Esteghlal Khuzestan
Irak
Esteghlal Khuzestan Laatste resultaten
Seizoen Statistieken
Gescoorde Doelpunten
Esteghlal Khuzestan scoort elke 129 minuten in Pro League
Esteghlal Khuzestan scoort gemiddeld 0.70 doelpunten per wedstrijd
Esteghlal Khuzestan is het eerste team dat scoort in 35% tijdens Pro League
Esteghlal Khuzestan slaagt er niet in te scoren in 44% in Pro League
Tegendoelpunten
Esteghlal Khuzestan krijgt elke 90 minuten een doelpunt tegen in Pro League
Esteghlal Khuzestan krijgt gemiddeld 1.00 doelpunten tegen per wedstrijd
Esteghlal Khuzestan behaalt 40% clean sheets in Pro League
Boven / Onder Doelpunten
Boven / Onder Doelpunten worden berekend uit het totaal aantal wedstrijdgoals voor wedstrijden waarin Esteghlal Khuzestan heeft deelgenommen in Pro League
Esteghlal Khuzestan totale doelpunten per wedstrijd 1.70 elke wedstrijd in Pro League
Het percentage wedstrijden met meer dan 2.5 doelpunten is 22% voor Esteghlal Khuzestan in Pro League
Het percentage wedstrijden met minder dan 3.5 doelpunten is 92% voor Esteghlal Khuzestan in Pro League
BTTS stats
Esteghlal Khuzestan behaalt dat beide teams scoren in 35% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan registreert dat beide teams scoren in de eerste helft in 9% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan heeft beide teams die scoren in de tweede helft in 9% van de wedstrijden van dit team in Pro League
Tijd van Doelpunten
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste doelpunten in wedstrijden tijdens de 41-50 minuten, goed voor 35% van de doelpunten in Pro League
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste doelpunten gescoord in wedstrijden tijdens de 41-50 minuten, goed voor 18% van de doelpunten in Pro League
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste tegendoelpunten in wedstrijden tijdens de 21-30 minuten, goed voor 22% van de doelpunten in Pro League
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste doelpunten in wedstrijden tijdens de 46-60 minuten, goed voor 48% van de doelpunten in Pro League
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste doelpunten gescoord in wedstrijden tijdens de 46-60 minuten, goed voor 27% van de doelpunten in Pro League
Esteghlal Khuzestan ziet de meeste tegendoelpunten in wedstrijden tijdens de 16-30 minuten, goed voor 31% van de doelpunten in Pro League
Handicap Statistieken
Esteghlal Khuzestan boekt het meeste succes in de +2.5, met een score van 96% in Pro League
In de eerste helft boekt Esteghlal Khuzestan het meeste succes in de +1.5, met een score van 87% in Pro League
In de tweede helft behaalt Esteghlal Khuzestan de hoogste prestaties in de +1.5, met 92% in Pro League
Kaarten
Esteghlal Khuzestan wint met kaarten in 0% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan heeft gemiddeld 0 kaarten in wedstrijden van Pro League
In de eerste helft wint Esteghlal Khuzestan met kaarten in 0% van de wedstrijden in Pro League
In de eerste helft heeft Esteghlal Khuzestan gemiddeld 0 kaarten in wedstrijden van Pro League
In de tweede helft wint Esteghlal Khuzestan met kaarten in 0% van de wedstrijden in Pro League
In de tweede helft heeft Esteghlal Khuzestan gemiddeld 0 kaarten in wedstrijden van Pro League
Hoekschop Statistieken
Esteghlal Khuzestan wint met corners in 0% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan heeft gemiddeld 0.00 corners in wedstrijden van Pro League
In de eerste helft wint Esteghlal Khuzestan met corners in 0% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan heeft gemiddeld 0.00 corners in wedstrijden van Pro League
In de tweede helft wint Esteghlal Khuzestan met corners in 0% van de wedstrijden in Pro League
Esteghlal Khuzestan heeft gemiddeld 0.00 corners in wedstrijden van Pro League
Speler Statistieken
H2H statistieken
Team concurrent
Meeste doelpuntenmakers
Esteghlal Khuzestan Tabel
| # | Team | GW | W | T | V | D | DV | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 11 | 8 | 3 | 29:16 | 13 | 41 | |
| 2 | 22 | 10 | 9 | 3 | 30:12 | 18 | 39 | |
| 3 | 22 | 11 | 6 | 5 | 24:13 | 11 | 39 | |
| 4 | 23 | 10 | 6 | 7 | 24:24 | 0 | 36 | |
| 5 | 22 | 9 | 8 | 5 | 27:19 | 8 | 35 | |
| 6 | 22 | 9 | 7 | 6 | 23:19 | 4 | 34 | |
| 7 | 22 | 7 | 10 | 5 | 21:16 | 5 | 31 | |
| 8 | 23 | 8 | 6 | 9 | 25:27 | -2 | 30 | |
| 9 | 23 | 7 | 8 | 8 | 22:24 | -2 | 29 | |
| 10 | 22 | 7 | 8 | 7 | 13:21 | -8 | 29 | |
| 11 | 22 | 6 | 7 | 9 | 16:23 | -7 | 25 | |
| 12 | 23 | 5 | 9 | 9 | 15:21 | -6 | 24 | |
| 13 | 22 | 5 | 7 | 10 | 14:21 | -7 | 22 | |
| 14 | 23 | 3 | 13 | 7 | 15:19 | -4 | 22 | |
| 15 | 21 | 3 | 10 | 8 | 12:19 | -7 | 19 | |
| 16 | 22 | 3 | 6 | 13 | 13:29 | -16 | 15 |
- Champions League Elite
| # | Team | GW | W | T | V | D | DV | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 19:10 | 9 | 24 | |
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 19:6 | 13 | 24 | |
| 3 | 11 | 6 | 5 | 0 | 15:4 | 11 | 23 | |
| 4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:10 | 3 | 20 | |
| 5 | 11 | 5 | 5 | 1 | 13:6 | 7 | 20 | |
| 6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 19 | |
| 7 | 11 | 5 | 4 | 2 | 11:12 | -1 | 19 | |
| 8 | 11 | 5 | 3 | 3 | 12:8 | 4 | 18 | |
| 9 | 11 | 5 | 3 | 3 | 10:6 | 4 | 18 | |
| 10 | 12 | 4 | 6 | 2 | 14:13 | 1 | 18 | |
| 11 | 11 | 4 | 4 | 3 | 9:7 | 2 | 16 | |
| 12 | 12 | 3 | 5 | 4 | 7:8 | -1 | 14 | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 7:8 | -1 | 12 | |
| 14 | 10 | 2 | 6 | 2 | 6:5 | 1 | 12 | |
| 15 | 12 | 1 | 7 | 4 | 10:13 | -3 | 10 | |
| 16 | 11 | 2 | 4 | 5 | 6:10 | -4 | 10 |
| # | Team | GW | W | T | V | D | DV | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 12:5 | 7 | 21 | |
| 2 | 11 | 4 | 5 | 2 | 10:6 | 4 | 17 | |
| 3 | 12 | 4 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 16 | |
| 4 | 11 | 3 | 6 | 2 | 11:6 | 5 | 15 | |
| 5 | 11 | 4 | 2 | 5 | 10:13 | -3 | 14 | |
| 6 | 11 | 2 | 7 | 2 | 11:10 | 1 | 13 | |
| 7 | 11 | 2 | 6 | 3 | 5:6 | -1 | 12 | |
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:15 | -3 | 12 | |
| 9 | 12 | 2 | 5 | 5 | 12:14 | -2 | 11 | |
| 10 | 11 | 3 | 2 | 6 | 8:11 | -3 | 11 | |
| 11 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:13 | -5 | 10 | |
| 12 | 11 | 2 | 4 | 5 | 7:13 | -6 | 10 | |
| 13 | 11 | 2 | 4 | 5 | 2:9 | -7 | 10 | |
| 14 | 11 | 2 | 3 | 6 | 7:16 | -9 | 9 | |
| 15 | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:14 | -8 | 7 | |
| 16 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:19 | -12 | 5 |
Esteghlal Khuzestan Ploeg
No data for selected season
- Gespeelde wedstrijden
- Totaal aantal doelpunten
- Assists
- Gele Kaarten
- Rode Kaarten
- Vervangende Verschijningen