closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Андрій Павелко: "Кубок Нескорених" - унікальний турнір, який допоможе ветеранам АТО в проходженні фізичної та психологічної реабілітації"

Андрій Павелко: "Кубок Нескорених" - унікальний турнір, який допоможе ветеранам АТО в проходженні фізичної та психологічної реабілітації"
Изменить размер a+ a-
8130
10
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Сьогодні, 22 березня в Будинку футболу відбулася презентація Всеукраїнського турніру для ветеранів бойових дій, які отримали тяжкі поранення та каліцтва, "Кубок Нескорених".

У заході взяли участь президент Федерації футболу України Андрій Павелко, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інші захворювання під час участі в антитерористичній операції, Вадим Свириденко, координатор проекту "Ігри Нескорених" в Україні Оксана Горбач, герой АТО, учасник "Ігор Нескорених-2017" та щорічного марафону морської піхоти США Дмитро Блохін та радник міністра оборони України Дмитро Грищенко.

Турнір "Кубок Нескорених" є ініціативою уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України, яку підтримала Федерація футболу України, взявши на себе функції організатора змагань. Участь у турнірі братимуть ветерани бойових дій та діючі військовослужбовці, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України.

Андрій Павелко: "Кубок Нескорених" - унікальний турнір, який допоможе ветеранам АТО в проходженні фізичної та психологічної реабілітації" - изображение 1

Презентуючи проект, президент ФФУ Андрій Павелко зазначив, що це унікальний турнір, який допоможе ветеранам АТО в проходженні фізичної та психологічної реабілітації після пережитих ними жахіть війни. "Це велика честь для нас — допомагати нашим ветеранам АТО, справжнім героям України, захисникам нашої держави. Тому Федерація футболу України з великою приємністю підтримала ініціативу проведення "Кубку Нескорених" і радо допомагатиме в організації змагань", — зазначив Павелко. За його словами, ФФУ візьме на себе всі витрати, пов’язані з придбанням необхідного спортивного інвентарю, кубків, медалей, дипломів, грамот, вимпелів, пам’ятних призів, сувенірної атрибутики для нагородження переможців, призерів, учасників змагань та кращих гравців. Також команда-переможець турніру отримає можливість потрапити на фінал Ліги чемпіонів, що відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський" 26 травня.

"Упевнений, що проведення першого турніру "Кубок Нескорених" стане одним із найяскравіших футбольних заходів цього року. Крім того, Федерація футболу України ініціює проведення змагань із футболу серед учасників національних "Ігор Нескорених" — надважливого турніру серед ветеранів бойових дій, які отримали важкі поранення чи каліцтва. І ми сподіваємося, що вже наступного року футбол стане офіційним видом спорту цього проекту. Це почесна місія для Федерації футболу України та всієї футбольної спільноти нашої держави", — підкреслив президент ФФУ.

Вадим Свириденко подякував федерації футболу та міністерству оборони за підтримку його ідеї та зазначив, що проведення турніру "Кубок Нескорених" допоможе багатьом ветеранам АТО, які пережили війну та досі не можуть знайти себе в мирному житті. "Знаю, що для багатьох ветеранів це мрія — взяти участь у подібному турнірі, вийти на поле й зіграти матч із побратимами. Прошу долучитися до цього проекту й підтримати наші команди!" — закликав Вадим Свириденко. Також герой АТО розповів, що змагання проводитимуться серед учасників за двома категоріями: 1.Особи з ампутацією однієї нижньої кінцівки на будь-якому рівні зі збереженням функції другої кінцівки. Гравці пересуваються за допомогою милиць, без патології вестибулярного апарату і зі збереженням зору. 2. Особи з відсутністю уражень нижніх кінцівок або з частковим пошкодженням нижніх кінцівок, які пересуваються самостійно без додаткових засобів (ходунки, милиці).

Андрій Павелко: "Кубок Нескорених" - унікальний турнір, який допоможе ветеранам АТО в проходженні фізичної та психологічної реабілітації" - изображение 2

У свою чергу координатор проекту "Ігри Нескорених" в Україні Оксана Горбач звернула увагу на доступність можливостей організації футбольних матчів та змагань для ветеранів АТО: "Якщо в різних регіонах країни ми стикаємося зі значними складнощами в організації тренувального процесу в окремих видах спорту, представлених на турнірі "Ігри Нескорених", то футбольні поля й майданчики є всюди. Ветерани АТО можуть збиратися там, грати матчі, що допомагає їм у проходженні реабілітації після повернення до мирного життя. Дуже важливо, що така спортивна активність наших героїв отримала підтримку у вигляді ініціативи проведення "Кубку Нескорених". Ми також підтримуємо її та впевнені, що турнір стане успішним та отримає сприяння на всіх рівнях". Також координатор "Ігор Нескорених" в Україні повідомила, що зараз обговорюється ідея подачі заявки на проведення міжнародних змагань серед ветеранів бойових дій в Україні. "Щоб отримати таке право, Україні доведеться потурбуватися про облаштування необхідної спортивної та логістичної інфраструктури", — зазначила Горбач.

У свою чергу радник міністра оборони України Дмитро Грищенко подякував ФФУ за співпрацю в реалізації проекту "Кубок Нескорених" та закликав небайдужих громадян, громадські організації, владу та бізнес долучатися до підтримки героїв АТО на всіх рівнях.

Відзначив важливість гри у футбол для ветеранів бойових дій й інший герой АТО, учасник марафону морської піхоти США у 2017 році Дмитро Блохін. "Футбол — це багатогранна гра, в якій можна напрацьовувати швидкість руху, координацію, техніку роботи з м’ячем та взаємодію з іншими гравцями. Усе це дуже позитивно впливає на психологічний стан та почуття ветеранів АТО, які пережили війну. Робота в команді дає їм відчуття того, що вони потрібні, і можливість відчути підтримку інших гравців. Загалом піклування про інших дуже допомагає. Потрібно жити для інших, допомагати друзям, і тоді можна здолати будь-які труднощі", — переконаний Дмитро Блохін.

Планується, що фінал Всеукраїнського турніру для ветеранів бойових дій, які отримали тяжкі поранення та каліцтва, "Кубок Нескорених" відбудеться 19 травня 2018 року на столичному НТК ім. В. Баннікова.

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (10) Все комментарии

Хорошая инициатива от президента Федерации Футбола Украины. Вообще у нас сейчас футболу много внимания уделяется и это хорошо для страны.

Считаю что это хорошая возможность проявить себя людям и показать на что они способны, плюс при этом поиграть в любимую игру!

Ох уже ці Павелковські кількість боти )))

Боти! Вперед! Су..ки! Знову "вісти" на крові

Хорошо, что есть такие турниры для ветеранов боевых действий. Это поможет им акклиматизироваться в обществе.

зато при Солнцеликом Суркисе был только шанс на объечемп с "друзяками рашистами". но для киян он все равно икона не то шо Павелка

Идея хорошая, полезная. Всем воинам, а особенно тем, кто стал инвалидом в результате участия в АТО, нужно снова почувствовать себя полноценными членами общества. Тем более, что футбол - любимая игра для мужчин.

А ботів навіщо стільки регити? Ну тупиє... ну нічого не можуть по-людськи зробити ці павєлки... навіть пропіарити таку корисну справу...

Ответ на сообщение muntyan

А ботів навіщо стільки регити? Ну тупиє... ну нічого не можуть по-людськи зробити ці павєлки... навіть пропіарити таку корисну справу...

Потому что Павелко пиарит себя, а не полезное дело)

Між іншим, коментарі любителів згадати Суркіса не надто виділяються на тлі ботоферми Павєлка. Ггг

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →