closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Євген Цимбалюк: "Олімпік" тимчасово розпустили, можливо, будемо тренуватися невеликим групами"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Євген Цимбалюк: "Олімпік" тимчасово розпустили, можливо, будемо тренуватися невеликим групами"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1983
0
Париматч Бонус 2 500 грн
получить

Оборонець "Олімпіка" Євген Цимбалюк в інтерв’ю пресслужбі клубу розповів про те, як проводить карантин.

— Євгенію, останній на часі тур перед карантином ваша команда зіграла з новим-старим наставником Ігорем Климовським. Чи змінилося щось за такий короткий час?

— Не змінилося нічого. З двох причин. Перша — минуло дуже мало часу: Вісенте попрощався з нами, Ігор Петрович прийшов, ми потренувалися кілька днів, і ось карантин. Друга причина — у Климовського схоже з Гомесом бачення футболу, тому він нам сказав, що і в майбутньому нічого принципового в команді не зміниться.

— Як проводите час сьогодні й чим займаються ваші партнери?

— Команду тимчасово розпустили. Попередньо була інформація, що зберемося 3 квітня, але карантин продовжили, тому тепер чекаємо нових відомостей. Нам сказали, що, можливо, з часом будемо тренуватися невеликим групами.

— Коли не секрет, як підтримуєте спортивну форму?

— На початку тижня наш тренер із фізпідготовки надсилає кожному футболісту план роботи. Цей план базується, з одного боку, на загальних вимогах, а з другого — на індивідуальній специфіці: грубо кажучи, в гравців, які можуть займатися на полі, одні вправи, а ті, які мають змогу бігати в лісі, працюють інакше. Наприклад, у мене є змога займатися на полі, тут маю як бігову роботу, так і вправи з м’ячем.

Читайте также: Украинская Премьер-лига после карантина коронавируса: каким будет футбол

— Чи відбулись інші зміни у вашому житті? Наприклад, у раціоні.

— У мене ніколи не було проблем із зайвою вагою. Однак тепер, зрозуміло, треба жорсткіше до себе ставитися. Ось я постійно навідую бабусю, та готує щось смачне, й мені треба тримати себе в руках.

— Очевидно, зараз у професійних футболістів більше вільного часу, ніж зазвичай. Яким заняттям присвячуєте його?

— Знову-таки, більше увагу приділяю бабусі. Плюс до того, маю намір підтягнути англійську… Хоча, чесно кажучи, дуже хочу повернутися до нормального тренувального режиму.

— Поглянувши довкола, легко помічаєш, що більшість людей непросто переживають стан карантину: відчуваються розгубленість, напруженість, роздратованість. Що б Ви порадили співгромадянам для підтримання бадьорості духу?

— Головне — не панікувати. Також дотримуватися вже всім відомим правил гігієни. Якщо так сталося, значить, ці випробування треба пройти з гідністю. Все буде добре. Просто мусимо цей період пережити.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →