closer-popup
footboom
Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Забыли пароль?
Регистрация
timeZone
Время сайта
Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .
Установить на сайте новое время?
closer-popup

Ігор Циганик: "Я вірю, що Карпати не безнадійні"

Этот материал доступен только в украиноязычной версии.
Ігор Циганик: "Я вірю, що Карпати не безнадійні"
Источник фото:
Изменить размер a+ a-
1383
0
Париматч Бонус FREEBET 300 грн
получить

Ігор Циганик у програмі Циганик LIVE пояснив ситуацію щодо передачі Карпат у власність громади міста Львова.

Пряма мова:

Сесія Міської ради прийняла рішення про те, щоб створити Народну команду Карпати і виділити певну суму грошей, якщо вони отримають у власність цей клуб і цю команду. Я вже розповідав, що є певні непорозуміння між власниками Карпат. У тому, що 50% у одного власника, 50% у комерційної структури, в одній комерційній структурі інші комерційні структури… Зараз та комерційна структура, що є управляючою стороною, заявила про те, що вони готові передати корпоративні права на Карпати, тільки не знають куди.

Це популістська заява

Чому? Тому що мають відбутися певні юридичні кроки. Для того, щоб все відбулося юридично правильно, потрібно зібрати збори акціонерів. За протоколом одна зі сторін може сказати, що ми управляємо цими корпоративними правами, і ці права разом з нашою частиною власності ми передаємо міській владі. Тоді вже інша сторона має думати, що вона повинна робити: чи вона передає, чи залишає у себе. Але тоді Міська рада може просто не прийняти. Тому що їх цікавлять 100 відсотків прав.

Тому зараз мають відбутися Загальні Збори акціонерів комерційної структури, яка володіє правами на Карпати, щоб узгодити подальші дії. Коли ці збори відбудуться, можна буде говорити, що юридично це все правильно оформлено. Всі інші заяви – популізм. Куди занести печатку, хто буде президентом, кому віддати – це все на даному етапі несерйозно. Має бути певний юридичний шлях, щоб всі права, і корпоративні, і власність клубу передати до міської влади.

Я думаю, що цей процес тягнутиметься, але зараз він зрушив з місця, у будь-якому разі шукатимуться шляхи, щоб юридично правильно все це оформити. Найближчий крок – Загальні Збори. Вони не збиралися вже дуже давно, якщо зберуться – це буде перший крок. Решта – це популістські заяви, це я однозначно вам заявляю.

Хто буде президентом? Якщо процес відбудеться, права будуть передані місту, то юридично президентом буде Міська рада. Ії голова Андрій Іванович Садовий призначить чи депутати виберуть.

Перспективи Карпат

Карпати підсилилися Каніболоцьким, Хахльовим, Танчиком, Пасічем. Кадимяна відправили додому, він не підійшов. Карпатам (з огляду на те, як підсилилися інші клуби) буде дуже складно зачепитися в УПЛ. Але це футбол. Головне, що є стабільна фінансова ситуація. Я вірю, що Карпати не безнадійні і зможуть втриматися в УПЛ. Таке у мене переконання, - цитує Циганика footballhub.com.ua.

Популярные новости
Оцените материал
Поделиться
Комментарии ()

Оставить комментарий

Рейтинг букмекеров

FREEBET 300 грн
Забрать подарок →