Вже десять років є у Львові чудова традиція – в останню суботу вересня збирати на футбольний турнір друзів зі всієї України та з-за кордону. Цьогорічне футбольне свято у Львові – особливе. Вперше за всю історію футбумівських змагань до Львова завітає рекордна кількість команд - 20. Команди зі Львова, Дніпра, Рівного, Тернополя, Ужгорода, Києва, Черкас, Івано-Франківська, Одеси, Кривого Рогу, Кременця та Мінська змагатимуться за титул переможця ювілейного турніру – "Кубок Лева-2018". Місце зустрічі традиційне – м. Винники, субота 29 вересня, спортивний комплекс ім.Б.Маркевича. Відкриття турніру о 9:45.
Читайте также: Кубок Лева - 2018: друзів багато не буває
Читачам пропонуємо слідкувати за подіями у цьому імпровізованому онлайні, де будуть оновлюватись результати матчів та таблиці груп.
Груповий етап
Група А
ПОЛІКОР - ШО Є? 4:0
БАТЯРИ - ШТАНГА 2:1
ПОЛІКОР - БАТЯРИ 0:3
ШТАНГА - ШО Є? 10:0
ШТАНГА - ПОЛІКОР 3:0
ШО Є? - БАТЯРИ 0:10
Місце | Команда | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | БАТЯРИ (Івано-Франківськ) | 3 | 0 | 0 | 15-1 | +14 | 9 |
2 | ШТАНГА (Рівне) | 2 | 0 | 1 | 14-2 | +12 | 6 |
3 | ПОЛІКОР (Черкаси) | 1 | 0 | 2 | 4-6 | -2 | 3 |
4 | ШО Є? (Львів) | 0 | 0 | 3 | 0-24 | -24 | 0 |
Група B
БРАZZЕРС - ПІРАТИ 2:1
ДНІПРО-UA Old - СПАРТА 3:1
БРАZZЕРС - ДНІПРО-UA Old 1:5
СПАРТА - ПІРАТИ 1:1
СПАРТА - БРАZZЕРС 0:1
ПІРАТИ - ДНІПРО-UA Old 2:1
Місце | Команда | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | ДНІПРО-UA Old | 2 | 0 | 1 | 9-4 | +6 | 6 |
2 | БРАZZЕРС (Мінськ) | 2 | 0 | 1 | 4-6 | -2 | 6 |
3 | ПІРАТИ (Одеса) | 1 | 1 | 1 | 4-4 | 0 | 4 |
4 | СПАРТА (Кривий Ріг) | 0 | 1 | 2 | 2-5 | -3 | 1 |
Група C
КРЕМІНЬ - ЗАТЯТІ 0:8
ДНІПРО-UA - ГІРНИК 2:3
КРЕМІНЬ - ДНІПРО-UA 2:3
ГІРНИК - ЗАТЯТІ 0:2
ГІРНИК - КРЕМІНЬ 5:1
ЗАТЯТІ - ДНІПРО-UA 1:2
Місце | Команда | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | ЗАТЯТІ (Львів) | 2 | 0 | 1 | 11-2 | +8 | 6 |
2 | ДНІПРО-UA | 2 | 0 | 1 | 7-6 | +1 | 6 |
3 | ГІРНИК (Кривий Ріг) | 2 | 0 | 1 | 8-5 | +3 | 6 |
4 | КРЕМІНЬ (Кременець) | 0 | 0 | 3 | 3-16 | -13 | 0 |
Група D
DWT - КИЇВ 4:0
DWF - ТРАКТОР 2:2
DWT - DWF 4:2
ТРАКТОР - КИЇВ 2:0
ТРАКТОР - DWT 0:3
КИЇВ - DWF 0:5
Місце | Команда | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | DWT (Дніпро) | 3 | 0 | 0 | 11-2 | +9 | 9 |
2 | DWF (Україна) | 1 | 1 | 1 | 9-6 | +3 | 4 |
3 | ТРАКТОР (Ужгород) | 1 | 1 | 1 | 4-5 | -1 | 4 |
4 | КИЇВ | 0 | 0 | 3 | 0-11 | -11 | 0 |
Група E
Друзі ЗАТЯТИХ - ЗЕЛЕНІ ШТАХЕТИ 0:2
Бєлпромпраект - Тернопільські вар'яти 0:2
Друзі ЗАТЯТИХ - Тернопільські вар'яти 6:1
Бєлпромпраект - ЗЕЛЕНІ ШТАХЕТИ 0:4
Бєлпромпраект - Друзі ЗАТЯТИХ 2:6
ЗЕЛЕНІ ШТАХЕТИ - Тернопільські вар'яти 3:1
Місце | Команда | В | Н | П | ЗМ-ПМ | РМ | О |
1 | ЗЕЛЕНІ ШТАХЕТИ (Тернопіль) | 3 | 0 | 0 | 9-1 | +8 | 9 |
2 | Друзі ЗАТЯТИХ (Львів) | 2 | 0 | 1 | 12-5 | +7 | 6 |
3 | Тернопільські вар'яти | 1 | 0 | 2 | 4-9 | -5 | 3 |
4 | Бєлпромпраект (Мінськ) | 0 | 0 | 3 | 2-12 | -10 | 0 |
Стикові матчі за вихід в чвертьфінал
ДНІПРО-UA - Друзі ЗАТЯТИХ (Львів) 2:1
БРАZZЕРС (Мінськ) - DWF (Україна) 1:0
Чвертьфінали
ЗАТЯТІ (Львів) - БРАZZЕРС (Мінськ) 1:1 (по пен. - 2:3)
БАТЯРИ (Івано-Франківськ) - ЗЕЛЕНІ ШТАХЕТИ (Тернопіль) 2:0
ДНІПРО-UA Old - ШТАНГА (Рівне) 0:4
DWT (Дніпро) - ДНІПРО-UA 3:1
Півфінали
БАТЯРИ (Івано-Франківськ) - ШТАНГА (Рівне) 0:1
БРАZZЕРС (Мінськ) - DWT (Дніпро) 0:5
Матч за 3-є місце
БАТЯРИ (Івано-Франківськ) - БРАZZЕРС (Мінськ) 6:0
Фінал
ШТАНГА (Рівне) - DWT (Дніпро) 1:3
Вітаємо дніпровську команду DWT з титулом переможця Кубка Лева - 2018!