closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2286
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Зустріч після тривалої розлуки завжди зворушлива. Майже рік національна команда не збиралася разом через пандемію COVID-19. Тож збірники з особливим піднесенням прибули до свого традиційного місця зібрання в Харкові — готельного комплексу Superior Golf & Spа Resort.

Вітання імениннику на відстані

На вході гравців національної команди зустрічав гостинний господар — власник готелю Юрій Сапронов, в якого до того ж сьогодні — день народження. Тренери й футболісти знали про це, тож пан Юрій почув вітальні здравиці просто на порозі свого закладу. Поза тим соціальна дистанція та чітка налаштованість на роботу залишили щирі вітання на відстані. Під час перебування в готелі збірна чітко дотримується всіх вимог карантину: будь-які контакти із зовнішнім світом заборонено.

Фітнес для першої п’ятірки

Перший робочий вечір на зборі головної команди країни цілком очікувано мав конкретне завдання. Це — важливий початковий крок для приведення виконавців до одного знаменника функціональної готовності. Розпочали роботу гравці, які не брали участі у вчорашніьому поєдинку за Суперкубок України або виходили на заміну у другому таймі (Євген Коноплянка, Віктор Коваленко, Сергій Болбат, Віктор Циганков), а також Олександр Зінченко. Ця група провела фітнес-заняття у тренажерному залі готелю під керівництвом тренера з фізпідготовки Андреа Азаліна. Гравці виконали необхідний набір вправ для активації м’язів. А одразу після цього всі 19 присутніх на зборі футболістів вирушили на "Сонячний".

П’ятеро новачків

Перед початком тренування до гравців звернувся головний тренер збірної України Андрій Шевченко, який охарактеризував напрямок сьогоднішньої роботи та розповів хлопцям, що на них очікує найближчими днями. Одразу після цього тренер із фізпідготовки Іван Баштовий провів традиційну розминку перед заняттям. Для п’ятірки новачків синьо-жовтих вихід на якісно підготовлений газон харківського стадіону був знаковим. Георгій Бущан, Владислав Супряга, Олександр Тимчик, Олександр Сирота та Валерій Бондар уперше взяли участь у тренуванні національної збірної. Початкова робота для дебютантів була тактичною, адже їм слід ознайомитися й засвоїти принципи гри головної команди країни.

Для футболістів, задіяних у вчорашньому матчі, тренування було проведене в ігровому тонусі й мало відновлювальний характер. У той же час Андреа Азалін більш інтенсивно працював із групою, яка раніше виконувала фітнес-вправи, для вирівнювання ігрового навантаження.

Конкуренція породжує мотивацію

Наприкінці заняття частина футболістів, до яких уже традиційно приєднався й Андрій Шевченко, зіграла в тенісбол.

Зарядившись позитивним настроєм після тривалої розлуки, тренери та гравці розпочинають кропітку роботу, яка щодня ставатиме інтенсивнішою. Завтра до колективу збірників приєднається Руслан Маліновський, і з кожним днем число виконавців збільшуватиметься, а конкуренція за місце в заявці зростатиме. Однак підвищена мотивація — звична річ для національної команди, а тому хлопці готові до нових викликів.

Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй - изображение 1Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй - изображение 2Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй - изображение 3Національна команда України розпочинає збір у Харкові перед матчами в Лізі націй - изображение 4

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →