Руслан Ротань: "Нема часу відпочивати та святкувати, попереду – ще важчі випробування"

518 25.12 2022   14:43
Фото - УАФ

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань розповів про ставлення до виходу команди на Євро-2023 (U-21).

"Я ж у футболі не перший день. Знаю, наскільки короткий той єдиний крок від любові до ненависті. Нема часу відпочивати та святкувати, попереду – ще важчі випробування. Моя головна перемога – що вдалося створити колектив, де плече до плеча стоять однодумці. І мій штаб, і мої гравці.

У мене є здорова спортивна мотивація – є хороші футболісти, здатні реалізовувати наші задуми, слідувати нашій ігровій філософії. Я відчуваю інтерес вболівальників, причому, рідко коли молодіжна збірна настільки зачіпає інтерес людей, щоб за нею так стежили. Я вдячний за все це.

Мрію, щоб закінчилася війна. Щоб знову було багато вболівальників на стадіонах. Щоб наш чемпіонат знову повернувся на той рівень, який був років десять назад. Щоб українські клуби та збірні перемагали, прославляючи батьківщину. І наша молодіжна збірна теж працює над цим. Попрошу вболівальників, усі наші клуби, об’єднатися навколо збірних. Усі разом, ми можемо зробити наш народ трішки щасливішим у цей складний час", ‒ сказав Ротань у інтерв’ю виданню "Український футбол".

Читайте также: Руслан Ротань: "Хочу видеть Мудрика, Трубина и Забарного на Евро-2023"  

Популярные новости