Adelaide United (Ženy)
Austrália
Adelaide United (Ženy) Najnovšie Výsledky
Sezóna Štatistiky
Skórované góly
Adelaide United (Ženy) strelí gól každých 79 minút v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) strelí v priemere 1.14 gólov za zápas
Adelaide United (Ženy) je prvý tím, ktorý skóroval v 0% počas Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) sa nepodarilo skórovať v 39% na Australia Championship. Women
Inkassované góly
Adelaide United (Ženy) inkasuje gól každých 65 minút na Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) inkasuje v priemere 1.38 gólov na zápas
Adelaide United (Ženy) dosiahne 29% čistých kont na Australia Championship. Women
Nad / Pod Góly
Góly nad/pod sa počítajú z celkového počtu gólov v zápasoch, ktorých sa %team name% zúčastnil v %tournament name%.
Adelaide United (Ženy) celkový počet gólov na zápas 2.52 v každom zápase na Australia Championship. Women
Percento zápasov s viac ako 2.5 gólmi je 58% pre Adelaide United (Ženy) na Australia Championship. Women
Percento zápasov s menej ako 3.5 gólmi je 77% pre Adelaide United (Ženy) na Australia Championship. Women
OTS Stats
Adelaide United (Ženy) dosiahne, že oba tímy skórovali v 48% zápasov na Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) zaznamenáva, že oba tímy skórovali v prvom polčase v 24% zápasov na Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) zaznamenáva, že oba tímy skórovali v druhom polčase v 24% zápasov tohto tímu na Australia Championship. Women
Čas Gólov
Adelaide United (Ženy) strelí najviac gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) strelí najviac gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Australia Championship. Women
Handicap Štatistiky
Adelaide United (Ženy) zaznamenáva najväčší úspech v +2.5, dosahujúc 91% v Australia Championship. Women
V prvom polčase Adelaide United (Ženy) zaznamenáva najväčší úspech v +1.5, dosahujúc 81% v Australia Championship. Women
V druhom polčase Adelaide United (Ženy) zaznamenáva najvyšší výkon v +1.5, s 91% v Australia Championship. Women
Karty
Adelaide United (Ženy) vyhráva kartami v 0% zápasov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) má v priemere 0 kariet v zápasoch Australia Championship. Women
V prvom polčase Adelaide United (Ženy) vyhráva kartami v 0% zápasov v Australia Championship. Women
V prvom polčase Adelaide United (Ženy) má v priemere 0 kariet v zápasoch Australia Championship. Women
V druhom polčase Adelaide United (Ženy) vyhráva kartami v 0% zápasov v Australia Championship. Women
V druhom polčase Adelaide United (Ženy) priemerne 0 kariet v zápasoch Australia Championship. Women
Rohy Štatistiky
Adelaide United (Ženy) vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Australia Championship. Women
V prvom polčase Adelaide United (Ženy) vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Australia Championship. Women
V druhom polčase Adelaide United (Ženy) vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Australia Championship. Women
Adelaide United (Ženy) má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Australia Championship. Women
Štatistiky Hráča
- No data for selected season
Adelaide United (Ženy) Tabuľka
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 12 | 4 | 4 | 36:20 | 16 | 40 | |
| 2 | 20 | 10 | 4 | 6 | 38:17 | 21 | 34 | |
| 3 | 20 | 9 | 4 | 7 | 37:39 | -2 | 31 | |
| 4 | 20 | 9 | 4 | 7 | 30:24 | 6 | 31 | |
| 5 | 20 | 9 | 3 | 8 | 24:26 | -2 | 30 | |
| 6 | 20 | 8 | 4 | 8 | 27:24 | 3 | 28 | |
| 7 | 20 | 7 | 7 | 6 | 27:26 | 1 | 28 | |
| 8 | 20 | 7 | 3 | 10 | 20:30 | -10 | 24 | |
| 9 | 20 | 7 | 2 | 11 | 30:36 | -6 | 23 | |
| 10 | 20 | 5 | 4 | 11 | 18:34 | -16 | 19 | |
| 11 | 20 | 4 | 7 | 9 | 18:29 | -11 | 19 |
- Playoffs
- Qualification Playoffs
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 20:9 | 11 | 22 | |
| 2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:11 | 8 | 19 | |
| 3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 16:14 | 2 | 19 | |
| 4 | 10 | 5 | 3 | 2 | 10:6 | 4 | 18 | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 6 | 10 | 5 | 2 | 3 | 9:7 | 2 | 17 | |
| 7 | 10 | 4 | 4 | 2 | 18:13 | 5 | 16 | |
| 8 | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:19 | 1 | 15 | |
| 9 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:16 | -3 | 11 | |
| 10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:19 | -5 | 9 | |
| 11 | 10 | 0 | 4 | 6 | 7:18 | -11 | 4 |
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 18 | |
| 2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:9 | 10 | 17 | |
| 3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:20 | -3 | 16 | |
| 4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 11:16 | -5 | 15 | |
| 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:17 | -1 | 14 | |
| 6 | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:13 | -4 | 12 | |
| 7 | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:13 | -2 | 12 | |
| 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:12 | -4 | 11 | |
| 9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:18 | -1 | 10 | |
| 10 | 10 | 1 | 5 | 4 | 5:13 | -8 | 8 | |
| 11 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:23 | -12 | 7 |