ТОП турнири
Покажи повече
ФК Напредък Долни Сепак

ФК Напредък Долни Сепак

Босна и Херцеговина
Босна и Херцеговина

ФК Напредък Долни Сепак Най-нови резултати

ФК Напредък Долни Сепак Таблица

# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 32 11 6 15 39:47 -8 39
2 32 9 10 13 31:42 -11 37
3 32 9 10 13 34:46 -12 37
4 32 9 7 16 40:54 -14 34
5 32 7 10 15 37:58 -21 31
6 32 6 9 17 26:46 -20 27
# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 22 15 6 1 49:15 34 51
2 22 14 7 1 42:12 30 49
3 22 10 8 4 28:18 10 38
4 22 9 9 4 34:24 10 36
5 22 9 7 6 29:23 6 34
6 22 8 3 11 24:28 -4 27
7 22 7 5 10 29:36 -7 26
8 22 8 2 12 28:37 -9 26
9 22 5 8 9 20:31 -11 23
10 22 3 9 10 16:36 -20 18
11 22 3 7 12 21:41 -20 16
12 22 3 5 14 15:34 -19 14
# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 16 8 4 4 21:17 4 28
2 16 8 3 5 23:17 6 27
3 16 7 4 5 25:24 1 25
4 16 6 6 4 21:19 2 24
5 16 6 5 5 16:17 -1 23
6 16 5 6 5 22:22 0 21
# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 11 9 2 0 26:5 21 29
2 11 8 3 0 25:6 19 27
3 11 8 2 1 25:11 14 26
4 11 7 3 1 20:5 15 24
5 11 6 2 3 17:11 6 20
6 11 6 2 3 17:12 5 20
7 11 4 6 1 12:5 7 18
8 11 5 1 5 16:18 -2 16
9 11 4 3 4 12:14 -2 15
10 11 3 4 4 10:15 -5 13
11 11 2 5 4 13:16 -3 11
12 11 2 5 4 9:15 -6 11
# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 16 4 2 10 14:23 -9 14
2 16 3 4 9 13:27 -14 13
3 16 2 4 10 15:36 -21 10
4 16 1 6 9 10:25 -15 9
5 16 1 4 11 17:37 -20 7
6 16 0 4 12 10:29 -19 4
# Форма Prva Liga, Rep of Srpska ГП П Р З Г ГР Т
1 11 7 3 1 24:9 15 24
2 11 5 5 1 16:7 9 20
3 11 6 2 3 16:13 3 20
4 11 1 7 3 9:13 -4 10
5 11 3 1 7 12:19 -7 10
6 11 2 4 5 9:18 -9 10
7 11 1 5 5 8:17 -9 8
8 11 2 1 8 7:16 -9 7
9 11 1 4 6 7:21 -14 7
10 11 1 3 7 12:25 -13 6
11 11 1 2 8 8:25 -17 5
12 11 0 1 10 5:19 -14 1

Относно

Всичко, което трябва да знаете за FC ФК Напредък Долни Сепак. статистика, резултати и повече в footboom1.com. Когато става въпрос за намаляване на FC ФК Напредък Долни Сепак, не търсете повече от footboom1.com. Независимо дали следите последните резултати от мачове, клюки за трансфери или изчерпателна статистика за сезона, това е вашето обслужване на едно гише. Нека се потопим в подробностите.

Общ преглед на FC ФК Напредък Долни Сепак

Статистика на играта. победи, равенства и поражения

А сега към второстепенните статистики. Ето кратък преглед на това как се справя FC ФК Напредък Долни Сепак през този сезон.

Общо съвпадения: 10. Победи: 3. Тегления: 4. Загуби: 3.

Резюме на сезона за FC ФК Напредък Долни Сепак

За тези, които нямат време, ето бърза снимка на текущия сезон на FC ФК Напредък Долни Сепак:

  • [ Турнир: Първа лига, Република Сръбска ] [ Позиция: 6 ] [ Точки: 27 ] [ Победи: 6 ] [ Равенства: 9 ] [ Загуби: 17 ] [ Отбелязани голове: 26 ] [ Пропуснати голове: 46
  • [ Турнир: Първа лига, Република Сръбска ] [ Позиция: 12 ] [ Точки: 14 ] [ Победи: 3 ] [ Равенства: 5 ] [ Загуби: 14 ] [ Отбелязани голове: 15 ] [ Пропуснати голове: 34

Пазете footboom1.com в отметка, за да сте в крак с всички най-нови разработки.

Най-добрите букмейкъри
gift-icon-gray 100 USD
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $19.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $15.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
ФК Напредък Долни Сепак
информация за отбора
  • Пълно име:
    ФК Напредък Долни Сепак
  • Съкращение:
    NDS
  • Мениджър:
    Alimpic, Dragan
  • Стадион:
    Stadion FK Napredak