closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Григорій Козловський: "За "Інтер" грали 12 збірників різних країн Європи, але українські діти показали характер"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Григорій Козловський: "За "Інтер" грали 12 збірників різних країн Європи, але українські діти показали характер"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
399
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Президент "Руху" Григорій Козловський в коментарі пресслужбі клубу поділився враженнями від перемоги команди (U-19) в матчі Юнацької ліги УЄФА проти міланського "Інтера".

– Після такої перемоги пульс насправді зашкалює. Хочу подякувати хлопцям. Враховуючи ті кадрові проблеми, з яким зіткнулася команда, фактично випали три основні футболісти. Було важко, але у хлопців горів вогонь, вони билися, як козаки. За честь клубу, за честь країни. Я думаю, що в такої команди, в таких хлопців є майбутнє. Такі футболісти направду прославлятимуть нашу країну. Я гордий за них, за характер, який показала наша команда.

Ця гра та результат є також відповіддю тим скептикам, які з недовірою ставилися до нашого потрапляння в Юнацьку лігу УЄФА, а ще скептичніше ставилися до результатів. Я гордий, що ми не підвели тих, хто в нас вірив. А ще за те, що скептиків, які нам не вірили, ми тепер зробили нашими симпатиками.

Справді – для нас, це як сон. І цей сон триває. Я сказав хлопцям у роздягальні: я дякую Богу та молю Бога, щоби ми ще довго не прокидалися. Думаю, що цей сон буде тривати. І не тільки цього року, а й у майбутньому. Бо наша Академія, діти, яких ми виховуємо, направду мають майбутнє. Цей фанатизм, ця віра в наших українських хлопців передаються футболістам.

Ви бачили, за "Інтер" грали 12 збірників різних країн Європи. Це зібрані футболісти – з Ірландії, Сербії, Хорватії, Франції, інших країн. А в нас – наші рідненькі українські дітки, які, власне, в таких матчах стають справжніми футболістами. Я насправді гордий за наш український футбол! Незважаючи на всі проблеми, на війну, яка триває у нас, він живе та бореться.

 

Читай також: Юнацька ліга УЄФА. "Рух" - "Інтер" 1:1 (по пенальті 4:3). Відеоогляд матчу
Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →