ТОП турнири
Покажи повече
Dallas Trinity FC (Women)

Dallas Trinity FC (Women)

САЩ
САЩ

Dallas Trinity FC (Women) Най-нови резултати

Dallas Trinity FC (Women) Мачове

Dallas Trinity FC (Women) Таблица

# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 28 14 11 3 50:24 26 53
2 28 16 5 7 54:32 22 53
3 28 15 6 7 39:27 12 51
4 28 11 7 10 36:40 -4 40
5 28 10 9 9 34:28 6 39
6 28 8 9 11 34:32 2 33
7 28 6 8 14 31:44 -13 26
8 28 5 9 14 27:46 -19 24
9 28 5 8 15 30:62 -32 23
  • Playoffs
# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 14 8 4 2 31:13 18 28
2 14 7 2 5 18:10 8 23
3 14 6 4 4 20:14 6 22
4 14 6 3 5 18:16 2 21
5 14 6 3 5 20:19 1 21
6 14 4 4 6 16:19 -3 16
7 14 2 6 6 14:16 -2 12
8 14 2 5 7 21:33 -12 11
9 14 1 5 8 12:25 -13 8
# Отбор ГП П Р З Г ГР Т
1 14 10 1 3 34:18 16 31
2 14 9 3 2 21:11 10 30
3 14 6 7 1 19:11 8 25
4 14 6 3 5 20:16 4 21
5 14 5 4 5 16:21 -5 19
6 14 4 4 6 15:21 -6 16
7 14 3 7 4 16:18 -2 16
8 14 3 3 8 9:29 -20 12
9 14 2 4 8 15:25 -10 10

Относно

Всичко, което трябва да знаете за FC Dallas Trinity FC (Women). статистика, резултати и повече в footboom1.com. Когато става въпрос за намаляване на FC Dallas Trinity FC (Women), не търсете повече от footboom1.com. Независимо дали следите последните резултати от мачове, клюки за трансфери или изчерпателна статистика за сезона, това е вашето обслужване на едно гише. Нека се потопим в подробностите.

Общ преглед на FC Dallas Trinity FC (Women)

Статистика на играта. победи, равенства и поражения

А сега към второстепенните статистики. Ето кратък преглед на това как се справя FC Dallas Trinity FC (Women) през този сезон.

Общо съвпадения: 10. Победи: 3. Тегления: 2. Загуби: 5.

Резюме на сезона за FC Dallas Trinity FC (Women)

За тези, които нямат време, ето бърза снимка на текущия сезон на FC Dallas Trinity FC (Women):

  • [ Турнир: USL Super League, Women ] [ Позиция: 4 ] [ Точки: 40 ] [ Победи: 11 ] [ Равенства: 7 ] [ Загуби: 10 ] [ Отбелязани голове: 36 ] [ Пропуснати голове: 40

Пазете footboom1.com в отметка, за да сте в крак с всички най-нови разработки.

Най-добрите букмейкъри
gift-icon-gray 100 USD
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $19.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $15.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray for $2.99
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
gift-icon-gray 100%
Вземи Бонус
Dallas Trinity FC (Women)
информация за отбора
  • Пълно име:
    Dallas Trinity FC (Women)
  • Съкращение:
    DAL
Dallas Trinity FC (Women)
турнири