closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Роман Санжар: "Важливо, що наше спілкування і стосунки з "Карпатами" не припиняються"

Роман Санжар: "Важливо, що наше спілкування і стосунки з "Карпатами" не припиняються"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2019
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Роман Санжар - про розставання з "Карпатами".

- Прикро, що нам не вдалося втілити задумане у життя. Цей рік виявився особливо складним для "Карпат", хоча зараз я не хотів би акцентувати увагу на негативі. Передусім хочу побажати львівському клубу успіхів, розвитку і нових перемог. Вболівальники "Карпат" заслужили на те, щоб в подальшому їхня улюблена команда дарувала їм приємні миттєвості, адже останнім часом вони пережили чимало складних моментів.

Про вірність та відданість львівських вболівальників знаю не з чужих слів. Як би не було складно команді, фанати завжди були поруч. Часто саме підтримка цих людей дарувала нам надію і віру в себе. Де б ми не грали, у Маріуполі чи в Луцьку, "Карпати" ніколи не залишалися без підтримки. Це основа клубу, його гордість і опора. Приємно було відчувати себе частинкою зелено-білої сім’ї.

За час роботи у Львові я зустрів багато чудових людей. Футболісти та адміністративний персонал завжди були єдиним цілим. Коли згадуватиму у майбутньому цей етап кар’єри, то пам’ятатиму про їхній професіоналізм і порядність. Важливо, що наше спілкування і стосунки не припиняються. Також сподіваюся, що зустрінуся з "Карпатами". У житті всяке трапляється, тому не виключатиму жодних варіантів.

Популярные новости
Источник новости:
кнопка перехода
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →