closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Офіційно: Денис Мірошніченко подовжив контракт з "Олександрією"

Офіційно: Денис Мірошніченко подовжив контракт з "Олександрією"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1833
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Захисник ФК "Олександрія" Денис Мірошніченко підписав новий дворічний контракт з клубом, повідомляє офіційний сайт "містян". Відразу після підписання договору, Денис поділився своїми враженнями.

"Я щасливий від того, що можу продовжити свою кар'єру в ФК "Олександрія". Дякую президенту клубу, головному тренеру за довіру. Переконаний, що ці два роки будуть для мене особисто, і для команди вцілому дуже цікавими та кропіткими, адже попереду дуже багато серьозної роботи. Хочеться подякувати моїм партнерам по команді за доброзичливі стосунки в колективі та дружнє відношення до мене.

Також дякую вболівальникам, які підтримують команду і в часи успіху, і в часи невдач. Прикро, що ми завершили сезон на мінорній ноті. Адже попередній рік був для нас досить вдалим. Ми були бронзовими призерами, грали в груповому турнірі Ліги Європи. Але це футбол. Сподіваюсь, що в наступному чемпіонаті, який вже не за горами, наші виступи будуть значно кращими", - сказав Мірошніченко.

Прокоментував підписання контракту і головний тренер Володимир Шаран:

"Безумовно, я дуже тішуся від того, що Денис Мірошніченко залишається в команді. Впевнений, що ми не даремно запросили цього футболіста до нашої команди, який провів за нас 33 матчі, в яких забив один м'яч. Денис зарекомендував себе як хороша, порядна людина. Він досить впевненно влився в колектив і професійно відноситься до своєї справи. У нього великий потенціал, і я переконаний, що його майстерність від матчу до матчу буде зростати", - сказав Шаран.

Читайте также: "Колос" не интересуется Денисом Мирошниченко

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →