closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
closer-popup
footboom
Регистрация
Поля отмечены звездочками * обязательны для заполнения

Ваша відповідь збережена
Зробіть, будь ласка, прогноз для майбутніх матчів
successful

Спасибо!

Готово! Проверьте свою электронную почту, чтобы узнать о специальном предложении!
closer-popup

Андрій Воробей: "Судаков переплюне Зінченка та Мудрика: і за вартістю, і за грою у топ-клубах Європи"

Андрій Воробей: "Судаков переплюне Зінченка та Мудрика: і за вартістю, і за грою у топ-клубах Європи"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
950
1
Фавбет Бонус 10 000 грн
получить

Легенда Шахтаря та колишній нападник збірної України Андрій Воробей оцінив турнірні шанси команди Реброва після перемоги над Північною Македонією, і не тільки.

"Яремчук, якщо чесно, не тягне рівень збірної. Я думаю, доцільніше було б випустити Ваната у другому таймі"

– Андрію, ваші перші враження від матчу Україна – Північна Македонія?

– Насамперед хочу привітати всю нашу країну з перемогою. Це важливо у наш непростий час. Головне – що наша команда заробила три очки.

– Чи здивував вас Ребров стартовим складом, можливо, ви сподівалися побачити Бущана у воротах та Яремчука у нападі?

– Для мене склад був абсолютно прогнозований. Я, як нападник, можу сказати, що Довбик перебуває зараз в оптимальній формі. Яремчук, якщо чесно, не тягне рівень збірної.

Я думаю, доцільніше було б випустити Ваната у другому таймі, аніж Яремчука. Якщо ми хочемо за рік отримати топового форварда, то треба потроху підтягувати Ваната – Влад зараз у непоганій формі.

– Давайте розберемо забиті голи Судакова та Караваєва.

– Судаков показав, що треба бити у будь-якій ситуації: чи то у штрафному, чи з далекої дистанції. Статися може все, що завгодно, і рикошет це підтвердив. 

Щодо Караваєва, то таких футболістів, які бачать поле, – дуже мало, відсотків 10, а то й менше. Він серйозно оцінив ситуацію та зіграв дуже нестандартно. Це був шедевр! Караваєв поставив красиву крапку у цій грі. Йому можна співати дуже багато дифірамбів після такого голу, але давайте цього робити не будемо, вже потрібно готуватися до Мальти.

"Лева матчу" віддам Трубіну. Якби не його сейви та надійність, то для нас могло все закінчитися плачевно"

– Як думаєте, Зубкову вдалося повноцінно замінити Циганкова та Ярмоленка на правому фланзі?

– Ярмоленко – досвідчений гравець, але останнім часом він не дуже виблискував, хіба тільки в чемпіонаті України, рівень якого сильно впав. А ось Циганкова замінити не вдалось. Віктор явно посилив би гру проти Північної Македонії. На сьогоднішній момент він провідний гравець Жирони та показує класний футбол. Його дуже не вистачало збірній.

Читай також: Тарас Степаненко: "Мудрик все на стільки швидко робить, що не помічає, що відбувається навколо нього. Іноді можна зіграти простіше"

– Кому віддасте нагороду "Лев матчу"?

– Безсумнівно Трубіну! Проти Північної Македонії ми грали неоднозначно, десь у нас виходило, десь – ні. Україна дозволила македонцям створити багато моментів наприкінці першого тайму. Слава Богу, врятував Трубін, за що йому велике спасибі. Якби не його сейви та надійність, то для нас могло все закінчитися плачевно.

Також можу відзначити Судакова та Забарного, який непогано зіграв у захисті.

– До цього матчу першим номером збірної був Бущан. Чи вже можна сказати, що Трубін виграв у нього конкуренцію?

– Сказати, що виграв не можна. Без конкуренції немає зростання, тому не можна розслаблятися та почуватися незамінним. Трубін сьогодні показав, що є одним із найкращих воротарів, як і Бущан. Лунін також мав непогані матчі за Реал, але зараз його не випускає Анчелотті.

Я вважаю, що Ребров зі своїм тренерським штабом ухвалив правильне рішення, випустивши Трубіна, і це нам допомогло. Але я не можу сказати, що Трубін зараз номер 1 у збірній.

"Мудрик як дитина, з ним треба розмовляти та водити його за ручку, хоч він і коштує 100 мільйонів"

– Чи були такі гравці у збірній України, хто вас розчарував у вчорашньому матчі?

– Я би більше вимагав від Мудрика та Зінченка. Вони вчора нічого не показали. Мудрик мав пару проходів, але його гра в обороні не витримує жодної критики. Його можна критикувати дуже довго.

Я чекаю від Мудрика набагато більшого. У сучасному футболі потрібно вміти грати не лише в атаку, а й у захисті та середині. Те саме стосується і Зінченка, проти македонців він мало рухався.

Збірна України взагалі виглядала якоюсь втомленою. Зараз розпал чемпіонату та зіграно лише перші тури в Лізі чемпіонів, то звідки взялася втома? Можливо було важке поле, але наші хлопці рухалися дуже тяжко. Я хочу побачити наших гравців агресивнішими, вони повинні викладатися усі 90 хвилин.

Читай також: Олександр Караваєв: "Хлопці в шоці від мене. Сам був у шоці легкому"

– Повернімося до Мудрика. Статистичний портал SofaScore визнав його найгіршим гравцем матчу. У Челсі Михайло теж не сяє, тільки недавно забивши перший гол, хоча чекають від нього багато. На вашу думку, в чому його проблема?

– До нього потрібен індивідуальний підхід, а можливо – і психолог. Він як дитина, з ним треба розмовляти та водити його за ручку, хоч він і коштує 100 мільйонів. Насправді його трохи переоцінили, але маємо те, що маємо.

Занадто рано на Мудрика одягли лаври лідера та топ-гравця. Йому ще працювати та працювати – через піт і через "не можу". Тільки так він досягне результату. Так, у Мудрика є шалені дані, швидкість, бачення, але в нього не вистачає сірої речовини в голові для прийняття рішень. Це приходить з часом.

– Чи не міг Мудрик упіймати зірку? Адже, якщо дивитися його недавнє інтерв’ю з відповідями "на відчепися", можна таке припустити…

– На нього зараз чиниться великий тиск. Можливо, Мудрику було рано переходити до такого топ-клубу як Челсі. Можливо, ідеальним варіантом був Арсенал. Але сталося так, як сталося. Тепер Михайлу треба пройти через це.

Перебороти тиск Мудрик може лише тренуваннями, працею та своїм бажанням.

"Повірте, Судаков переплюне Зінченка та Мудрика: і за вартістю, і за грою у топ-клубах Європи"

– Що скажете про його друга - Судакова?

– Судаков – інша історія. Ми не бачимо від нього таких яскравих дій, як від Мудрика, але це реально пахар. Гравці поділяються на дві категорії – ті, хто грає на піаніно, та ті, хто його носить. Ось Судаков це той, хто носить піаніно. Георгій – це робоча конячка, він виконує великий обсяг роботи. Судаков зараз важливий гравець та майбутнє збірної України.

Якщо він не зупиниться у своєму розвитку та прогресуватиме далі, то це буде топ-гравець. Повірте, Судаков переплюне Зінченка та Мудрика: і за вартістю, і за грою у топ-клубах Європи.

Читай також: Тарас Степаненко: "Біжу і думаю: "Караваєв, куди ти б'єш"?

– За інформацією закордонних ЗМІ, Судаковим цікавляться Ювентус, Арсенал, Манчестер Сіті, Брайтон та низка португальських клубів. Йому вже варто переходити до топ-чемпіонату?

– До англійського чемпіонату він ще не готовий. В АПЛ дуже складно відразу адаптуватися та заграти. Мені здається, йому підходить Бундесліга та Серія А. Ось Ювентус – це непоганий варіант для Судакова. Туринський клуб може бути перехідною ланкою для Георгія. Якщо його кинути відразу в топку в Англію, то може вийти "Мудрик №2".

"В УАФ багато чого треба міняти. В Асоціації є дуже багато "але", про які всі знають, але бояться сказати"

– У збірній зараз трійка форвардів – Довбик, Яремчук, Ванат. Ви бачите когось із українських форвардів, хто може скласти їм конкуренцію?

– Якби УАФ давала більше часу для перегляду футболістів у товариських іграх, то можна було б назбирати гравців. Але Асоціація каже, що нібито немає фінансування, хоча куди воно зникло незрозуміло. У кожному клубі УПЛ є футболісти, яких слід дивитися. Але явних зірок на заміну Довбику, Яремчуку, Ванату я не бачу.

– Якщо ви торкнулися теми УАФ, то яка ваша думка навколо ситуації, коли Павелко та Запісоцький перебувають у СІЗО? Владу в Асоціації вже час міняти?

– Я не вдаватимусь в деталі, але скажу, що розвиток футболу у нас зупинився. Чому? Це вже питання до керівників УАФ.

– Багато розмов, що новим головою УАФ стане Андрій Шевченко. Як думаєте, йому вдасться змінити систему на краще?

– Думаю, в УАФ багато чого треба міняти. В Асоціації є дуже багато "але", про які всі знають, але бояться сказати. Чи вийде у Шевченка щось змінити? Тут справа не лише у керівниках. Якщо глибше копнути, то в УАФ великі джунглі.

– Думаю, якщо прийде Шевченко, то людей Павелка приберуть із УАФ.

– Не треба міняти прямо всіх. Фахівці, які реально розуміються на проблемах футболу, мають залишатися. А ось корупціонерів треба негайно виключити із Асоціації .

Читай також: Аріян Адемі: "Україна перемогла нас тільки за рахунок кращої реалізації"

"У матчі проти Італії нам треба проявити бажання, характер та український дух!"

– Повертаємось до збірної. Які турнірні перспективи у нашої команди? Путівку на Євро розіграємо з Італією у очному матчі?

– Давайте про Італію поговоримо за тиждень. Спочатку потрібно налаштуватися на Мальту. Нам потрібно забивати мальтійцям, і якнайбільше, щоб покращити різницю м'ячів. Якщо ми не обіграємо Мальту, то всі інші ігри просто нанівець.

Але, звичайно, у підсвідомості ми розуміємо, що все вирішуватиметься у матчі з Італією. Будемо сподіватися, що англійці та македонці відберуть очки у "Скуадри Адзурри", і нам буде трохи легше.

– Які у нас шанси проти Італії, якщо нам потрібна буде лише перемога? Першу гру Україна програла, на перший погляд, без шансів.

– Шанси є завжди. Ми мали моменти проти Італії, просто не правильно їх використали. Нам треба проявити бажання, характер та український дух! На гру потрібно вийти і налаштуватися, як на останній матч у житті, а йти з поля ми маємо з почуттям виконаного обов'язку.

Коли всі гравці це усвідомлять, то буде результат. У цьому випадку нам не буде страшна ні Італія, ні Франція, ні будь-які інші топ-збірні. Потенціал у нашої команди дуже великий – просто нереальний. Ми обігравали багато топових збірних завдяки характеру та бажанню.

"В останніх іграх Шахтаря мене дивує Ракицький ‒ "дідок" і лідер команди, який своїм духом заводить хлопців"

– Давайте трохи поговоримо про чемпіонат. В турнірній таблиці УПЛ зараз неймовірна інтрига, давно такого не було. Хто із команд вам імпонує сьогодні найбільше?

– Зараз лихоманить усі команди. Мені дуже подобається, як грає Чорноморець. На першому місці йде Кривбас, але їх ігри я не дивився, так що оцінювати не буду. Рівень футболу в Україні впав та топових клубів немає, з будь-якою командою складно грати. Наразі я навіть не можу назвати явного лідера у чемпіонаті.

Читай також: Василь Кобін: "Важливо не вийти проти "Мальти" з шапкозакидацьким настроєм"

– Тобто цього сезону у нас з'явиться свій Лестер, і УПЛ може виграти Кривбас, Полісся чи Чорноморець?

– Думаю, подвигу Лестера у нас не буде. Довгу дистанцію ці клуби не витримають. Потенціал у Шахтаря та Динамо вищий і лава запасних більша. Тому сюрпризів у боротьбі за чемпіонство очікувати не варто, але в окремих матчах сюрпризи обов'язково будуть.

– Що скажете про ваш рідний Шахтар? Багато вболівальників критикують ван Леувена за невиразну гру.

– Прийшов новий тренер зі своїм баченням, команда перебудовується. Ван Леувену потрібно дати час, щоб гравці зрозуміли його вимоги. На жаль, часу в нього немає, бо для такого клубу, як Шахтар, результат потрібний тут і зараз. Команда знаходиться під навантаженням і по-іншому грає, тому такі неоднозначні результати.

– Хто вам імпонує серед гравців нинішнього Шахтаря?

– Без Степаненка важко уявити середину поля Шахтаря. Судаков зараз у непоганій формі і показав це у грі за збірну. Але мене в останніх іграх дивує Ракицький. Він – "дідок" і лідер команди, який своїм духом заводить хлопців. Ракицький та Степаненко мають вести за собою молодь. Уся надія на них!

– Зараз у Шахтарі немає таких яскравих форвардів, якими свого часу були ви та Ателькін. Хто вам імпонує серед нинішніх нападників "гірників"?

– На перспективу я виокремлю Траоре. Мені він подобається – потужний нападник, хоча дуже травматичний. Це трохи вибиває його з колії.

Сікану ще багато потрібно працювати над собою. Перспектив він має багато, але себе ще не реалізував. Сікан показує лише 30% своїх можливостей, і з ним теж потрібно працювати індивідуально. Йому ще рости та рости.

Щодо Келсі, то він молодий форвард і в останніх матчах отримував мало часу, тому про нього мені важко судити. Особливо він не вирізнявся.

"Супрягу та Бесєдіна психологічно зламав Луческу? Я такого не казав. Це сказали ви"

– Не боїтеся, що Сікан повторить шлях Бесєдіна та Супряги, яким багато видавалося авансів, а в результаті вони стали героями мемів через свої сухі серії?

– Нападник має забивати та не звертати увагу на те, що про нього говорять. Головний показник форварда – це голи. Також важливу роль відіграє тренер. Якщо тренер віритиме в нападника, то він забиватиме навіть при поганій грі. Це неминуче.

– Виходить, що Супрягу та Бесєдіна психологічно зламав Луческу?

– Я такого не казав. Це сказали ви.

– Як ви вважаєте, Луческу вже час іти на пенсію? Можливо, головним тренером Динамо варто призначити Шовковського?

– Я не цікавлюся внутрішньою кухнею Динамо і не знаю, наскільки хороший тренер Шовковський, тому не можу його рекомендувати. Луческу – однозначно хороший тренер, а як людина – це вже інше питання.

– Які у вас були проблеми із Луческу у Шахтарі? Федецький казав, що він завжди винними робив українців і здував пилинки з бразильців.

– Я не хочу про це говорити. Луческу – шановна людина, яка досягла гарних результатів, але людські стосунки у мене з ним не склалися. Так буває.

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (1) Все комментарии

Дуже гарне і цікаве вью. Особливо "зачепила" тема УАФ: "розвиток футболу у нас зупинився" - ось що турбує найбільше. Якщо не піклуватися про себе сьогодні - завтра може не бути

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

Лента новостей

27 апреля
18:36
"Майнц" - "Кельн". Анонс и прогноз матча
18:31
"Ноттингем Форест" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
18:30
Владислав Ванат: "Я очень жду игры "Шахтера" именно в Днепре"
18:10
Желько Любенович: "Мы успели за пять дней подготовиться к "Черноморцу"
18:06
"Ренн" - "Брест". Анонс та прогноз матчу
17:53
Чемпионат Украины. "Минай" – "Черноморец" 2:0. Видеообзор матча
17:47
УПЛ. 26-й тур. Разгром ЛНЗ
17:44
Чемпионат Испании. "Лас-Пальмас" – "Жирона" 0:2. Видеообзор матча
17:44
ЛНЗ - "Шахтер" 0:3. Сикан-киллер
17:38
Юрий Максимов: "Очеретько нам очень помогает, но должна быть ротация"
17:36
Чемпионат Испании. 33-й тур. Арда Гюлер приносит "Реалу" победу в Сан-Себастьяне
17:22
Александр Шовковский: "Команда понимала, что нам нужно начинать с 0:1"
17:10
Первая лига. "Металлист" - "Кремень" 2:1. Видеообзор матча
17:10
Чемпионат Украины. ЛНЗ – "Шахтер" 0:2. Голы Даниила Сикана и Георгия Судакова (Видео)
16:52
Довбик забил свой 19-й гол в Ла Лиге
16:50
"Рух" - "Верес": стартовые составы
16:49
"Боруссия" (М) - "Унион". Анонс и прогноз матча
16:40
Чемпионат Украины. "Днепр-1" – "Динамо" 1:2. Видеообзор матча
16:33
Вторая лига. 26-й тур. "Звягель" спас игру с "Дружбой"
16:30
"Страсбур" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
16:25
Владислав Кабаев: "В перерыве Ярмоленко очень сильно нас завел"
16:15
"Клермон Фут" – "Реймс". Анонс и прогноз матча
16:14
Первая лига. 6-й тур (второй этап). Неудача "Левого берега", успех "Ингульца"
16:12
"Борнмут" - "Брайтон". Анонс и прогноз матча
Больше новостей
27 апреля
18:30
Владислав Ванат: "Я очень жду игры "Шахтера" именно в Днепре"
18:10
Желько Любенович: "Мы успели за пять дней подготовиться к "Черноморцу"
17:53
Чемпионат Украины. "Минай" – "Черноморец" 2:0. Видеообзор матча
17:47
УПЛ. 26-й тур. Разгром ЛНЗ
17:44
ЛНЗ - "Шахтер" 0:3. Сикан-киллер
17:38
Юрий Максимов: "Очеретько нам очень помогает, но должна быть ротация"
17:22
Александр Шовковский: "Команда понимала, что нам нужно начинать с 0:1"
17:10
Чемпионат Украины. ЛНЗ – "Шахтер" 0:2. Голы Даниила Сикана и Георгия Судакова (Видео)
17:10
Первая лига. "Металлист" - "Кремень" 2:1. Видеообзор матча
16:52
Довбик забил свой 19-й гол в Ла Лиге
16:50
"Рух" - "Верес": стартовые составы
16:40
Чемпионат Украины. "Днепр-1" – "Динамо" 1:2. Видеообзор матча
16:33
Вторая лига. 26-й тур. "Звягель" спас игру с "Дружбой"
16:25
Владислав Кабаев: "В перерыве Ярмоленко очень сильно нас завел"
16:14
Первая лига. 6-й тур (второй этап). Неудача "Левого берега", успех "Ингульца"
16:12
Роман Григорчук: "Сейчас команда расстроена, "Черноморцу" нужно выдержать такой удар"
15:58
Артем Бондаренко получил травму в матче против ЛНЗ – игрока отвезли в больницу
15:54
"Карпаты" - в Премьер-лиге!
15:40
Артем Довбик не реализовал пенальти в матче с "Лас-Пальмасом"
15:40
"Днепр-1" – "Динамо" 1:2. Драматическое дерби бывших тренеров-одноклубников
14:56
"Минай" - "Черноморец" 2:0. Уже не последние
14:52
Чемпионат Украины. "Минай" – "Черноморец" 2:0. Гол Артура Ременяка (Видео)
14:38
ЛНЗ – "Шахтер": стартовые составы
14:22
Артем Довбик – в "старте" "Жироны" на матч против "Лас-Пальмаса", Виктор Цыганков – в запасе
Больше новостей
27 апреля
18:36
"Майнц" - "Кельн". Анонс и прогноз матча
18:31
"Ноттингем Форест" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
18:06
"Ренн" - "Брест". Анонс та прогноз матчу
17:44
Чемпионат Испании. "Лас-Пальмас" – "Жирона" 0:2. Видеообзор матча
17:36
Чемпионат Испании. 33-й тур. Арда Гюлер приносит "Реалу" победу в Сан-Себастьяне
16:52
Довбик забил свой 19-й гол в Ла Лиге
16:49
"Боруссия" (М) - "Унион". Анонс и прогноз матча
16:30
"Страсбур" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
16:15
"Клермон Фут" – "Реймс". Анонс и прогноз матча
16:12
"Борнмут" - "Брайтон". Анонс и прогноз матча
16:06
"Тоттенхэм" - "Арсенал". Анонс и прогноз матча
16:01
"Лорьян" - "Тулуза". Анонс и прогноз матча
16:01
"Болонья" - "Удинезе". Анонс и прогноз матча
15:40
Артем Довбик не реализовал пенальти в матче с "Лас-Пальмасом"
15:25
Хулен Лопетеги может возглавить "Милан" - La Gazzetta dello Sport
15:12
"Реал" отказался от трансфера Альфонсо Дэвиса
15:10
"Кадис" – "Мальорка". Анонс и прогноз матча
14:33
"Генк" - "Брюгге". Анонс и прогноз матча
14:22
Артем Довбик – в "старте" "Жироны" на матч против "Лас-Пальмаса", Виктор Цыганков – в запасе
14:01
"Метц" – "Лилль". Анонс и прогноз матча
13:40
Карло Анчелотти - Кепе: "Сомневался, стоит ли тебе играть в матче с "Реал Сосьедадом", или лучше было выпустить Лунина, но ты меня впечатлил"
13:31
"Интер" - "Торино". Анонс и прогноз матча
12:55
Лунин отреагировал на игру Кепы в матче против "Реал Сосьедада"
12:01
"Атлетико" – "Атлетик". Анонс и прогноз матча
Больше новостей
27 апреля
01:00
Кудровка - Металлург-2: прямая трансляция матча
01:00
Васт - Чайка: прямая трансляция матча
01:00
Спорт Ресифе - Вила Нова: прямая трансляция матча
01:00
Итуано - Операрио Ферровиарио: прямая трансляция матча
02:00
Аваи - Сантос: прямая трансляция матча
03:00
Гуарани - Шапекоэнсе: прямая трансляция матча
12:00
Тобол - Женис: прямая трансляция матча
12:00
Буковина - Диназ: прямая трансляция матча
12:15
Тростянец - Локомотив: прямая трансляция матча
12:30
СК Полтава - Карпаты: прямая трансляция матча
13:00
Днепр-1 - Динамо: прямая трансляция матча
13:00
Минай - Черноморец: прямая трансляция матча
13:00
Подолье - Чернигов: прямая трансляция матча
13:00
Мафра - Оливейренсе: прямая трансляция матча
13:30
Левый берег - Нива: прямая трансляция матча
13:45
Скала 1911 - ЮКСА: прямая трансляция матча
14:00
Айнтрахт - Гамбург: прямая трансляция матча
14:00
Хольштайн - Кайзерслаутерн: прямая трансляция матча
14:00
Падерборн - Эльферсберг: прямая трансляция матча
14:00
Ингулец - Прикарпатье: прямая трансляция матча
14:30
Вест Хэм - Ливерпуль: прямая трансляция матча
14:30
Атырау - Кызыл-Жар: прямая трансляция матча
14:30
Туран - Астана: прямая трансляция матча
14:30
Дружба - Звягель: прямая трансляция матча
Больше новостей
27 апреля
18:36
"Майнц" - "Кельн". Анонс и прогноз матча
18:31
"Ноттингем Форест" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
18:06
16:49
"Боруссия" (М) - "Унион". Анонс и прогноз матча
16:30
"Страсбур" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
16:15
"Клермон Фут" – "Реймс". Анонс и прогноз матча
16:12
"Борнмут" - "Брайтон". Анонс и прогноз матча
16:06
"Тоттенхэм" - "Арсенал". Анонс и прогноз матча
16:01
"Болонья" - "Удинезе". Анонс и прогноз матча
16:01
"Лорьян" - "Тулуза". Анонс и прогноз матча
15:10
"Кадис" – "Мальорка". Анонс и прогноз матча
14:33
"Генк" - "Брюгге". Анонс и прогноз матча
17:30
Нэшвилл - Сан-Хосе Эртквейкс: прогноз на матч
17:30
Миннесота Юнайтед - Спортинг Канзас-Сити: прогноз на матч
17:30
Даллас - Хьюстон Динамо: прогноз на матч
17:30
Чикаго Файр - Атланта Юнайтед: прогноз на матч
17:00
Байя - Гремио: прогноз на матч
16:30
Филадельфия Юнион - Реал Солт-Лейк: прогноз на матч
16:30
Орландо Сити - Торонто: прогноз на матч
16:30
Нью-Йорк Сити - Шарлотт: прогноз на матч
16:30
Нью-Йорк Ред Буллз - Ванкувер Уайткэпс: прогноз на матч
16:30
Нью-Ингленд Революшн - Интер Майами: прогноз на матч
16:30
Ди Си Юнайтед - Сиэтл Саундерс: прогноз на матч
16:30
Коламбус Крю - Монреаль Импакт: прогноз на матч
Больше новостей

Рейтинг казино

4500 грн + 100FS
Забрать подарок →