U21. Україна – Франція 3:3. Трилер від лідерів

УАФ

09.06.2022. Туреччина. Стамбул "Эсеньюрт Неджми Кадыоглу"
Відбірковий раунд до Євро-2023. Группа Н

Україна – Франція 3:3

Голи: Ванат 7,  Б.Бадьяшиль 44 а.г.,  Бондаренко 50 - Аблен 3,  К.Тюрам 10, Гуйрі 25

Україна (U-21): Трубін, Сич, Таловеров, Боль, Вівчаренко, Михайленко (Кухаревич 83), Криськів (Хлань 68), Бондаренко (Желізко 83), В'юнник (Брагару 76), Ванат (Супряга 68), Судаков

Франція (U-21): Месльє, Калюлю, Люкеба, Бадіашіль, Трюффер, Тюрам, Шотар (Какере 63), Коне (Камавинга 57),  Гуірі (Діоп 81), Аблен (Калімуендо-Мюінга 57), Шо (Нгуму 63)

Попередження: Бондаренко 52, Ванат 53, К.Тюрам 55 - Б. Бадьяшиль 43

В цьому поєдинку вирішувалась доля першого місця в групі Н. Причому Франція зберігала лідерство, а з ним і пряму путівку у фінальну стадію Євро-23, навіть у разі програшу, але з різнице не більше(!) шести м’ячів. Проте навіть мінімальна перемога над "трикольоровими" для українців була важлива з огляду боротьби за єдину бонусну путівку серед кращих других місць. У випадку програшу, на українців чекає плей-офф.

У стартовому складі "молодіжки" Руслан Ротань провів дві заміни: Руслана Нещерета в воротах змінив Анатолій Трубін. З перших хвилин вийшов і герой поєдинку з Північною Македонією Владислав Ванат, який прийняв участь у всіх чотирьох голах в ворота суперника. Місцем в основі Владу поступився його одноклубник по "Динамо" - Супряга.

Гольовий банкет

…Початок поєдинку виявився щедрим на голи. Французи доволі легко проникали в штрафну номінальних господарів, і вже друга комбінація виявилася результативною. Мохамед-Алі Шо на правому фланзі атаки обійшов Вівчаренко та віддав зручний пас на Трюффера. Адрієна намагався накрити Таловеров, але трішки не встиг… 0:1.

Але вже за чотири хвилини Ванат відновив паритет. Влад прийняв передачу на підході до штрафної, розвернувся і лівою ногою закрутив м’яча в дальній верхній кут. Красота – 1:1.

Не встигли українці порадіти, як знову опинилися у ролі відстаючих. На цей раз французи знайшли лазівку на лівому фланзі атаки. Трюффер випередив Сича, віддав зрячу передачу на лінію воротарської, де Кефрен Тюрам, син легендарного захисника Ліліана Тюрама, у дотик пробив точно у ціль. 2:1. А ще через чверть часу гості провели стрімку контратаку, яку завершив Амін Гуйрі – 3:1.

І все-таки - плей-офф...

На якийсь час здалося, що французи психологічно надломили суперника, але "синьо-жовті" тримали удар. Спочатку підопічні Ротаня вирівняли гру, а потім забили гол в роздягальню. Сич виконував простріл справа, мяч зрикошетив об ногу Бадьяшиля і залетів в ворота – 2:3.

А відразу по перерві слово взяв капітан нашої збірної Артем Бондаренко, який пробив хоч і не сильно, але більярдно точно – 3:3.

Підопічні Ротаня й надалі шукали щастя в атаці, але, на жаль, не склалося. Моменти і напівмоменти виявилися холостими. 3:3 – фінальний свисток зафіксував бойову нічию. Французи фінішують першими та бронюють квитки на Євро-2023. На українців очікує плей-офф.

P.S.До речі, французи в дев’яти попередніх матчах групи пропустили два м’ячі. В одному матчі з Україною – тричі.