Олег Горін: "У молодіжній збірній мене награвали на позиції правого захисника"

390 09.09 2021   17:06
Фото - "Минай"

Півзахисник "Минаю" Олег Горін розповів клубній пресслужбі про дебютний виклик до молодіжної збірної України.

- Звісно, я задоволений, що мене викликали. Це ж дебютний виклик в U-21. Познайомився з тренером, хлопцями. Все в стані збірної на вищому рівні. Зустріли мене дуже добре. Радий був познайомитися з Русланом Ротанем, адже ще дитиною пам’ятав як він грав на полі. А так більшість хлопців з молодіжки я вже знав. Жартували з футболістами "Шахтаря" щодо нашого останнього матчу. А ще згадували там мій гол "Зорі".

Загалом, цей виклик додав мені мотивації, розумію, що треба більше працювати, щоб регулярно викликали.

Чому не випустили на поле? Значить, ще не готовий. Мене награвали на новій для себе позиції – правого захисника. З кожним тренуванням краще розумів, що від мене вимагають. Руслан Ротань по закінченню зборів сказав, що шанс в майбутньому в мене буде.

Що можу сказати стосовно суперників? Наприклад, вважав збірну Сербії сильнішою. Грав проти них ще за U-19 і там була досить міцна команда. Зараз ми їх повністю переграли. Щодо вірменів, то у нас клас вищий – мали вигравати більше, ніж 2:1. Добре, що здобули 2 перемоги.

До речі, Ротань питав мене багато про наших молодих гравців, добре відзивався про них. Думаю, що чимало "минайців" скоро побачать на рівні збірних, - сказав Горін.

Популярні новини