AC San Martin de Mendoza
Argentina
AC San Martin de Mendoza Siste Resultater
AC San Martin de Mendoza Kampoppsett
Sesong Statistikk
Scorerte mål
AC San Martin de Mendoza scorer et mål hver 130 minutter i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza scorer i gjennomsnitt 0.69 mål per kamp
AC San Martin de Mendoza er det første laget som scorer i 0% under Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza klarer ikke å score i 47% i Torneo Federal A
Innslupne mål
AC San Martin de Mendoza slipper inn et mål hver 84 minutter i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza slipper inn i gjennomsnitt 1.08 mål per kamp
AC San Martin de Mendoza oppnår 39% kamper uten baklengsmål i Torneo Federal A
Over / Under Mål
Over/under-mål beregnes ut fra det totale antallet mål i kamper som %team name% har deltatt i under %tournament name%.
AC San Martin de Mendoza totale mål per kamp 1.77 i hver kamp i Torneo Federal A
Prosentandelen av kamper med over 2.5 mål er 31% for AC San Martin de Mendoza i Torneo Federal A
Prosentandelen av kamper med under 3.5 mål er 85% for AC San Martin de Mendoza i Torneo Federal A
BTS Stats
AC San Martin de Mendoza oppnår at begge lag scorer i 39% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza registrerer at begge lag scorer i første omgang i 0% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza registrerer at begge lag scorer i andre omgang i 24% av kampene til dette laget i Torneo Federal A
Tid for Mål
AC San Martin de Mendoza scorer flest mål i kampene i løpet av 31-40 minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza ser flest mål scoret i kamper i løpet av 51-60 minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza ser flest innslupne mål i kamper i løpet av 31-40 minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza scorer flest mål i kampene i løpet av 31-45+ minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza ser flest mål scoret i kamper i løpet av 46-60 minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza ser flest innslupne mål i kamper i løpet av 31-45+ minutter, som utgjør 8% av målene i Torneo Federal A
Handicap Statistikk
AC San Martin de Mendoza oppnår mest suksess i +2.5, og oppnår 85% i Torneo Federal A
I første omgang oppnår AC San Martin de Mendoza mest suksess i +1.5, og oppnår 85% i Torneo Federal A
I andre omgang oppnår AC San Martin de Mendoza høyest ytelse i +1.5, med 100% i Torneo Federal A
Kort
AC San Martin de Mendoza vinner med kort i 8% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza har i gjennomsnitt 0.62 kort i kampene i Torneo Federal A
I første omgang vinner AC San Martin de Mendoza med kort i 0% av kampene i Torneo Federal A
I første omgang har AC San Martin de Mendoza i gjennomsnitt 0.15 kort i kampene i Torneo Federal A
I andre omgang vinner AC San Martin de Mendoza med kort i 8% av kampene i Torneo Federal A
I 2. omgang har AC San Martin de Mendoza et gjennomsnitt på 0.46 kort i kampene i Torneo Federal A
Hjørnespark Statistikk
AC San Martin de Mendoza vinner med cornere i 8% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza har i gjennomsnitt 1.00 cornere i kampene i Torneo Federal A
I første omgang vinner AC San Martin de Mendoza med cornere i 0% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza har i gjennomsnitt 0.54 cornere i kampene i Torneo Federal A
I andre omgang vinner AC San Martin de Mendoza med cornere i 8% av kampene i Torneo Federal A
AC San Martin de Mendoza har i gjennomsnitt 0.46 cornere i kampene i Torneo Federal A
Spiller Statistikk
- No data for selected season
AC San Martin de Mendoza Tabell
| # | Lag | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 6 | 3 | 5 | 16:13 | 3 | 21 | |
| 2 | 13 | 6 | 3 | 4 | 11:10 | 1 | 21 | |
| 3 | 13 | 5 | 5 | 3 | 13:9 | 4 | 20 | |
| 4 | 14 | 4 | 6 | 4 | 12:10 | 2 | 18 | |
| 5 | 13 | 3 | 7 | 3 | 14:13 | 1 | 16 | |
| 6 | 14 | 3 | 7 | 4 | 10:9 | 1 | 16 | |
| 7 | 13 | 4 | 4 | 5 | 12:14 | -2 | 16 | |
| 8 | 13 | 4 | 4 | 5 | 8:13 | -5 | 16 | |
| 9 | 13 | 3 | 5 | 5 | 9:14 | -5 | 14 |
- Main round
- Relegation Round
| # | Lag | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 12:4 | 8 | 16 | |
| 2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 9:1 | 8 | 15 | |
| 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:4 | 3 | 13 | |
| 5 | 7 | 3 | 3 | 1 | 12:7 | 5 | 12 | |
| 6 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:3 | 5 | 12 | |
| 7 | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:2 | 4 | 12 | |
| 8 | 6 | 3 | 3 | 0 | 5:2 | 3 | 12 | |
| 9 | 7 | 1 | 4 | 2 | 4:4 | 0 | 7 |
| # | Lag | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 6:5 | 1 | 9 | |
| 2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 3:7 | -4 | 9 | |
| 3 | 7 | 0 | 5 | 2 | 2:5 | -3 | 5 | |
| 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | -5 | 5 | |
| 6 | 6 | 0 | 4 | 2 | 2:6 | -4 | 4 | |
| 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3:11 | -8 | 4 | |
| 8 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 9 | 7 | 0 | 2 | 5 | 3:12 | -9 | 2 |