ACF Zapotlanejo
Mexiko
ACF Zapotlanejo Najnovšie Výsledky
Sezóna Štatistiky
Skórované góly
ACF Zapotlanejo strelí gól každých 60 minút v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo strelí v priemere 1.50 gólov za zápas
ACF Zapotlanejo je prvý tím, ktorý skóroval v 0% počas Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo sa nepodarilo skórovať v 31% na Mexico. Segunda Division
Inkassované góly
ACF Zapotlanejo inkasuje gól každých 32 minút na Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo inkasuje v priemere 2.81 gólov na zápas
ACF Zapotlanejo dosiahne 8% čistých kont na Mexico. Segunda Division
Nad / Pod Góly
Góly nad/pod sa počítajú z celkového počtu gólov v zápasoch, ktorých sa %team name% zúčastnil v %tournament name%.
ACF Zapotlanejo celkový počet gólov na zápas 4.31 v každom zápase na Mexico. Segunda Division
Percento zápasov s viac ako 2.5 gólmi je 85% pre ACF Zapotlanejo na Mexico. Segunda Division
Percento zápasov s menej ako 3.5 gólmi je 35% pre ACF Zapotlanejo na Mexico. Segunda Division
OTS Stats
ACF Zapotlanejo dosiahne, že oba tímy skórovali v 62% zápasov na Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo zaznamenáva, že oba tímy skórovali v prvom polčase v 31% zápasov na Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo zaznamenáva, že oba tímy skórovali v druhom polčase v 43% zápasov tohto tímu na Mexico. Segunda Division
Čas Gólov
ACF Zapotlanejo strelí najviac gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 21-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo strelí najviac gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo vidí najviac gólov strelených v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo vidí najviac inkasovaných gólov v zápasoch počas 16-30 minút, čo tvorí 0% gólov v Mexico. Segunda Division
Handicap Štatistiky
ACF Zapotlanejo zaznamenáva najväčší úspech v +2.5, dosahujúc 70% v Mexico. Segunda Division
V prvom polčase ACF Zapotlanejo zaznamenáva najväčší úspech v +1.5, dosahujúc 81% v Mexico. Segunda Division
V druhom polčase ACF Zapotlanejo zaznamenáva najvyšší výkon v +1.5, s 70% v Mexico. Segunda Division
Karty
ACF Zapotlanejo vyhráva kartami v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo má v priemere 0 kariet v zápasoch Mexico. Segunda Division
V prvom polčase ACF Zapotlanejo vyhráva kartami v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
V prvom polčase ACF Zapotlanejo má v priemere 0 kariet v zápasoch Mexico. Segunda Division
V druhom polčase ACF Zapotlanejo vyhráva kartami v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
V druhom polčase ACF Zapotlanejo priemerne 0 kariet v zápasoch Mexico. Segunda Division
Rohy Štatistiky
ACF Zapotlanejo vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Mexico. Segunda Division
V prvom polčase ACF Zapotlanejo vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Mexico. Segunda Division
V druhom polčase ACF Zapotlanejo vyhráva rohovými kopmi v 0% zápasov v Mexico. Segunda Division
ACF Zapotlanejo má v priemere 0.00 rohových kopov v zápasoch Mexico. Segunda Division
Štatistiky Hráča
- No data for selected season
ACF Zapotlanejo Tabuľka
| # | Tím | GP | V | R | P | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 21 | 2 | 3 | 71:16 | 55 | 74 | |
| 2 | 26 | 16 | 4 | 6 | 44:25 | 19 | 56 | |
| 3 | 26 | 14 | 8 | 4 | 46:19 | 27 | 54 | |
| 4 | 26 | 16 | 2 | 8 | 42:26 | 16 | 53 | |
| 5 | 26 | 14 | 4 | 8 | 49:34 | 15 | 49 | |
| 6 | 26 | 13 | 3 | 10 | 32:27 | 5 | 46 | |
| 7 | 26 | 10 | 7 | 9 | 40:41 | -1 | 39 | |
| 8 | 26 | 11 | 3 | 12 | 37:38 | -1 | 37 | |
| 9 | 26 | 8 | 7 | 11 | 38:42 | -4 | 32 | |
| 10 | 26 | 8 | 4 | 14 | 32:49 | -17 | 29 | |
| 11 | 26 | 8 | 2 | 16 | 30:55 | -25 | 28 | |
| 12 | 26 | 6 | 3 | 17 | 39:66 | -27 | 23 | |
| 13 | 26 | 6 | 2 | 18 | 39:73 | -34 | 21 | |
| 14 | 26 | 4 | 3 | 19 | 24:52 | -28 | 17 |
- Playoffs
- Qualification Playoffs