в матчах між Антігуа та Маркуензе - 0-1. 4 матчів закінчилося з цим рахунком.

За останні 11 зустрічей коли Антігуа грали дома, Антігуа виграли 6 рази, 1 зіграли в нічію та 4 разів виграли Маркуензе. Різниця м'ячів 23-16 на користь Антігуа.

Впродовж останніх 22 зустрічей, Антігуа виграли 7 раз, також було 7 нічиїх та Маркуензе виграли 8 раз. Різниця м'ячів 34-30 на користь Антігуа.

Ігри в минулому сезоні: 1-3 (Антігуа вдома) та 0-0 (Маркуензе вдома).

Чи ви знали, що Антігуа забив 29% голів між хвилинами 31-45? Це найкращий процент в лізі.

Чи ви знали, що Маркуензе забив 31% голів між хвилинами 61-75?

Антігуа не програє в останніх 6 іграх.

Антігуа не забивали в 1 з 7 домашніх матчах в Національна ліга, Клаусура в цьому сезоні.

Маркуензе не забивали в 2 з 7 виїздних матчах в Національна ліга, Клаусура в цьому сезоні.

Виїздна статистика Маркуензе в сезоні 1-0-6

Антігуа забиває хоча б один гол в 8 останніх матчах.

Антігуа виграє перший тайм в 36% матчів, Маркуензе виграє в 25% матчів.

Антігуа виграє першу половину матчу в 36% випадків, Маркуензе виграє в 25%.

Остання зустріч завершилась нічиєю. (1-1)

Коли Антігуа виграє 1-0 вдома, вони перемагають в 76% матчів.

Коли Маркуензе виграє 0-1 на виїзді, вони перемагають в 25% матчів.

Коли Антігуа програє 0-1 вдома, вони перемагають в 33% матчів.

Коли Маркуензе програє 1-0 на виїзді, вони перемагають в 5% матчів.

Нещодавні виступи команди Антігуа в "Національна ліга, Клаусура" кращі, ніж у команди Маркуензе.

Антігуа's performance of the last 5 matches is better than Маркуензе's.

Маркуензе перемогла в 1 з 5 останніх матчів в проти Антігуа (у всіх турнірах).

В останніх 5 зустрічах Антігуа перемогла 1, Маркуензе перемогла 2, 2 нічия.

Антігуа забила 1.4 голів в матчах проти Маркуензе і Маркуензе забила 1.4 (в середньому).

2.8 - середня кількість голів в зустрічах між Антігуа і Маркуензе

1.8 - середня кількість м'ячів в першому таймі в зустрічах між Антігуа і Маркуензе.

Антігуа забила 1.73 голів в домашніх матчах, і Маркуензе забила 0.62 голів в виїзних матчах (в середньому).

Маркуензе виграли останні 3 матчі в Національна ліга, Клаусура.

Маркуензе має виграшну серію з 3 матчів.

Маркуензе не програє в останніх 4 іграх.

Нещодавні виступи команди Маркуензе в "Національна ліга, Клаусура" кращі, ніж у команди Антігуа.

Маркуензе's performance of the last 5 matches is better than Антігуа's.

Поділитися

Події матчу

Матч закінчено. Арбітр дає фінальний свисток. Матч завершено.
90+8'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Антігуа ГФК виконуватиме штрафний удар.
90+7'
З’являється жовта картка. Футболіст Маркуензе отримав жовту картку. Арбітр матчу показує жовту картку за серйозний фол.
90+7'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Антігуа ГФК отримують право на штрафний удар.
90+6'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
90+3'
Незабитий пенальті. Удар гравця був невдалим. М’яч не перетнув лінію воріт Маркуензе.
90+1'
З’являється жовта картка. Команда Антігуа ГФК отримує ще одну жовту картку.
90+1'
Жовта картка. Футболіст Антігуа ГФК порушує правила. Арбітр вирішує показати йому жовту картку.
84'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Маркуензе отримують право на штрафний удар.
81'
Тренер готує заміну Команда Маркуензе провела заміну в своєму складі.
81'
Голкіпер виконає удар від воріт.
78'
Гру зупинено. Гравець команди Антігуа ГФК порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
76'
Гол! Арбітр зафіксував взяття воріт і вказує на центральну точку. Автор гола — Гравець Антігуа ГФК.
75'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
71'
Фол карається жовтою карткою. Команда Антігуа ГФК отримує ще одну жовту картку.
71'
Гравець команди Маркуензе фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
71'
Тренер готує заміну Гравець команди Антігуа ГФК залишає поле. Інший гравець його команди займає його місце.
71'
Гравці команди Антігуа ГФК отримують право на кутовий удар. Футболіст Антігуа ГФК йде подавати від прапорця.
71'
Заміна Команда Антігуа ГФК провела заміну в своєму складі.
69'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Антігуа ГФК виконує удар від воріт.
68'
Голкіпер виконає удар від воріт.
67'
Гру зупинено. Гравець команди Антігуа ГФК порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
67'
Попередження. Арбітр показує жовту картку, Гравець Маркуензе порушив правила.
65'
Гру зупинено. Гравець команди Антігуа ГФК порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
64'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
64'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Маркуензе виконує удар від воріт.
62'
Голкіпер виконає удар від воріт.
60'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
59'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
59'
Від гравця команди Антігуа ГФК м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
58'
Гравець команди Антігуа ГФК фолить. Арбітр зупиняє матч і призначає штрафний удар.
57'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
56'
Голкіпер виконає удар від воріт.
55'
Від гравця команди Антігуа ГФК м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
54'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Маркуензе виконує удар від воріт.
54'
Голкіпер виконає удар від воріт.
53'
Гравці команди Антігуа ГФК отримують право на кутовий удар. Футболіст Антігуа ГФК йде подавати від прапорця.
51'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
51'
Від гравця команди Антігуа ГФК м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
50'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Антігуа ГФК виконуватиме штрафний удар.
48'
Голкіпер виконає удар від воріт.
47'
Голкіпер виконає удар від воріт.
46'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
Старт другого тайму. Арбітр дає свисток, щоб розпочати другий тайм.
46'
Заміна Арбітр сигналізує про можливість заміни для гравця команди Маркуензе.
Перерва в матчі. Гравці залишають поле на 15 хвилин. Після перерви команди Антігуа ГФК і Маркуензе продовжать футбольний матч.
45+3'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
45+1'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Маркуензе отримують право на штрафний удар.
45+1'
Голкіпер виконає удар від воріт.
45'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
43'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
40'
Тренер готує заміну Команда Антігуа ГФК проводить заміну. Тренер замінює одного гравця іншим.
40'
Заміна Гравець команди Антігуа ГФК залишає поле. Інший гравець його команди займає його місце.
39'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
35'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Антігуа ГФК виконуватиме штрафний удар.
33'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Маркуензе отримують право на штрафний удар.
32'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
30'
М'яч покидає межі поля від гравця команди, що атакувала. Тому голкіпер команди Антігуа ГФК виконує удар від воріт.
28'
Гравці команди Антігуа ГФК отримують право на кутовий удар. Гравець Антігуа ГФК йде подавати від прапорця.
25'
Попередження. Гравець Антігуа ГФК отримав жовту картку. Арбітр матчу показує жовту картку за серйозний фол.
22'
Арбітр дає свисток і фіксує порушення правил. Як результат, команда Маркуензе виконуватиме штрафний удар.
21'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
20'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
18'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
18'
Гравці команди Антігуа ГФК отримують право на кутовий удар. Гравець Антігуа ГФК йде подавати від прапорця.
18'
Від гравця команди Антігуа ГФК м’яч йде за лицьову лінію. Команда, що атакує, буде подавати кутовий.
16'
Гравець атакуючої команди впускає м'яч за лицьову лінію. Голкіпер Маркуензе виконує удар від воріт.
15'
Заміна Гравець команди Антігуа ГФК залишає поле. Інший гравець його команди займає його місце.
10'
Гру зупинено. Гравець команди Маркуензе порушив правила. Арбітр призначає штрафний удар.
9'
Голкіпер виконає удар від воріт.
7'
Голкіпер виконає удар від воріт.
4'
М’яч перетинає лицьову лінію. Арбітр призначає кутовий удар.
3'
Арбітр матчу дає свисток і фіксує фол. Як результат, гравці команди Маркуензе отримують право на штрафний удар.
Сьогоднішній матч починається. Суперники Антігуа ГФК і Маркуензе готові розпочати матч. Свисток арбітра починає гру.

Рейтинг букмекерів

Стрічка новин

02 липня
03:21
Партнери по збірній Франції дали Мбаппе "диктаторське" прізвисько (Відео)
03:19
Володимир Адамюк – гравець "Олександрії"
03:01
Маєле – про гру з Англією: "Нііхто не очікував побачити ДР Конго на такому рівні"
02:59
"Епіцентр" оголосив про перехід Андрія Бойка
02:42
Герой Бельгії: Тілемансу підкорилися кілька досягнень у матчі проти Сенегалу
02:39
Остап Притула, Юрій Копина та Денис Слюсар – гравці "Олександрії"
02:26
Одне з відкриттів Бундесліги посилить склад "Ньюкасла"
02:19
Бразильський "Ремо" орендував легіонера "Карпат" з правом викупу
02:00
Барбарез – про поразку від США: "Ми не повинні сумувати, тому що це частина життя"
01:59
Ексголкіпер "Динамо" та бомбардир з Албанії: "Колос" підписав п'ятьох гравців
01:43
Почеттіно – про перемогу над Боснією і Герцеговиною: "Важко описати наші відчуття"
01:39
Олексій Гуцуляк попрощався з "Поліссям"
01:24
Офіційно: іменитий французький тренер очолив "Марсель"
01:19
Назарій Русин – гравець "Карпат"
00:59
Офіційно: "Баварія" підписала одного з лідерів збірної Марокко
00:38
"Це жорстока поразка", – Тіав прокоментував гру проти Бельгії
00:22
Гарсія – про матч із Сенегалом і конфлікт між Троссаром та Тілемансом: "Це означає, що у нас жива команда"
01 липня
23:01
Швейцарія – Алжир. Прогноз та анонс матчу
22:50
ЧС-2026. США - Боснія і Герцеговина 2:0. Відеоогляд матчу
22:44
No surprises: збірна США очікувано пройшла Боснію і Герцеговину
19:28
ЧС-2026. Бельгія - Сенегал 3:2 (після д.ч.). Відеоогляд
19:04
Неймовірний камбек: Бельгія лишає Сенегал в сльозах
19:00
Португалія - Хорватія. Прогноз та анонс матчу
17:58
"Шахтар": промова Турана, коридор для новачків
17:28
Англія вперше в історії здійснила вольовий камбек, поступаючись до перерви на ЧС
16:55
Ібрагімович хоче бачити в "Мілані" ван Дейка
16:45
"Ліверпуль" продовжує активно працювати над підписанням Іллі Забарного
16:41
"Манчестер Сіті" придбає півзахисника "Реала", який не підходить Моуріньйо
16:19
Гордон встановив історичний рекорд чемпіонатів світу
16:06
Кейн обійшов Пеле у списку найкращих бомбардирів чемпіонатів світу
15:58
"Ювентус" підписав 19-річного форварда "Дженоа"
15:52
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна. Прогноз та анонс матчу
15:51
"Тоттенгем" здійснить рекордний трансфер — 117 млн євро!
15:45
Іспанія – Австрія. Прогноз та анонс матчу
15:40
Олівер Гласнер очолив "Ноттінгем Форест"
15:36
УПЛ - міжсезоння-2026: вихід, збори, спаринги (Оновлено)
15:35
Кейн після дубля ДР Конго: "Який божевільний матч!"
15:28
Головний тренер ДР Конго: "Вірили, що зможемо пройти Англію"
15:10
"Їх воротар творив дива", — Тухель прокоментував кам-бек у матчі з ДР Конго
14:58
Бельгія – Сенегал: стартові склади
Більше новин
02 липня
03:19
Володимир Адамюк – гравець "Олександрії"
02:59
"Епіцентр" оголосив про перехід Андрія Бойка
02:39
Остап Притула, Юрій Копина та Денис Слюсар – гравці "Олександрії"
02:19
Бразильський "Ремо" орендував легіонера "Карпат" з правом викупу
01:59
Ексголкіпер "Динамо" та бомбардир з Албанії: "Колос" підписав п'ятьох гравців
01:39
Олексій Гуцуляк попрощався з "Поліссям"
01:19
Назарій Русин – гравець "Карпат"
01 липня
17:58
"Шахтар": промова Турана, коридор для новачків
15:52
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна. Прогноз та анонс матчу
15:36
УПЛ - міжсезоння-2026: вихід, збори, спаринги (Оновлено)
14:30
Контрольний матч. Харків - Карабах 6:2. Відеоогляд
14:23
Контрольний матч. Верес - Буковина 2:3
14:19
Перша ліга. Літні контрольні матчі (оновлюється)
13:49
"Це вже не за горами" - Арда Туран натякнув на прощання з "Шахтарем"
13:38
УАФ та УПЛ підписали договір про делегування повноважень з організації та проведення змагань
13:31
Контрольний матч. Чорноморець - Кривбас" 2:1
12:55
Португальський гранд хоче бачити в себе Матвія Пономаренка
12:30
Контрольний матч. Епіцентр – Агробізнес 3:1
12:15
Легіонер "Динамо" отримав статус вільного агента
11:00
Офіційно: "Епіцентр" підписав Нене
10:16
"Шахтар" прибув до тренувального табору команди в Словенії - в обоймі 34 гравці
09:31
Лідер ЛНЗ повертається у стрій
09:16
Контрольні матчі клубів УПЛ 1 липня
08:59
"Харків" - "Карабах" (Азербайджан) 6:2. Шоу Парако
08:16
У "Динамо" виникли складнощі з трансфером 28-річного француза
07:29
Офіційно: "Епіцентр" підписав ще одного іспанця
07:15
Заява ФК "Кривбас": "З цим брендом була спонсорська угода - розуміємо все про порушення прав громадян"
06:55
Ілля Путря: "Коли телефонує Шищенко, відмовити неможливо"
06:35
В'ячеслав Танковський: "Через умови оренди я не зіграю проти ЛНЗ у першому турі УПЛ"
06:15
"Оболонь" орендувала захисника "Харкова"
05:55
Василь Кравець - гравець "Зорі"
05:35
Рафаель Профіні: "Я обрав "Харків" через амбітні цілі клубу"
05:15
"Полісся" припинило співпрацю з Богданом Лєднєвим
04:55
Антон Жилкін – гравець "Карпат"
04:35
"Шахтар" презентував нову форму на сезон 2026/27
04:15
Тренерський штаб "Епіцентра" підсилили колишні фахівці "Шахтаря" та "Полісся"
03:35
"Колос" оголосив про відхід захисника
02:55
Офіційно: "Буковина" підписала ексзахисника "Динамо" та "Оболоні"
02:35
Максим Третьяков - знову гравець "Олександрії"
01:55
"Металіст" оголосив про відхід Віталія Федоріва
Більше новин
02 липня
03:21
Партнери по збірній Франції дали Мбаппе "диктаторське" прізвисько (Відео)
03:01
Маєле – про гру з Англією: "Нііхто не очікував побачити ДР Конго на такому рівні"
02:42
Герой Бельгії: Тілемансу підкорилися кілька досягнень у матчі проти Сенегалу
02:26
Одне з відкриттів Бундесліги посилить склад "Ньюкасла"
02:00
Барбарез – про поразку від США: "Ми не повинні сумувати, тому що це частина життя"
01:43
Почеттіно – про перемогу над Боснією і Герцеговиною: "Важко описати наші відчуття"
01:24
Офіційно: іменитий французький тренер очолив "Марсель"
00:59
Офіційно: "Баварія" підписала одного з лідерів збірної Марокко
00:38
"Це жорстока поразка", – Тіав прокоментував гру проти Бельгії
00:22
Гарсія – про матч із Сенегалом і конфлікт між Троссаром та Тілемансом: "Це означає, що у нас жива команда"
01 липня
23:01
Швейцарія – Алжир. Прогноз та анонс матчу
22:50
ЧС-2026. США - Боснія і Герцеговина 2:0. Відеоогляд матчу
22:44
No surprises: збірна США очікувано пройшла Боснію і Герцеговину
19:28
ЧС-2026. Бельгія - Сенегал 3:2 (після д.ч.). Відеоогляд
19:04
Неймовірний камбек: Бельгія лишає Сенегал в сльозах
19:00
Португалія - Хорватія. Прогноз та анонс матчу
17:28
Англія вперше в історії здійснила вольовий камбек, поступаючись до перерви на ЧС
16:55
Ібрагімович хоче бачити в "Мілані" ван Дейка
16:45
"Ліверпуль" продовжує активно працювати над підписанням Іллі Забарного
16:41
"Манчестер Сіті" придбає півзахисника "Реала", який не підходить Моуріньйо
16:19
Гордон встановив історичний рекорд чемпіонатів світу
16:06
Кейн обійшов Пеле у списку найкращих бомбардирів чемпіонатів світу
15:58
"Ювентус" підписав 19-річного форварда "Дженоа"
15:51
"Тоттенгем" здійснить рекордний трансфер — 117 млн євро!
15:45
Іспанія – Австрія. Прогноз та анонс матчу
15:40
Олівер Гласнер очолив "Ноттінгем Форест"
15:35
Кейн після дубля ДР Конго: "Який божевільний матч!"
15:28
Головний тренер ДР Конго: "Вірили, що зможемо пройти Англію"
15:10
"Їх воротар творив дива", — Тухель прокоментував кам-бек у матчі з ДР Конго
14:58
Бельгія – Сенегал: стартові склади
14:48
"Втратив 9 кг" - Довбик про заняття в тренажерному залі
14:41
Гаррі Кейн знову робить це! Англія обіграла ДР Конго завдяки дублю зіркового форварда
14:01
Владислав Лупашко офіційно очолив польський клуб
11:56
Марсело Б'єлса оголосив про відставку з посади головного тренера Уругваю
11:37
"Брайтон" підпише Луку Вушковича
11:17
ЧС-2026. Англія - ДР Конго: стартові склади
10:46
"Штутгарт" викупив контракт 22-річного хавбека "Лестера"
10:31
"Челсі" домовився із Хосепом Чаваррією
10:00
Збірну Німеччини готовий очолити Юрген Клопп
09:46
Марко Палестра став гравцем "Челсі"
Більше новин
01 липня
23:01
Швейцарія – Алжир. Прогноз та анонс матчу
19:00
Португалія - Хорватія. Прогноз та анонс матчу
15:52
Євро-2026 (U-19). Сербія - Україна. Прогноз та анонс матчу
15:45
Іспанія – Австрія. Прогноз та анонс матчу
30 червня
20:01
США – Боснія та Герцеговина. Прогноз та анонс матчу
17:14
Бельгія – Сенегал. Прогноз та анонс матчу
17:10
Англія – ДР Конго. Прогноз та анонс матчу
29 червня
21:03
Мексика – Еквадор. Прогноз та анонс матчу
20:06
Кот-д'Івуар – Норвегія. Прогноз та анонс матчу
28 червня
21:01
Нідерланди – Марокко. Прогноз та анонс матчу
19:25
Бразилія – Японія. Прогноз та анонс матчу
16:31
Німеччина - Парагвай. Прогноз та анонс матчу
16:27
Євро-2026 (U-19). Хорватія - Україна. Прогноз та анонс матчу
27 червня
15:01
ПАР - Канада. Прогноз та анонс матчу
26 червня
22:01
Йорданія – Аргентина. Прогноз та анонс матчу
22:01
Алжир – Австрія. Прогноз та анонс матчу
19:53
ДР Конго – Узбекистан. Прогноз та анонс матчу
19:36
Колумбія – Португалія. Прогноз та анонс матчу
17:15
Хорватія - Гана. Прогноз та анонс матчу
17:01
Панама - Англія. Прогноз та анонс матчу
25 червня
23:01
Нова Зеландія – Бельгія. Прогноз та анонс матчу
23:01
Єгипет – Іран. Прогноз та анонс матчу
20:03
Кабо-Верде – Саудівська Аравія. Прогноз та анонс матчу
20:02
Уругвай – Іспанія. Прогноз та анонс матчу
15:15
Норвегія - Франція. Прогноз та анонс матчу
15:01
Сенегал - Ірак. Прогноз та анонс матчу
24 червня
22:01
Туреччина – США. Прогноз та анонс матчу
22:01
Парагвай – Австралія. Прогноз та анонс матчу
19:15
Японія - Швеція. Прогноз та анонс матчу
19:01
Туніс - Нідерланди. Прогноз та анонс матчу
16:02
Кюрасао – Кот-д'Івуар. Прогноз та анонс матчу
16:02
Еквадор – Німеччина. Прогноз та анонс матчу
10:16
ПАР – Південна Корея. Прогноз та анонс матчу
09:55
Чехія – Мексика. Прогноз та анонс матчу
23 червня
19:24
Боснія і Герцеговина – Катар. Прогноз та анонс матчу
19:12
Швейцарія – Канада. Прогноз та анонс матчу
18:11
Шотландія - Бразилія. Прогноз та анонс матчу
18:01
Марокко - Гаїті. Прогноз та анонс матчу
22 червня
22:01
Колумбія – ДР Конго. Прогноз та анонс матчу
20:15
Панама – Хорватія. Прогноз та анонс матчу
Більше новин

Особисті зустрічі

Усього 5 матчів
i
У базі статистики Footboom
1
Антігуа ГФК Нічия Маркуензе
Всі зустрічі

Прогнози

Всі прогнози