closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Артем Федецький: "Деякі іноземці посилали Луческу, але він вдавав, що нічого не сталося"

Артем Федецький: "Деякі іноземці посилали Луческу, але він вдавав, що нічого не сталося"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
2773
1
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Своєю думкою щодо призначення Мірчі Луческу головним тренером "Динамо" в інтерв’ю "РБ" поділився колишній захисник збірної України і "Шахтаря" Артем Федецький.

— Артем, прихід Мірчі Луческу на пост головного тренера "Динамо", принесе команді користь?

— Якщо говорити про Луческу як про професіонала своєї справи, то це сильний фахівець. Але одна справа комплектувати команду в "Шахтарі", і зовсім інша — в "Динамо". У наставника не буде стільки можливостей і стільки часу. Тим більше що в "Шахтарі" у Луческу була проблема з українцями…

— Кажуть, що з його боку до українців не було такої уваги, як до іноземців

— Так і було. Чому, мені сказати складно. Можливо, через те, що українці на виході не варті таких великих грошей, як, наприклад, бразильці. Думаю, якби не ліміт, то українців практично не було б у складі "Шахтаря". При мені було, що деякі іноземці посилали наставника, але на тренуванні Луческу вдавав, що нічого не сталося. Для мене це було неприйнятно. У колективі не повинно подібного траплятись, в усякому разі на загальних заняттях.

— Ви були довгий час пов’язані контрактом з "Шахтарем", який згодом очолив Мірча Луческу. Чому не вдалося більше зіграти за "гірників", а не ходити по орендах?

Читайте также: Сегодня Луческу встретится с Олегом Гусевым

— Не знаю. За словами Луческу, він завжди мене підтримував, цікавився здоров’ям, коли я переніс операцію на пахових кільцях. У 2012 році наставник чітко мені сказав, що я не буду твердим гравцем основного складу, але перебуваю серед перших 17-ти, завжди бути готовим на підстрахування.

Я тренеру повірив, мене це обнадіяло, а в підсумку за моєю спиною Луческу відправив мене в оренду в "Дніпро", але я наполіг, щоб відбувся повноцінний трансфер. Я радий, що так все вийшло, і я провів класні роки в цьому колективі. На своєму прикладі скажу, що людські якості у Луческу залишають бажати кращого. Але, повторюся, що фахівець він високого рівня. Хоча левова частка заслуги в успіхах "гірників" належить клубу, в якому менеджмент працював, як злагоджений механізм. У "Шахтарі" все прораховано на кілька років вперед.

— "Динамо" зможе скласти конкуренцію "Шахтарю" в наступному чемпіонаті?

— Ні. Проти цього "Шахтаря" нинішнє "Динамо" не встоїть ще років п’ять. Луческу, напевно, захоче якнайшвидшого посилення складу. Але, по-перше, чи знайдеться стільки грошей на трансфери? А, по-друге, через ситуацію з карантином, порожніми трибунами, зробити якісне підсилення навряд чи вдасться. Нинішні легіонери грають нестабільно. У киян є кілька ключових виконавців, а далі — прірва.

— Пріоритетом для "Динамо" стане вихід в основний раунд Ліги чемпіонів чи все ж таки перемога в чемпіонаті?

— Не думаю, що в такому клубі вибирають одну мету. "Динамо" ніколи не було позбавлене амбіцій, і команда буде намагатися вирішити обидва завдання, однак, щоб це зробити, потрібні серйозні фінансові вливання. Не в образу хлопцям, з багатьма з яких я спілкуюся, підбір виконавців у "Шахтаря" набагато вище. Відставання від головного конкурента в 23 очка, м’яко кажучи, дуже багато для такого клубу, як "Динамо".

— Тим не менше фарб вітчизняному чемпіонату Мірча Луческу додасть?

— Думаю, так. Поки я не можу уявити цього фахівця на тренерській лаві "Динамо". Людина, яка стала мало не легендою в "Шахтарі", перейшла в табір найпринциповішого суперника. Вік теж не на руку тренеру. У ці роки можна було б уже відпочивати, подорожувати світом… Але, мабуть, Луческу не може жити без драйву.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии (1) Все комментарии

"...Людина, яка стала мало не легендою в "Шахтарі", перейшла в табір найпринциповішого суперника." Шо значит "перейшла"? Он уже несколько лет как оттуда ушел... Или, вернее сказать: его "ушли" )

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →