Mashujaa FC
Tanzanie
Mashujaa FC Nejnovější výsledky
Sezóna Statistiky
Vstřelené góly
Mashujaa FC vstřelí gól každých 206 minut v Premier League
Mashujaa FC vstřelí v průměru 0.44 gólů za zápas
Mashujaa FC je první tým, který skóroval v 4% během Premier League
Mashujaa FC se nedaří skórovat v 66% na Premier League
Obdržené góly
Mashujaa FC inkasuje gól každých 111 minut na Premier League
Mashujaa FC inkasuje v průměru 0.81 gólů na zápas
Mashujaa FC dosahuje 54% čistých kont na Premier League
Nad / Pod Góly
Góly nad/pod jsou vypočítány z celkového počtu gólů v zápasech, kterých se %team name% zúčastnil v %tournament name%.
Mashujaa FC celkový počet gólů na zápas 1.25 v každém zápase na Premier League
Procento zápasů s více než 2.5 góly je 13% pro Mashujaa FC na Premier League
Procento zápasů s méně než 3.5 góly je 94% pro Mashujaa FC na Premier League
OTS Stats
Mashujaa FC dosahuje, že oba týmy skórovaly v 16% zápasů na Premier League
Mashujaa FC zaznamenává, že oba týmy skórovaly v prvním poločase v 4% zápasů na Premier League
Mashujaa FC zaznamenává, že oba týmy skórovaly ve druhém poločase v 10% zápasů tohoto týmu na Premier League
Čas Gólů
Mashujaa FC vstřelí nejvíce gólů v zápasech během 31-40 minut, což tvoří 4% gólů v Premier League
Mashujaa FC vidí nejvíce gólů vstřelených v zápasech během 31-40 minut, což tvoří 4% gólů v Premier League
Mashujaa FC vidí nejvíce obdržených gólů v zápasech během 21-30 minut, což tvoří 0% gólů v Premier League
Mashujaa FC vstřelí nejvíce gólů v zápasech během 31-45+ minut, což tvoří 4% gólů v Premier League
Mashujaa FC vidí nejvíce gólů vstřelených v zápasech během 31-45+ minut, což tvoří 4% gólů v Premier League
Mashujaa FC vidí nejvíce obdržených gólů v zápasech během 16-30 minut, což tvoří 0% gólů v Premier League
Handicap Statistiky
Mashujaa FC zaznamenává největší úspěch v +2.5, dosahujíc 94% v Premier League
V prvním poločase Mashujaa FC zaznamenává největší úspěch v +1.5, dosahujíc 94% v Premier League
Ve druhém poločase Mashujaa FC zaznamenává nejvyšší výkon v +1.5, s 94% v Premier League
Karty
Mashujaa FC vyhrává díky kartám v 0% zápasů v Premier League
Mashujaa FC má v průměru 0.22 karet v zápasech Premier League
V prvním poločase Mashujaa FC vyhrává díky kartám v 4% zápasů v Premier League
V prvním poločase Mashujaa FC má v průměru 0.09 karet v zápasech Premier League
Ve druhém poločase Mashujaa FC vyhrává díky kartám v 0% zápasů v Premier League
Ve druhém poločase Mashujaa FC má v průměru 0.13 karet v zápasech Premier League
Rohy Statistiky
Mashujaa FC vyhrává díky rohovým kopům v 4% zápasů v Premier League
Mashujaa FC má v průměru 0.59 rohových kopů v zápasech Premier League
V prvním poločase Mashujaa FC vyhrává díky rohovým kopům v 4% zápasů v Premier League
Mashujaa FC má v průměru 0.16 rohových kopů v zápasech Premier League
Ve druhém poločase Mashujaa FC vyhrává díky rohovým kopům v 4% zápasů v Premier League
Mashujaa FC má v průměru 0.44 rohových kopů v zápasech Premier League
Statistiky Hráče
- No data for selected season
Mashujaa FC Table
| # | Tým | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 30 | 23 | 6 | 1 | 71:9 | 62 | 75 | |
| 2 | 30 | 22 | 7 | 1 | 54:11 | 43 | 73 | |
| 3 | 30 | 18 | 10 | 2 | 46:12 | 34 | 64 | |
| 4 | 30 | 15 | 5 | 10 | 47:35 | 12 | 50 | |
| 5 | 30 | 11 | 10 | 9 | 33:28 | 5 | 43 | |
| 6 | 30 | 10 | 12 | 8 | 30:33 | -3 | 42 | |
| 7 | 30 | 9 | 9 | 12 | 32:35 | -3 | 36 | |
| 8 | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:37 | -6 | 36 | |
| 9 | 30 | 8 | 11 | 11 | 25:36 | -11 | 35 | |
| 10 | 30 | 7 | 13 | 10 | 25:32 | -7 | 34 | |
| 11 | 30 | 7 | 12 | 11 | 15:27 | -12 | 33 | |
| 12 | 30 | 9 | 6 | 15 | 25:44 | -19 | 33 | |
| 13 | 30 | 9 | 5 | 16 | 23:41 | -18 | 32 | |
| 14 | 30 | 7 | 9 | 14 | 24:41 | -17 | 30 | |
| 15 | 30 | 6 | 9 | 15 | 25:48 | -23 | 27 | |
| 16 | 30 | 2 | 3 | 25 | 16:53 | -37 | 9 |
- Champions League
- CAF Confederation Cup
- Relegation Playoffs
- Relegation
| # | Tým | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 14 | 1 | 0 | 49:3 | 46 | 43 | |
| 2 | 15 | 12 | 2 | 1 | 30:6 | 24 | 38 | |
| 3 | 15 | 11 | 4 | 0 | 25:0 | 25 | 37 | |
| 4 | 15 | 10 | 0 | 5 | 27:14 | 13 | 30 | |
| 5 | 15 | 7 | 6 | 2 | 20:10 | 10 | 27 | |
| 6 | 15 | 6 | 7 | 2 | 17:12 | 5 | 25 | |
| 7 | 15 | 6 | 5 | 4 | 21:15 | 6 | 23 | |
| 8 | 15 | 6 | 5 | 4 | 18:15 | 3 | 23 | |
| 9 | 15 | 5 | 8 | 2 | 14:11 | 3 | 23 | |
| 10 | 15 | 5 | 7 | 3 | 9:9 | 0 | 22 | |
| 11 | 15 | 6 | 4 | 5 | 19:23 | -4 | 22 | |
| 12 | 15 | 5 | 5 | 5 | 14:14 | 0 | 20 | |
| 13 | 15 | 5 | 4 | 6 | 13:18 | -5 | 19 | |
| 14 | 15 | 6 | 1 | 8 | 15:24 | -9 | 19 | |
| 15 | 15 | 2 | 7 | 6 | 10:17 | -7 | 13 | |
| 16 | 15 | 2 | 2 | 11 | 8:22 | -14 | 8 |
| # | Tým | GP | W | D | L | G | GD | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 10 | 5 | 0 | 24:5 | 19 | 35 | |
| 2 | 15 | 9 | 5 | 1 | 22:6 | 16 | 32 | |
| 3 | 15 | 7 | 6 | 2 | 21:12 | 9 | 27 | |
| 4 | 15 | 5 | 7 | 3 | 16:19 | -3 | 22 | |
| 5 | 15 | 5 | 5 | 5 | 20:21 | -1 | 20 | |
| 6 | 15 | 5 | 2 | 8 | 14:24 | -10 | 17 | |
| 7 | 15 | 4 | 4 | 7 | 13:18 | -5 | 16 | |
| 8 | 15 | 3 | 5 | 7 | 10:20 | -10 | 14 | |
| 9 | 15 | 3 | 4 | 8 | 13:22 | -9 | 13 | |
| 10 | 15 | 3 | 4 | 8 | 11:20 | -9 | 13 | |
| 11 | 15 | 4 | 1 | 10 | 10:23 | -13 | 13 | |
| 12 | 15 | 2 | 5 | 8 | 11:21 | -10 | 11 | |
| 13 | 15 | 2 | 5 | 8 | 6:18 | -12 | 11 | |
| 14 | 15 | 2 | 4 | 9 | 8:24 | -16 | 10 | |
| 15 | 15 | 0 | 5 | 10 | 6:25 | -19 | 5 | |
| 16 | 15 | 0 | 1 | 14 | 8:31 | -23 | 1 |