V. Klub Mokanda
Kongo
V. Klub Mokanda Najnovšie Výsledky
Sezóna Štatistiky
Skórované góly
V. Klub Mokanda strelí gól každých 0 minút v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda strelí v priemere 0 gólov za zápas
V. Klub Mokanda je prvý tím, ktorý skóroval v 0% počas Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda sa nepodarilo skórovať v 100% na Republic of the Congo. League 1
Inkassované góly
V. Klub Mokanda inkasuje gól každých 0 minút na Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda inkasuje v priemere 0 gólov na zápas
V. Klub Mokanda dosiahne 100% čistých kont na Republic of the Congo. League 1
Nad / Pod Góly
Góly nad/pod sa počítajú z celkového počtu gólov v zápasoch, ktorých sa %team name% zúčastnil v %tournament name%.
V. Klub Mokanda celkový počet gólov na zápas 0 v každom zápase na Republic of the Congo. League 1
Percento zápasov s viac ako 2.5 gólmi je 0% pre V. Klub Mokanda na Republic of the Congo. League 1
Percento zápasov s menej ako 3.5 gólmi je 100% pre V. Klub Mokanda na Republic of the Congo. League 1
OTS Stats
V. Klub Mokanda dosiahne, že oba tímy skórovali v 0% zápasov na Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda zaznamenáva, že oba tímy skórovali v prvom polčase v 0% zápasov na Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda zaznamenáva, že oba tímy skórovali v druhom polčase v 0% zápasov tohto tímu na Republic of the Congo. League 1
Čas Gólov
V. Klub Mokanda strelí najviac gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda strelí najviac gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Republic of the Congo. League 1
Handicap Štatistiky
V. Klub Mokanda zaznamenáva najväčší úspech v +2.5, dosahujúc 100% v Republic of the Congo. League 1
V prvom polčase V. Klub Mokanda zaznamenáva najväčší úspech v +1.5, dosahujúc 100% v Republic of the Congo. League 1
V druhom polčase V. Klub Mokanda zaznamenáva najvyšší výkon v +1.5, s 100% v Republic of the Congo. League 1
Karty
V. Klub Mokanda vyhráva kartami v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda má v priemere 0 kariet v zápasoch Republic of the Congo. League 1
V prvom polčase V. Klub Mokanda vyhráva kartami v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V prvom polčase V. Klub Mokanda má v priemere 0 kariet v zápasoch Republic of the Congo. League 1
V druhom polčase V. Klub Mokanda vyhráva kartami v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V druhom polčase V. Klub Mokanda priemerne 0 kariet v zápasoch Republic of the Congo. League 1
Rohy Štatistiky
V. Klub Mokanda vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Republic of the Congo. League 1
V prvom polčase V. Klub Mokanda vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Republic of the Congo. League 1
V druhom polčase V. Klub Mokanda vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Republic of the Congo. League 1
V. Klub Mokanda má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Republic of the Congo. League 1
Štatistiky Hráča
- No data for selected season
V. Klub Mokanda Tabuľka
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
- Champions League
- CAF Confederation Cup
- Relegation
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 3 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
| 16 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 |