30 березня 2019 року у місті Рівному відбувся перший із традиційної серії щорічних турнірів читачів Footboom – Rivne Cup 2019, який був організований рівненськими командами "Interbetonbud" та "Штанга" за підтримки Асоціації футзалу Рівненської області. Змагання зібрали 10 команд-учасниць із семи міст України, гостей із Білорусі та збірну читачів з максимально широкою географією.
Читайте также: Rivne Cup - 2019. Анонс турніру
Груповий етап
Група А
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | DWT (Дніпро) | 4 | 3 | 1 | 0 | 16-4 | +12 | 10 |
2 | Кремінь (Кременець) | 4 | 2 | 0 | 2 | 7-7 | 0 | 6 |
3 | Інтерплит (Черкаси) | 4 | 1 | 2 | 1 | 8-5 | +3 | 5 |
4 | Зелені штахети (Тернопіль) | 4 | 1 | 2 | 1 | 6-10 | -4 | 5 |
5 | Збірна Друзів (Україна) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1-12 | -11 | 1 |
9:00. Кремінь - Зелені штахети 2:3 (фотоальбом)
9:40. Зелені штахети – Інтерплит 1:1 (фотоальбом)
10:20. Збірна Друзів – DWT 0:3 (фотоальбом)
11:00. Кремінь – Збірна Друзів 4:0 (фотоальбом)
11:40. Кремінь – DWT 0:4 (фотоальбом)
12:20. Збірна Друзів – Інтерплит 0:4 (фотоальбом)
13:00. Зелені штахети – DWT 1:6 (фотоальбом)
13:40. Кремінь – Інтерплит 1:0 (фотоальбом)
14:20. Зелені штахети – Збірна Друзів 1:1 (фотоальбом)
15:00. DWT - Інтерплит 3:3 (фотоальбом)
Група Б
Місце | Команда | І | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | Батяри (Івано-Франківськ) | 4 | 3 | 1 | 0 | 15-2 | +13 | 10 |
2 | Штанга (Рівне) | 4 | 3 | 1 | 0 | 9-0 | +9 | 10 |
3 | Дніпро-UA Old School (Дніпро) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | 6 |
4 | Менск (Білорусь) | 4 | 1 | 0 | 3 | 8-8 | 0 | 3 |
5 | Lemberg (Львів) | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-21 | -20 | 0 |
9:20. Менск – Штанга 0:1 (фотоальбом)
10:00. Штанга – Батяри 0:0 (фотоальбом)
10:40. Дніпро-UA Old School – Lemberg 3:0 (фотоальбом)
11:20. Менск - Дніпро-UA Old School 2:3 (фотоальбом)
12:00. Менск – Lemberg 5:0 (фотоальбом)
12:40. Дніпро-UA Old School – Батяри 0:3 (фотоальбом)
13:20. Штанга – Lemberg 5:0 (фотоальбом)
14:00. Менск – Батяри 1:4 (фотоальбом)
14:40. Штанга - Дніпро-UA Old School 3:0 (фотоальбом)
15:20. Lemberg - Батяри 1:8 (фотоальбом)
Півфінали
DWT - Штанга 2:1 (фото)
Батяри - Кремінь 3:2 (фотоальбом)
Матч за 3-є місце
Штанга - Кремінь 3:0 (фотоальбом)
Фінал
DWT - Батяри 1:0 (фотоальбом)
Нагородження та спілкування (фотоальбом)
* * *
Таким чином, переможцем Rivne Cup 2019 стала команда DWT з Дніпра. Вітаємо дніпровців з черговим титулом!
Кращим голкіпером турніру було визнано воротаря рівненської "Штанги" Тараса Ткачука.
Кращим бомбардиром турніру із 10 забитими голами став гравець команди-переможця - DWT (Дніпро) - Дмитро Холстов.
Кращим гравцем турніру було визнано Миколу Куфедчука з івано-франківських "Батярів".
Фотоматеріали з турніру розділено на окремі фотоальбоми матчів (значти які можна вище, біля результатів зіграних поєдинків) та післяматчевий фотоальбом із нагородженням та емоційними моментами спілкування святкування.