Анатолій Трубін, Віктор Корнієнко та Ерік Шуранов - про перший збір "молодіжки" у 2020 році

1798 29.08 2020   13:29
Официальный сайт УАФ

Футболісти молодіжної збірної України Анатолій Трубін, Віктор Корнієнко та дебютант команди Ерік Шуранов в коментарі пресслужбі УАФ поділилися враженнями від першого збору "синьо-жовтих" у 2020 році.

Нагадаємо, у п’ятницю, 28 серпня, команда Руслана Ротаня провела перше тренування на НТК ім. В. Баннікова. А вже незабаром вона зіграє два надважливі виїзні поєдинки кваліфікації Євро-2021 (U-21) - проти Данії (4 вересня) та Фінляндії (8 вересня). Перед вильотом до Данії збірна U-21 встигне провести контрольну гру проти "Олімпіка", яку заплановано на 30 серпня на НТК ім. В. Баннікова.

Голкіпер Анатолій Трубін зізнався, що встиг скучити за хлопцями, з якими востаннє бачився ще до карантину: "Усі прибули до розташування команди з хорошими емоціями. Нам потрібно пригадати ігрові зв'язки та тактичні схеми й добре виступити у двох матчах. Це лише перший день збору. На нас ще чекає розбір гри суперників. Зараз же найголовніше — притертися один до одного, щоб потім у матчах було легше".

Попередні зустрічі з Данією та Фінляндією завершилися для підопічних Ротаня невдало — у домашніх поєдинках із цими командами збірна так і не взяла бодай одного очка. Тому, за словами півзахисника Віктора Корнієнка, налаштування на вересневі матчі буде максимальним: "Самі розумієте й, певно, пам'ятаєте, як ми зіграли з Данією й Фінляндією минулого року. Нам потрібно додавати у грі, показувати хороший футбол і досягати результату. Будемо налаштовуватися лише на перемоги. До збірної викликають найсильніших виконавців, слабких тут немає. Я знайомий з усіма хлопцями, окрім нападника-новачка, який приїхав до команди вперше".

Читайте также: Руслан Ротань: "Нам ці три дні — як ковток свіжого повітря, адже ми не бачилися дев'ять місяців"

Форвард німецького "Нюрнберга" Ерік Шуранов, який отримав виклик до молодіжної збірної України вперше в кар’єрі, не приховував радості від можливості попрацювати з тренерським штабом Руслана Ротаня: "Про виклик мені повідомив мій агент. Це велика честь, і тепер мені потрібно доводити, що я гідний тут бути. Тренерська довіра багато чого значить. Знайомий із кількома хлопцями 2002 року народження, спілкуємося з ними. Зі старших поки що не знаю нікого, але все попереду. Нападник має забивати й у кожному матчі бути корисним, щоб команда вигравала. Спробую вже незабаром відзначитися дебютним голом за молодіжну збірну", — сказав після тренування Шуранов.

Популярні новини