Данило Сікан: "Ця перемога дуже дорого коштує для України"

415 28.09 2022   12:15
Офіційний сайт УАФ

Форвард молодіжної збірної України Данило Сікан в коментарі Суспільне Спорт, який публікує пресслужба УАФ, поділився емоціями від перемоги над Словаччиною (3:0), яка дозволила нашій команді вийти на Євро-2023 (U-21), і в якому він відзначився хет-триком.

- Налаштувалися як на останній матч. Бо в Жиліні ми програли 2:3, і нас розізлила Словаччина. Я їх розумію, вони перемогли у першому матчі, і у другому себе так не поводили. Вони не так билися. Ми цим скористалися, бо в нас був настрій, і всі хотіли перемогти.

У першому таймі ми добре готували атаки, але нам трохи не вистачило завершення. Перед другим таймом нам уже сказав Руслан Ротань, що треба грати спокійно, що в нас попереду ще 45 хвилин, і ми цим скористалися та зробили рахунок.

Мій хет-трик? Чесно кажучи, не можу сказати. Це збірна, тут хороший настрій і завжди хочеться забивати за цю країну, бо вона найсильніша. Ця перемога дуже дорого коштує для України та українського народу, тому що ми будемо представляти свою країну, яка під час війни може прогресувати, вигравати та змагатися на дуже високому рівні.

Читай також:: Анатолій Трубін: "Ми зробили висновки та розставили крапки - хто й куди йде"