closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup
v

Правова інформація

 

Права інтелектуальної власності

Всі права, включаючи авторське право та права на бази даних, веб-сайту footboom.com та його змісту належать IRP INVEST LIMITED на підставі відповідних ліцензій, або згідно права використання в відповідно до статті 21 Закону України «Про авторське право та суміжні права». Відвідуючи веб-сайт footboom.com, ви погоджуєтесь отримувати ці матеріали виключно для свого особистого, але не для комерційного чи публічного використання.

За винятком вищезазначених умов, ви зобов'язуєтеся не копіювати, не зберігати на будь-якому носії (у тому числі і на іншому веб-сайті), не поширювати, не транслювати, не ретранслювати, не видавати в ефір, не змінювати або демонструвати публічно ніякий матеріал або елемент веб-сайту footboom.com без попередньої письмової згоди IRP INVEST LIMITED або відповідно до Закону України «Про авторське право та суміжні права» і з будь-яким іншим законодавством, яке набуде чинності замість цього закону.

 

Інформація для правовласників

IRP INVEST LIMITED негативно ставиться до будь-якого порушення авторських прав на веб-сайті footboom.com. Усі матеріали (фото, відео, текст), розміщені на цьому веб-сайті, отримані або на підставі відповідних ліцензій, або з відкритих джерел в Інтернеті в порядку ст. 21 Закону України «Про авторське право та суміжні права» (далі – «Закон») та розміщені виключно для ознайомлення.

При цьому, згідно з частиною 4 статті 21 Закону, без згоди автора, але з обов'язковою вказівкою імені автора та джерела запозичення допускається відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне сповіщення або інше публічне відтворення творів, побачених або почутих у ході таких подій в обсязі, виправданому інформаційною метою.

У випадку, якщо Ви є власником будь-якого матеріалу, розміщеного на веб-сайті footboom.com, і не бажаєте, щоб цей матеріал поширювався без Вашої згоди, ми будемо раді надати Вам сприяння. Тому, якщо Ви є власником виняткових майнових прав, включаючи:

виключне право на відтворення;

виключне право на поширення;

виключне право на публічний показ;

виключне право на доведення до загальної інформації.

і Ви виявили на веб-сайті footboom.com неправомірно розміщений матеріал, права на використання якого належать Вам або особі, представником якої Ви є, надішліть повідомлення про це Abuse Team footboom.com на електронну пошту: [email protected].

Рекомендований зміст листа:

1. Дані про матеріал (продукт):

1.1. Назва – російська та англійська (у разі наявності англійської версії).

1.2. Офіційна сторінка в інтернеті або сторінка-першоджерело.

2. Дані про правовласника:

2.1. Повне найменування фізичної/юридичної особи.

2.2. Поштова адреса (у разі розбіжності юридичної та поштової адреси – обов'язкова вказівка ​​юридичної адреси).

2.3. Веб-сайт правовласника в Інтернеті.

2.4. Ліцензія на право діяльності (якщо така діяльність ліцензується в установленому законом порядку).

2.5. Контактна особа правовласника (ПІБ, посада, контактна інформація).

3. Дані особи, які подають лист:

3.1. Прізвище, ім'я, по-батькові.

3.2. Займана посада.

3.3. Номер телефону.

3.4. E-mail.

3.5. Копія довіреності на дії від імені Правовласника (не потрібна, у разі якщо особа, яка подає скаргу – уповноважений співробітник компанії Правовласника).

4. Дані претензії:

4.1. Адреса сторінки веб-сайту footboom.com, яка містить матеріал (продукт), що порушує права.

4.2. Опис суті порушення прав.

 

Після отримання Вашого повідомлення, з коректно та максимально заповненою інформацією, Ваш лист обов'язково буде розглянуто і на вказані в листі контактні дані буде направлено відповідь про результати проведених дій (або додатковий запит на інформацію, якщо вона потрібна).

>

Згідно з чинними нормами законодавства України, IRP INVEST LIMITED готове розглянути спірні питання в рамках досудового (претензійного чи іншого) порядку регулювання.

Рейтинг букмекеров

Прогнозы

Все прогнозы
FREEBET 300 грн
Забрать подарок →