closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Дмитро Михайленко: "Переглянув кілька ігор "Баварії" часів Гвардіоли й "Тоттенгема" епохи Почеттіно"

Дмитро Михайленко: "Переглянув кілька ігор "Баварії" часів Гвардіоли й "Тоттенгема" епохи Почеттіно"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1917
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Наставник "Дніпра-1" Дмитро Михайленко розповів пресслужбі УПЛ про те, чим займається на карантині та своїх підопічних.

— Я живу на базі клубу. Тобто постійно перебуває в робочому процесі, заглиблений у нього. Бачу тут щодня наших футболістів: більшість гравців "Дніпра-1" — місцеві, тобто вони мешкають у місті й мають змогу приїжджати на базу. Також тут регулярно бачуся з представниками свого тренерського штабу. Роботи вистачає — наприклад, постійно переглядаю наші матчі, намагаюся зрозуміти, що треба вдосконалити.

— Наставник "Олімпіка" розповідає, що він переглядає навіть тренування!

— Кожен тренер хоче покращити свою команду. У нас фактично кожне тренування будується по-різному, тому я зосередився на перегляді ігор.

— Як часто спілкуєтеся з іногородніми підопічними?

— У нас, повторюю, майже всі місцеві. Зараз за межами Дніпра тільки Коркішко, Шаповал, Сніжко... Спілкуюся з усіма — щонайменше, раз на тиждень. Зокрема, проводимо відео-конференції.

— Що скажете про травмованих? Їм сьогодні особливо складно...

— Цуріков уже тренувався в основній групі ще перед останнім матчем до паузи. У Шаповала було ушкодження, він тренується сам удома, йде на поправку. Сваток теж уже тренується, сподіваюся, вже скоро він подолає всі труднощі.

Читайте также: Дмитро Михайленко - про карантин, тренування та відновлення УПЛ (Відео)

— Колись карантин відмінять. Той же тренер "Олімпіка" сказав: якщо футболісти виконують індивідуальний план підготовки на 70% — буде добре. Отже, в якому стані буде "Дніпро-1"?

— З одного боку, я не дуже переживаю, бо майже всіх підопічних регулярно бачу на базі. З другого, чітко усвідомлюю: десь на 50% буде втрата ігрового тонусу — цього не уникнути. В будь-якому разі, сподіваємося на професіоналізм гравців.

— Опитані футболісти кажуть, що до першого після перерви матчу треба готуватися 7-10 днів. Ігор Климовський наполягає на трьох тижнях. Ви до чого схиляєтеся?

— Більше до тренерського бачення. Гравцям здається, що вони легко приведуть себе до потрібних кондицій. Мені ж очевидно, що два тижні треба для підготування кондицій і ще два-три матчі, щоби показати потрібний рівень гри.

— Чи спостерігаєте за єдиним на сьогодні футбольним чемпіонатом — білоруським?

— Ні. Справа в тому, що я дивлюся футбол не для естетичної насолоди, а з практичним інтересом. За час карантину, наприклад, переглянув кілька ігор "Баварії" часів Гвардіоли й "Тоттенгема" епохи Почеттіно. Якщо я дивлюся футбол, то хочу від побаченого взяти щось для себе — наприклад, як покращити культуру пресингу. У нашому клубі є люди, які переглядають ігри з іншими цілями — припустімо, для того, щоби оцінити того чи іншого виконавця.

— Очевидно, що Ви цілком занурені у футбол. Не боїтеся "згоріти на роботі", не вважаєте, що треба відволікатися?

— Та я відволікаюсь! Ось недавно був День народження Кравченка... А ще читаю книги, дивлюся фільми, слухаю музику, навчаюся завдяки підкастам... А ще в мене двоє дітей, які потребують уваги...

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →