ТОП турнири
Покажи повече
Feira FC BA

Feira FC BA

Бразилия
Бразилия

Feira FC BA Най-нови резултати

Feira FC BA Мачове

Feira FC BA Таблица

# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 8 8 0 0 31:3 28 24
2 8 7 0 1 20:7 13 21
3 8 6 0 2 18:5 13 18
4 8 5 1 2 22:4 18 16
5 8 3 2 3 12:11 1 11
6 8 2 1 5 9:18 -9 7
7 8 2 1 5 8:20 -12 7
8 8 2 1 5 10:24 -14 7
9 8 1 2 5 7:13 -6 5
10 8 0 0 8 5:37 -32 0
  • Playoffs
  • Relegation
# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 5 5 0 0 19:2 17 15
2 4 4 0 0 13:0 13 12
3 4 4 0 0 15:3 12 12
4 4 2 1 1 5:2 3 7
5 4 2 1 1 4:7 -3 7
6 3 1 1 1 5:5 0 4
7 5 1 0 4 6:19 -13 3
8 4 0 1 3 1:6 -5 1
9 4 0 0 4 4:14 -10 0
10 3 0 0 3 0:12 -12 0
# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 4 3 0 1 17:2 15 9
2 3 3 0 0 12:1 11 9
3 4 3 0 1 5:4 1 9
4 5 2 1 2 7:6 1 7
5 5 2 1 2 8:8 0 7
6 4 2 0 2 5:5 0 6
7 4 1 1 2 6:7 -1 4
8 3 1 1 1 4:5 -1 4
9 4 0 0 4 5:11 -6 0
10 4 0 0 4 1:23 -22 0

Относно

Всичко, което трябва да знаете за FC Feira FC BA. статистика, резултати и повече в footboom1.com. Когато става въпрос за намаляване на FC Feira FC BA, не търсете повече от footboom1.com. Независимо дали следите последните резултати от мачове, клюки за трансфери или изчерпателна статистика за сезона, това е вашето обслужване на едно гише. Нека се потопим в подробностите.

Общ преглед на FC Feira FC BA

Статистика на играта. победи, равенства и поражения

А сега към второстепенните статистики. Ето кратък преглед на това как се справя FC Feira FC BA през този сезон.

Общо съвпадения: 8. Победи: 5. Тегления: 1. Загуби: 2.

Резюме на сезона за FC Feira FC BA

За тези, които нямат време, ето бърза снимка на текущия сезон на FC Feira FC BA:

  • [ Турнир: Бразилия. Лига Баияно. Дивизия 2 ] [ Позиция: 4 ] [ Точки: 16 ] [ Победи: 5 ] [ Равенства: 1 ] [ Загуби: 2 ] [ Отбелязани голове: 22 ] [ Пропуснати голове: 4

Пазете footboom1.com в отметка, за да сте в крак с всички най-нови разработки.

Най-добрите букмейкъри
gift-icon-gray 100 USD
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $19.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $15.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
Feira FC BA
информация за отбора
  • Пълно име:
    Feira FC BA
  • Съкращение:
    FEI